Kuba Wojewódzki kpi z Otylii Jędrzejczak
ONS

Wojewódzki śmieje się z Otylii Jędrzejczak. Na nią też znalazł powód

Kuba Wojewódzki kpi z Otylii Jędrzejczak
ONS

Otylia Jędrzejczak, po zakończeniu kariery sportowej, występie w "Tańcu z Gwiazdami", a nawet pojawieniu się w kilku serialach, na dłuższy czas zniknęła z mediów. Była pływaczka ma teraz zamiar spróbować swoich sił zupełnie w nowej roli - jako europosłanka. W majowych wyborach do Europarlamentu wystartuje z listy PO.  

Zobacz: Eleganckie gwiazdy na uroczystej Gali Mistrzów Sportu 

Jej pomysł na dalsza karierę nie spodobał się Kubie Wojewódzkiemu, który wydaje się mieć alergię na gwiazdy biorące się za politykę. W swoim nowym felietonie dla magazynu Polityka drwi z pomysłu Jędrzejczak, prognozując, że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Jak czytamy:

Pojedynek na celebrytów w Parlamencie Europejskim trwa. Platforma Obywatelska skoczyła na głęboką wodę i wytypowała Otylię Jędrzejczak. Ma ona startować z regionu kujawsko-pomorskiego, gdzie nie mieszka, ale za to jest zameldowana. Teraz już dosłownie czuć, że ktoś na tych wyborach popłynie - pisze Wojewódzki

My jednak trzymamy kciuki za Otylię i mamy nadzieję, że nie da takiej gafy, jak zdarzało jej się na salonach. (zobacz: Kto się tak spocił na pokazie mody?)Otylia Jędrzejczak na wakacjach:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40