ONS

Papierska oskarża: Top Model nie jest wiarygodne!

ONS

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Top model" Paulina Papierska wciąż nie otrzymała nagrody od producentów programu. Tak przynajmniej twierdzi  ona sama. Modelka na swoim blogu zamieściła właśnie nieopublikowany wywiad w którym żali się na agencję modelek Next Models, z którą podpisała kontrakt - nagrodę za zwycięstwo. Papierska twierdzi, że kontrakt  wciąż nie został zrealizowany.

- Podpisywałam umowę z NEXT, ale dostałam odpowiedź, że umowa jest nieczytelna. Na dzień dzisiejszy nie mam możliwości realizowania go. Jest to dziwne, ponieważ była to nagroda gwarantowana. Program dla mnie nie jest wiarygodny - czytamy na paulinapapierska.blogspot.com

Modelka już od wielu miesięcy krytykowana jest za to, że nie wykorzystała swojej szansy jaką dał jej udział w programie. Zwyciężczyni "Top Model" broni się przez atakami jurorów, których nazywa "królami własnego podwórka".

Zastanawiamy się tylko, dlaczego Papierska nie walczyła o gwarantowaną nagrodę. Czyżby Tyszka i Korwin-Piotrowska mieli rację, że nie zależało jej na karierze? A może kontrakt z Next Models nie doszedł do finalizacji ze względu na brak zainteresowania Pauliną?

 

kb

Więcej na temat Paulina Papierska
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56