Kogel Mogel
Newsy

Pamiętacie "pomocne" koleżanki Barbary Wolańskiej w "Koglu Moglu"? Zobaczcie, co dziś robią i jak wyglądają! 

Kogel Mogel - co robią dziś koleżanki Basi Wolańskiej?

"Kogel Mogel" to film, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Chociaż od premiery tej wspaniałej komedii minęło już ponad 30 lat, to w dalszym ciągu potrafi nas bawić do łez. I nie ma znaczeni ile razy go oglądaliśmy - zawsze będziemy śledzić go z uśmiechem. Oczywiście wpływ na tak ogromny sukces filmu miał nie tylko scenariusz, ale również wspaniali aktorzy, jak na przykład Ewa Kasprzyk, która brawurowo odegrała rolę ekscentrycznej i wybuchowej Barbary Wolańskiej. A pamiętacie słynne koleżanki z pierwszej części filmu, które zawsze spieszyły Wolańskiej na pomoc? W te role wcieliły się Krystyna Kołodziejczyk, Halina Bednarz oraz Ewa Kania. Co dziś robią i jak wyglądają? Zobaczcie! 

Zobacz także: "Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

Anna Mucha zdradziła nam kilka szczegółów z planu "Kogel Mogel 4"! "Bożenka nie odpuści"

Pamiętacie "pomocne" koleżanki Barbary Wolańskiej? Zobaczcie co dziś robią i jak wyglądają! 

"No i gdzie jest Kasia" - te słowa wypowiadane przez Piotrusia doprowadzały Barbarę Wolańską do białej gorączki. A jeszcze gorzej było, kiedy Kasia zbliżała się do jej męża. Wolańska robiła wszystko, aby piękna blondynka skutecznie zniknęła z jej życia, ale jak wszyscy wiemy, każda próba pozbycia się Kasi zawsze kończyła się fiaskiem. Na szczęście w tych "trudnych chwilach" Wolańska mogła liczyć na swoje niezastąpione koleżanki, które zawsze służyły swoją "pomocą". I chociaż role Krystyny Kołodziejczyk, Haliny Bednarz oraz Ewy Kani w "Koglu Moglu" były niewielkie, to jednak dostarczyły nam dużej dawki humoru! 

Kogel Mogel

Pamiętacie słynne "dzień dobry, przepraszam bardzo, czy zastałam Marysię?" W taki sposób koleżanki Wolańskiej sprawdzały Kasię i oczywiście relacjonowały swojej przyjaciółce, co opiekunka Piotrusia robiła i jak była ubrana. Ta scena naprawdę potrafi rozbawić do łez, zwłaszcza kiedy patrzy się na reakcję Barbary Wolańskiej. 

Kogel Mogel

Jak wyglądały koleżanki Wolańskiej ponad 30 lat temu na pewno pamiętamy wszyscy. A czy wiecie co robią i jak wyglądają dziś? Zobaczcie naszą galerię! 

Halina Bednarz ponad 25 lat temu przeżyła koszmarny wypadek, z którego ona i jej córka cudem wyszły bez większych obrażeń. 

Był piękny słoneczny dzień. Na tylnym siedzeniu spała moja 6-letnia córeczka Agnieszka. W pewnym momencie dostrzegłam nadjeżdżającego tira. Nie miałam możliwości manewru. Wiedziałam, że zderzenie jest nieuniknione. [...] Choć brzmi to niewiarygodnie, ani przez chwilę nie czułam lęku. Podświadomie byłam pewna, że z kraksy wyjedziemy ocalone. Eksperci, badający później stan pojazdu, nie mogli w to uwierzyć. Sądzę, że doświadczyłam cudu, że ktoś nade mną tam w górze czuwał - mówiła w jednym z wywiadów Halina Bednarz. 

Od tamtej chwili aktorka docenia każdy dzień. Po wypadku wycofała się z aktorstwa i całą uwagę poświęciła rodzinie i córce. Do zawodu wróciła dopiero, gdy jej pociecha była nastolatką. Mogliśmy oglądać ją w takich produkcjach jak "Samo życie" czy "Ojciec Mateusz". Zdecydowanie częściej jednak gościła na deskach teatralnych. 

Tak dzisiaj wygląda Halina Bednarz. Ma 62 lata.

Kogel Mogel
AKPA/Gałązka

Ewa Kania, która również wcielała się w rolę jednej z koleżanek Barbary Wolańskiej, to przede wszystkim doskonale wszystkim znana reżyser dubbingu! Sama również użyczyła swojego głosu wielu postaciom. Aktorkę możemy również oglądać w serialu "Klan". Ewa Kania wciela się w nim w rolę Zofii Boreckiej, matki Jacka. 

Jeśli chodzi o znaczącej role w moim życiu, grania w filmie, to na pewno Kogel-Mogel, ponieważ on zostanie ze mną do końca życia. Sąsiadka, koleżanka z biura głównej bohaterki. I "Klan", jako serial, bo gram w nim do dzisiaj i muszę przyznać, że bardzo dużo zawdzięczam temu serialowi, bo tam nauczyłam się takiego obcowania z kamerą, które staje się dla mnie naturalne, fajne, dobrze się czuję w tej postaci - mówiła przed dwoma laty w jednym z wywiadów Ewa Kania. 

Dziś Ewa Kania ma 72 lata i jest w świetnej formie! Jest także wielką miłośniczka koni i jeździectwa. 

Kogel Mogel
AKPA/Baranowski

Tak Ewa Kania wygląda obecnie. 

Kogel Mogel
East News

Krystyna Kołodziejczyk to ostatnia z trzech aktorek, która wcielała się w postać koleżanki Barbary Wolańskiej. Jest gwiazdą, która ma na swoim koncie dziesiątki kultowych, filmowych i serialowych ról, między innymi wystąpiła w "Zmiennikach", "Klanie", "Miodowych latach", "Samym życiu", czy "Czterdziestolatku. 20 lat później". Występowała na deskach teatrów w całej Polsce. W 2019 została odznaczona Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". 

Dzisiaj aktorka ma 81 lat i w dalszym ciągu zaraża wszystkich swoim uroczym uśmiechem! 

Kogel Mogel
East News

Zawsze pogodna i radosna. Taka po prostu jest Krystyna Kołodziejczyk! 

Kogel Mogel
East News

Wszystkie trzy panie fenomenalnie odegrały swoje role w "Koglu-Moglu". Razem z Ewą Kasprzyk stworzyły kwartet z ogromną dawką humoru! 

Zobacz także
Katarzyna Skrzynecka

O czym będzie "Kogel Mogel 4"? Katarzyna Skrzynecka zdradziła nam kilka szczegółów!

Anna Mucha

Anna Mucha zdradziła nam kilka szczegółów z planu "Kogel Mogel 4"! "Bożenka nie odpuści"

 

Anna Mucha i Nikodem Rozbicki na planie "Misz Masz czyli Kogel mogel 3"
Newsy
Sceny erotyczne w "Kogel mogel 4"?! Anna Mucha zapowiada: "Możecie na mnie liczyć"
Sceny erotyczne w "Kogel mogel 4"?! Anna Mucha zapowiada: "Możecie na mnie liczyć"

Premiera "Koniec świata czyli kogel mogel 4" zaplanowana jest już na 2021 rok. Aktorzy pracują już na planie. Anna Mucha zdradziła nam sporo szczegółów i wygląda na to, że tym razem nie zabraknie erotycznych scen! Zapytaliśmy aktorkę o szczegóły:  Powiem Wam tylko tyle, na mnie możecie liczyć, ja Was nie zawiodę. - powiedziała tajemniczo  Zdradziła również co nieco o nowych postaciach oraz, która scena jest jej ulubioną. Anna Mucha twierdzi, że pewne ujęcie ma szansę zostać viralem. Z pierwszych dwóch części trudno wybrać tę najbardziej kultową scenę, czy nadchodząca kontynuacja będzie miała takie na miarę pierwowzorów? Obejrzycie nasze wideo, aby przekonać się, co dokładnie zdradziła nam Anna Mucha.  Zobacz także:  Tragiczne życie babci Wolańskiej z "Kogla mogla". Małgorzata Lorentowicz miała zostać rozstrzelana, jej mąż 4 razy chciał się zabić  

Katarzyna Skrzynecka
East News
Newsy
O czym będzie "Kogel Mogel 4"? Katarzyna Skrzynecka zdradziła nam kilka szczegółów!
O czym będzie "Kogel Mogel 4"? Katarzyna Skrzynecka zdradziła nam kilka szczegółów!

Prace nad czwartą częścią kultowej komedii "Kogel Mogel" ruszyły w połowie lipca. W produkcji pojawią się oczywiście już doskonale znani nam bohaterowie, ale nie zabraknie także nowych twarzy, które z pewnością dostarczą nam sporej dawki humoru. "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" odniósł ogromny sukces, ale niektórzy fani byli jednak zawiedzeni, że po kilkudziesięciu latach od premiery dwóch poprzednich części, nie miał tak wielu zabawnych wątków.  Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka o nowej bohaterce w "Kogel Mogel 4"! "Myśleliście, że gorzej być nie może? Może!" Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z reporterką Party.pl opowiedziała, z czego mogło wynikać takie odczucie niektórych fanów. Aktorka zapewniła również, że czwarta część z pewnością dostarczy nam tego humoru w dużej dawce! Czego jeszcze możemy się spodziewać po "Kogel Mogel 4"? Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie w naszym wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Quiz z drugiej części filmu Galimatias, czyli Kogel Mogel II
Newsy
Tak będzie wyglądała Barbara Wolańska w "Kogel mogel 4". Internauci: "Podobna do babci Wolańskiej"!
Tak będzie wyglądała Barbara Wolańska w "Kogel mogel 4". Internauci: "Podobna do babci Wolańskiej"!

Premiera czwartej części kultowego filmu " Kogel mogel " zapowiedziana jest na styczeń 2021 roku. Już wiadomo, że w życiu Barbary Wolańskiej zajdą poważne zmiany. Okazuje się, że Pani Wolańska, która w trzeciej części filmu wydała książkę "Jak znalazłam swój punkt G?" i została ekspertką od seksu, radykalnie zmieni swoje życie i teraz postawi na celibat. Ewa Kasprzyk pokazała zdjęcia "nowej" i odmienionej Wolańskiej. Takiej metamorfozy się nie spodziewacie.  Zobacz także:  Znamy datę premiery czwartej części "Kogla Mogla". Zobaczcie zdjęcia z planu. Radykalne zmiany u Wolańskiej! Metamorfoza Barbary Wolańskiej w "Kogel mogel 4"  Barbara Wolańska w czwartej części "Kogla mogla" przejdzie totalną metamorfozę. Jak się okazuje nie tylko wewnętrzną ale również wizerunkową. Filmowa Wolańska postanowi ponownie totalnie wywrócić do góry nogami swoje życie. Porzuci rolę ekspertki od seksu aby żyć w celibacie. Zmieni również swój kontrowersyjny i odważny wizerunek. Jednym zdaniem: ze skrajności w skrajność.  Ewa Kasprzyk właśnie pokazała, jak w nadchodzącej części będzie wyglądała żona profesora Wolańskiego. Okazuje się, że postawi na stonowany, grzeczny ale wciąż elegancki look. Internauci twierdzą, że w tym wydaniu przypomina swoją filmową teściową czyli niezapomnianą babcię Wolańską. - Podobna do teściowej😀🙌 - Rzekłabym, że jakby luksusowo - Ścięła Pani włosy czy to jest peruka? Pamiętacie brawurową rolę Małgorzaty Lorentowicz?  Zobacz także:  Tragiczne życie babci Wolańskiej z "Kogla mogla". Małgorzata Lorentowicz miała zostać rozstrzelana, jej mąż 4 razy chciał się zabić Ewa Kasprzyk pokazała metamorfozę Barbary Wolańskiej w "Kogel mogel 4"....

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik