East News
Newsy

"Czuję się zobowiązany przeprosić" Gruzin skomentował dramatyczną śmierć Pauliny D. Nowe fakty!

"Czuję się zobowiązany przeprosić" Gruzin skomentował dramatyczną śmierć Pauliny D. Nowe fakty!

 

Sprawa śmierci Pauliny D. wstrząsnęła opinią publiczną. 28-letnia absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaginęła ponad tydzień temu. Kobieta ze znajomymi wybrała się do klubu przy ulicy Piotrkowskiej, a następnego dnia kamery zarejestrowały, jak idzie z mężczyzną w wieku 40-50 lat u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki. Policja poszukiwała Pauliny D. i mężczyzny z którym była widziana- śledczy ustalili, że był to Gruzin mieszkający przy ulicy Żeromskiego. Niestety, kilka dni temu ciało kobiety zostało znalezione w okolicach Stawów Jana, wtedy okazało się, że Paulina D. została brutalnie zamordowana. 

 

Dominika Gwit promuje otyłość?! Mocna odpowiedź aktorki: "Nigdy nikomu nie powiedziałam, że ma żreć"

Nowe fakty w sprawie śmierci Pauliny D.

 

Jak informuje "Dziennik Łódzki" badania DNA potwierdziły, że kobieta, której zwłoki znaleziono w lasku w okolicach Stawów Jana, to poszukiwana Paulina D. W sprawie zatrzymano już trzy osoby: 41-letniego Gruzina, 44-letnią Białorusinkę i 38-letniego Gruzina- wszyscy usłyszeli zarzut składania fałszywych zeznań i niepowiadomienia o śmierci Pauliny D. Policja wciąż poszukuje mężczyzny, który miał zamordować 28-letnią kobietę. 

 

Wstrząsające wydarzenia skomentował Gruzin Merabi Gabunia, który mieszka i trenuje rugby w Łodzi. Mężczyzna w swoim wpisie na Facebooku złożył kondolencje bliskim Pauliny D. i przeprosił w imieniu wszystkich "przyzwoitych Gruzinów żyjących w Polsce".

 

Od tygodnia Łódź żyje tragedią rodziny Pauliny Dynkowskiej... Osobiście byłem zaangażowany w Jej poszukiwania, gdyż była to siostra mojego kolegi. Dziś w związku z informacją o jej tragicznej śmierci i zamieszaniu w sprawę obywateli mojej ojczyzny Gruzji, czuję się zobowiązany w imieniu wszystkich przyzwoitych Gruzinów żyjących w Polsce przeprosić.... Przygnieciony smutkiem i bezsilnością składam najszczersze wyrazy współczucia rodzinie Pauliny- napisał poruszony śmiercią Polki. 

Wpis mężczyzny został udostępniony na profilu "Oblicza Gruzji".

 

Zobacz także: Popularny raper zginął na planie teledysku! Spadł podczas stania na skrzydle samolotu...

Paulina D. nie żyje. 

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.!
Policja

Zabójstwo Pauliny D.
East News
Newsy
Podejrzany o zabójstwo Pauliny D. z Łodzi zatrzymany! Gruzin został rozpoznany na ulicy
Znamy SZCZEGÓŁY, zobaczcie WIDEO

  Podejrzany o zabójstwo Pauliny D. z Łodzi zatrzymany! 39-letni Gruzin został rozpoznany na ulicy w Kijowie. Podczas zatrzymania był kompletnie zaskoczony. Policja opublikowała wideo z momentu zatrzymania.   Zabójstwo 28-letniej Pauliny D. wstrząsnęło Polską. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaginęła prawie dwa tygodnie temu. Ze znajomymi wybrała się do jednego z łódzkich klubów. Kamery nagrały ją potem jak idzie z mężczyzną w wieku 40-50 lat. Policjanci ustalili, że był to Gruzin mieszkający w Łodzi. Kilka dni później w okolicach Stawów Jana znaleziono ciało młodej kobiety. Jak się okazało, Paulinę brutalnie zamordowano.  W sprawie szybko zatrzymano (górne zdjęcie z tej akcji) trzy osoby: 41-letniego Gruzina, 44-letnią Białorusinkę i 38-letniego Gruzina - wszyscy usłyszeli zarzut składania fałszywych zeznań i niepowiadomienia o śmierci Pauliny D.   Za Gruzinem rozesłano w poniedziałek list gończy. Już wtedy podejrzewano, że mógł wyjechać za granicę. Zatrzymano go wczoraj ok. 6 rano na Ukrainie - został rozpoznany na jednej z ulic Kijowa. Podczas zatrzymania 39-letni Mamuka Khetsurani był kompletnie zaskoczony, ale według relacji mediów nie stawiał oporu. Ma zostać przewieziony do naszego kraju, gdzie czeka go najprawdopodobniej proces za zabójstwo Pauliny D.     Zobacz:  Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana?   O zatrzymaniu obywatela Gruzji policja polinformowała ostatniej nocy:  Podejrzany o zabójstwo 28-letniej Pauliny w Łodzi zatrzymany‼️Policjanci z @policja_lodzka i Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji zatrzymali podejrzanego na jednej z ulic Kijowa ok. 6 rano, przy wsparciu policjantów ukraińskich @NPU_GOV_UA i oficera łącznikowego Gruzji🚨   Udanej wspólnej akcji pogratulował już szef MSWiA.  ...

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja
Newsy
Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana?
Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana?

  Prokuratura poinformowała o wstępnych wynikach sekcji zwłok Pauliny D. Kilka dni temu odnaleziono ciało poszukiwanej   28-letniej absolwentki Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Kobieta zaginęła ponad tydzień temu, po raz ostatni widziano ją z mężczyzną w wieku 40-50 lat u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki. Policja ustaliła, że był to Gruzin mieszkający przy ulicy Żeromskiego. W sprawie zatrzymano już trzy osoby: 41-letniego Gruzina, 44-letnią Białorusinkę i 38-letniego Gruzina - wszyscy usłyszeli zarzut składania fałszywych zeznań i niepowiadomienia o śmierci Pauliny D. Do tej pory trwają poszukiwania mężczyzny, który miał zamordować 28-letnią kobietę. Teraz wszyscy zastanawiają się, jaki był motyw zabójcy i jaka była przyczyna śmierci Pauliny D. Prokuratura odpowedziała na te pytania!   Zobacz także:  Brat zamordowanej Pauliny D. zabrał głos. Rodzina ma bardzo ważną prośbę!   Wyniki sekcji zwłok Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi w rozmowie z portalem Wirtualna Polska poinformował o wstępnych wynikach sekcji zwłok. Rzecznik przyznał, że śledczy zabezpieczyli nóż, którym kobieta mogła zostać zamordowana i zdementował medialne informacje, według których ciało Pauliny D. miało być rozczłonkowane.  Wstępne ustalenia po sekcji zwłok potwierdziły, że przyczyną śmierci 28-latki były rany kłute szyi. Stwierdzono także obrażenia wskazujące na pobicie - przyznał Krzysztof Kopania.  A jaki był motyw zabójcy? Dlaczego Paulina D. została zabita? Prawdopodobne jest, że do zabójstwa doszło z motywów seksualnych  - w rozmowie z portale wp.pl przyznał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.  Prokuratura sprawdza jeszcze, czy zabójca podał Paulinie D. środki psychoaktywne.    Zobacz także:  Skandal w sprawie śmierci Pauliny D.!...

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja
Newsy
Są wyniki badań Pauliny D. z Łodzi! Czy przed śmiercią podano jej środki odurzające?
Są wyniki badań Pauliny D. z Łodzi! Czy przed śmiercią podano jej środki odurzające?

  Prokuratura poinformowała o wynikach badań toksykologicznych Pauliny D. ! Zabójstwo 28-letniej kobiety wstrząsnęło Polską. Policja przez kilka dni szukała Pauliny D. , która zaginęła w nocy 19 października. Mieszkanka Łodzi w towarzystwie znajomych bawiła się w jednym z klubów przy ulicy Piotrkowskiej. Po wyjściu z imprezy spotkała Gruzina, Mamuka K., który zaprowadził kobietę do hostelu przy ulicy Żeromskiego. Niestety, jak już wiemy, 39-letni obywatel Gruzji zabił Paulinę D., a jej ciało wywiózł taksówką w okolice Stawów Jana - gdzie odnaleziono zwłoki kobiety.  Zobacz:  Kierowca taksówki pomógł Gruzinowi spakować bagaże. Nie wiedział, że są w nich... zwłoki Pauliny D.! Wstrząsające szczegóły   Czy Paulinie podano środki odurzajace? Śledczy już kilka tygodni temu ustalili, że przyczyną śmierci Pauliny D. były rany kłute szyi.  Prawdopodobne jest, że do zabójstwa doszło z motywów seksualnych - w rozmowie z portalem wp.pl przyznał wówczas rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. Teraz prokuratura poinformowała o wynikach badań Pauliny D. Ekspertyza obejmowała szerokie spektrum środków odurzających i psychotropowych. Wyniki nie potwierdzają hipotezy, by kobiecie przed śmiercią podano tego typu substancje - w rozmowie z tvn24 przyznał Krzysztof Kopania z prokuratury w Łodzi.  Przypominamy, że śledczy wciąż czekają na ekstradycję Gruzina, który jest podejrzewany o zabójstwo Pauliny D. Mężczyzna został zatrzymany w Kijowie.   Zobacz także:  Podejrzany o zabójstwo Pauliny D. z Łodzi zatrzymany! Gruzin został rozpoznany na ulicy   Paulina D. przed śmiercią nie była pod wpływem środków odurzających.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner