Wiktor całuje Patrycję w Przyjaciółkach Patrycja i Wiktor z Przyjaciółek tulą się na ulicy Wiktor i Patrycja na spacerze w 14. sezonie "Przyjaciółek" Patrycja pobita w 14. sezonie Przyjaciółek
Patrycja i Wiktor z Przyjaciółek całują się na ulicy
Mat. prasowe

We wrześniu tego roku serial "Przyjaciółki" powróci na ekrany Polsatu i to już z 14. sezonem. Możemy być pewni, że w życiu serialowych bohaterek znów będzie się działo. Przypomnijmy, że 13. sezon zakończył tragiczną sceną katastrofy samolotowej, w której uczestniczył Paweł, mąż Anki. W 14. sezonie dowiemy się, czy przeżył! Jakby było mało drastycznych wydarzeń w życiu bohaterek, Patrycja... znów zostanie pobita! Czy to Wiktor jej to zrobi?! Zobaczcie zdjęcia poniżej!

1/4
Wiktor całuje Patrycję w Przyjaciółkach
Instagram

W 13. sezonie Patrycja znów wróciła do Wiktora. Wszyscy fani serialu doskonale pamiętają, że partner Patrycji jest damskim bokserem i wiele razy atakował ją słownie i fizycznie! Serialowa bohaterka wybaczyła mu jednak wszystko i na nowo próbowała ułożyć sobie z nim życie. Patrycja i Wktor razem wychowywali jej synka Mikołaja i jego córeczkę Klarę. 

2/4
Patrycja i Wiktor z Przyjaciółek tulą się na ulicy
Mat. prasowe

W pewnym momencie wszystko się pokomplikowało przez Wikę! Wiktor nawet postanowił rozstać się z Patrycją, co było dla niej dużym ciosem. Gdy jednak Wika porwała Klarę i wyjechała z nią do Niemiec, Wiktor zrozumiał, że popełnił błąd. Patrycja po raz kolejny my wybaczyła.

 

3/4
Wiktor i Patrycja na spacerze w 14. sezonie "Przyjaciółek"
Instagram

Wiemy już, że w 14. sezonie Patrycja i Wiktor będą dalej parą. W sieci pojawiło się zdjęcie z nowej serii, na której można zobaczyć parę na spacerze z Klarą. Być może jednak Wiktor znów będzie agresywny w stosunku do swojej ukochanej! Tym razem Joanna Liszowska pokazała bardzo niepokojącą fotografię!

4/4
Patrycja pobita w 14. sezonie Przyjaciółek
Instagram

Na nowym zdjęciu z planu "Przyjaciółek" Patrycja ma rany na twarzy i rękę w bandażu! Czy to oznacza, że Wiktor znów ją pobije? Fanki zaczęły o to pytać Joannę Liszowską, a gwiazda odpowiedziała!

Aaaa...Widzisz...może tym razem nie on? - napisała aktorka.

Jak myślicie, co się stanie Patrycji? 

Więcej na temat Przyjaciółki