East News

"Czuję się zobowiązany przeprosić" Gruzin skomentował dramatyczną śmierć Pauliny D. Nowe fakty!

East News

 

Sprawa śmierci Pauliny D. wstrząsnęła opinią publiczną. 28-letnia absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaginęła ponad tydzień temu. Kobieta ze znajomymi wybrała się do klubu przy ulicy Piotrkowskiej, a następnego dnia kamery zarejestrowały, jak idzie z mężczyzną w wieku 40-50 lat u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki. Policja poszukiwała Pauliny D. i mężczyzny z którym była widziana- śledczy ustalili, że był to Gruzin mieszkający przy ulicy Żeromskiego. Niestety, kilka dni temu ciało kobiety zostało znalezione w okolicach Stawów Jana, wtedy okazało się, że Paulina D. została brutalnie zamordowana. 

 

Nowe fakty w sprawie śmierci Pauliny D.

 

Jak informuje "Dziennik Łódzki" badania DNA potwierdziły, że kobieta, której zwłoki znaleziono w lasku w okolicach Stawów Jana, to poszukiwana Paulina D. W sprawie zatrzymano już trzy osoby: 41-letniego Gruzina, 44-letnią Białorusinkę i 38-letniego Gruzina- wszyscy usłyszeli zarzut składania fałszywych zeznań i niepowiadomienia o śmierci Pauliny D. Policja wciąż poszukuje mężczyzny, który miał zamordować 28-letnią kobietę. 

 

Wstrząsające wydarzenia skomentował Gruzin Merabi Gabunia, który mieszka i trenuje rugby w Łodzi. Mężczyzna w swoim wpisie na Facebooku złożył kondolencje bliskim Pauliny D. i przeprosił w imieniu wszystkich "przyzwoitych Gruzinów żyjących w Polsce".

 

Od tygodnia Łódź żyje tragedią rodziny Pauliny Dynkowskiej... Osobiście byłem zaangażowany w Jej poszukiwania, gdyż była to siostra mojego kolegi. Dziś w związku z informacją o jej tragicznej śmierci i zamieszaniu w sprawę obywateli mojej ojczyzny Gruzji, czuję się zobowiązany w imieniu wszystkich przyzwoitych Gruzinów żyjących w Polsce przeprosić.... Przygnieciony smutkiem i bezsilnością składam najszczersze wyrazy współczucia rodzinie Pauliny- napisał poruszony śmiercią Polki. 

Wpis mężczyzny został udostępniony na profilu "Oblicza Gruzji".

 

Zobacz także: Popularny raper zginął na planie teledysku! Spadł podczas stania na skrzydle samolotu...

Paulina D. nie żyje. 

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja

Więcej na temat zabójstwo
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47