Paulina Krupińska na Miss Universe 2013 Paulina Krupińska podczas finału Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska w wieczorowej sukni na Miss Universe 2013 Paulina Krupińska preeliminacje Miss Universe 2013 Paulina Krupińska na 6. urodzinach Party
Paulina Krupińska na Miss Universe 2013
ONS
Najciekawsze fakty o naszej miss
1/12
Paulina Krupińska na Miss Universe 2013
ONS

Za niespełna 24 godziny wielki finał Miss Universe 2013 w Moskwie. Po raz pierwszy od wielu lat Miss Polonia ma duże szanse na to, aby zdobyć koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety - Paulina Krupińska zdaniem ekspertów i obserwatorów jest jedną z faworytek. Przypomnijmy: Po pre-eliminacjach wróżą sukces Krupińskiej. Wybrali ją I V-ce Miss Universe 2013

Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej Krupińskiej i zebraliśmy najważniejsze fakty dotyczące jej kariery - przez modeling, udział w konkursie Miss Polonia, na zgrupowaniu w Moskwie przed Miss Universe kończąc. Zebraliśmy również najciekawsze zdjęcia Pauliny z jej publicznych wystąpień na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Sprawdźcie naszą galerię:

2/12
Paulina Krupińska podczas finału Miss Polonia 2012
ONS

Paulina Krupińska to laureatka wyborów Miss Polonia 2012 - koronę zdobyła 2 lutego br., pokonując 19 kandydatek. Wybór był niemal jednogłośny, a modelka mogła poszczycić się już wtedy ogromnym doświadczeniem. W 2004 roku wygrała konkurs Foto Models Poland, który otworzył jej drogę do świata modelingu. Krupińska chodziła także na wybiegu u Macieja Zienia, czy podczas pokazu marki Deni Cler oraz wystąpiła w kampanii reklamowej sieciówki Mohito i kilku katalogach sukni ślubnych.

3/12
Paulina Krupińska w wieczorowej sukni na Miss Universe 2013
Miss Universe promo
Krupińska w wywiadzie dla "Party" przyznała, że uroda czasami bardzo pomagała jej w życiu:


Tak, uroda pomogła mi w życiu! I nie będę udawać, że jest inaczej! Uroda dodaje pewności siebie. Mnie pomagała zwłaszcza na studiach. Szłam do wykładowcy i wiedziałam, że aparycją mogę załatwić sobie wcześniejsze zaliczenie z egzaminu, na którym nie mogłam być obecna, bo już wtedy pracowałam (...) Czułam wtedy, że mogę wszystko. Jeśli człowiek lubi siebie, to lubi też innych.

4/12
Paulina Krupińska preeliminacje Miss Universe 2013
Miss Universe mat. prom.
Krupińska o zgrupowaniu Miss Universe 2013 w Moskwie:


Przez trzy tygodnie my nie mamy tam koloni, nie odpoczywamy, nie chodzimy i pięknie wyglądamy tylko tam jest bardzo ciężka praca nie tylko na treningach. Praktycznie codziennie są jakieś wywiady, sesje zdjęciowe, próby choreografii. To jest bardzo intensywny czas. Przypuszczam, że będzie tylko parę dni, gdzie będziemy mogły coś zwiedzić.

5/12
Paulina Krupińska na 6. urodzinach Party
Akpa

Najpiękniejsza z Polek skończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku animacja społeczno-kulturalna. Interesuje się sportem, podróżami, kinem, gotowaniem, a jej największym marzeniem jest zjazd z wulkanu na wyspie Maui na Hawajach.

6/12
Paulina Krupińska na imprezie Różowy Październik w Li Parie
ONS

Paulina może pochwalić się znakomitą figurą o wymiarach 86-63-91 przy 178 cm wzrostu i wadze około 53 kilogramy.

7/12
Paulina Krupińska na otwarciu salonu Celio w warszawskiej Arkadii
ONS
Paulina Krupińska od dłuższego czasu jest w związku z Tadeuszem Bachledą-Curusiem, bratem Alicji.

Nie sądziłam, że mój chłopak wzbudzi aż taką sensację w mediach. Tadzik ostatnio żartował, że wsadziłam go na niezłą minę. Na swoją obronę mam tylko tyle: Tego nie było w planie - śmiała się w rozmowie z "Party".

8/12
Paulina Krupińska i Paprocki & Brzozowski na Flesz Fashion Night
ONS
Kreacje, w których Paulina zaprezentuje się podczas Miss Universe 2013 zaprojektował duet Paprocki & Brzozowski:

Zaufałam w 100% chłopakom. Znam się z nimi od 6 lat, uczestniczyłam niemal w każdym ich pokazie i tak naprawdę wiem, że mają niesamowite oko i taki instynk jeżeli chodzi o dobór kreacji dla mnie. Nie miałam żadnych obaw jeżeli chodzi o sukienkę narodową i wieczorową.

9/12
Paulina Krupińska na konferencji marki Benefit
AKPA

Paulina o udziale w Miss Polonia:

Do udziału w konkursie namówiły mnie poprzednie zwyciężczynie, Rozalka i Marcelina, one były pierwszymi osobami, które powiedziały: Paula startuj, to jest bardzo fajna przygoda i fajne doświadczenie w życiu. Jak byłam małą dziewczynka, miałam chyba sześć czy siedem lat, oglądałam wybory Miss Polonia w telewizji, i zawsze mówiłam: Mamo, co ja mam zrobić, żeby się tam dostać, czy są jakieś castingi czy eliminacje. A mama odpowiedziała: Córeczko, nie wiem, jak to wszystko wygląda, ale może kiedyś się o tym przekonasz. I się przekonałam.

10/12
Sukienki Pauliny Krupińskiej na Miss Universe 2013
ONS
Paulina o swoich szansach w walce o koronę Miss Universe 2013:

Oczywiście, wolałabym powiedzieć, że nie, ale na pewno jakaś trema się pojawi. Bo chociaż trafiłam na wybory Miss Polonia trochę przypadkiem, myślę, że jak każdy, jest we mnie nadzieja, chęć wygranej. Lubię takie imprezy, mam spore doświadczenie w modelingu, jest to - można powiedzieć - moje środowisko naturalne. Nie peszą mnie spojrzenia ludzi, dobrze się czuję na wybiegu, podczas sesji zdjęciowych. Może jest to kwestia adrenaliny, której doświadczam i mojego ekstremalnego charakteru? Na wyborach w Moskwie będę najstarszą Miss i cieszę się z tego, bo - w porównaniu z 18-latkami debiutującymi na wybiegu - mam już o wiele większe doświadczenie - wyznała w wywiadzie dla "Shape".

11/12
Sukienki Pauliny Krupińskiej na Miss Universe 2013
ONS
Paulina świetnie odnajduje się też w działalności charytatywnej:

Na studiach pracowałam na różnych imprezach okolicznościowych, na Dniach Dziecka, na imprezach związanych z Mikołajkami i świętami. Działałam jako wolontariusz i w tym się odnajduję, bo naprawdę uwielbiam pracę z dziećmi.

12/12
Paulina Krupińska w bikini Miss Universe 2013
Facebook