Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Osi Ugonoh
Flesz Trendy
Newsy

Osi Ugonoh na okładce nowego magazynu "Flesz Trendy"

Co znajdziecie w środku?

Na rynku pojawiło się właśnie nowy magazyn "Flesz Trendy", który jest stylowym przewodnikiem po najważniejszych trendach sezonu. Dzięki niemu dowiesz się co, działo się na wybiegach projektantów w Polsce i na świecie. Najlepsze looki z pokazów, najlepsze modelki, makijaże i fryzury od dziś masz w zasięgu ręki!

Co jeszcze znajdziecie w magazynie "Flesz Trendy"?

Kamila Szczawińska testuje na sobie najnowsze trendy sezonu. Maja Sablewska i Joanna Horodyńska spierają się o.... dżinsy! Oraz wielka manifa Karla Lagerfelda. Tym razem zmienił wnętrza Grand Palais w prawdziwą paryską ulicę...

Dodatkowo pełny raport z wybiegów! Aż 362 pomysły na stylizację i przegląd z polskich pokazów!

Życzymy udanej lektury!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Flesz
Newsy
Najgorętsze trendy na wiosnę w nowym numerze "Flesza"
Dowiedz sie więcej

Już dziś możecie kupić najnowszy 6. numer dwutygodnika "Flesz. Gwiazdy&Styl" Jak zwykle nie zabrakło najgorętszych modowych hitów prosto ze światowych wybiegów. W magazynie znajduje się ekskluzywny dodatek „Trendy wiosna- lato 2013” . Dodatek liczy aż 24 strony i został wydrukowany na specjalnej jakości papierze. 
 Sesję do numeru przygotował znany fotograf Piotr Porębski, w którego obiektywie znalazły się 3 pokolenia polskich top modelek. Wśród nich: Małgorzata Niemen, Bogna Sworowska, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska oraz bohaterki modowych programów telewizyjnych. Za stylizację odpowiada redaktor naczelna kwartalnika  „VIVA!Moda”, Agnieszka Ścibior . Najnowszy magazyn „Flesz. Gwiazdy & Styl” wypełniają gorące materiały prosto z pokazów największych projektantów mody, przegląd nowości z polskich sklepów, najnowsze trendy w makijażach oraz piękne sesje zdjęciowe. 
Dodatkowo każda z czytelniczek na okazję skorzystania z 30% rabatu na zakupu kosmetyków do makijażu marki Sephora . „Flesz” wejdzie na rynek również w wersji z książką z filmem w reżyserii Agnieszki Holland, ”W Ciemności” w cenie 19,99 pln oraz z książeczką shoppingową w cenie 2,99 zł   
Tematy numeru: 
- Edyta Herbuś- nowy serial, nowy kontrakt, dlaczego więc planuje wyjechać do Finlandii?
 - Anna Czartoryska i Michał Niemczycki- znamy datę ślubu! Najnowszy numer dwutygodnika „Flesz. Gwiazdy&Styl” (Flesz 6/2013) ma zwiększoną do 124 stron objętość i można go kupić  w tej samej cenie co zawsze - 1,99zł.  

Okładka Flesza
Newsy
Piękna Edyta Herbuś na okładce najnowszego "Flesza"
Co w numerze?

25 marca ukazało się wyjątkowe wydanie dwutygodnika "Flesz", poświęcone modowym trendom na wiosnę i lato. Na okładce najnowszego numeru znalazła się piękna Edyta Herbuś . Więcej o stylu Edyty Herbuś przeczytacie tutaj>>> W magazynie znajduje się ekskluzywny dodatek „Trendy wiosna- lato 2013” . Dodatek liczy 24 strony i został wydrukowany na specjalnej jakości papierze. Sesję do numeru przygotował znany fotograf Piotr Porębski , w którego obiektywie znalazły się 3 pokolenia polskich top modelek. Wśród nich: Małgorzata Niemen, Bogna Sworowska, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska oraz bohaterki modowych programów telewizyjnych. Za stylizację odpowiada redaktor naczelna kwartalnika  „VIVA!Moda”, Agnieszka Ścibior . Najnowszy magazyn „Flesz. Gwiazdy & Styl” wypełniają gorące materiały prosto z pokazów największych projektantów mody, przegląd nowości z polskich sklepów, najnowsze trendy w makijażach oraz piękne sesje zdjęciowe. Dodatkowo każda z czytelniczek na okazję skorzystania z 30% rabatu na zakupu kosmetyków do makijażu marki Sephora . „Flesz” wejdzie na rynek również w wersji z książką z filmem w reżyserii Agnieszki Holland, ”W Ciemności” w cenie 19,99 pln oraz z książeczką shoppingową w cenie 2,99 pln. Tematy numeru: - Edyta Herbuś - nowy serial, nowy kontrakt, dlaczego więc planuje wyjechać do Finlandii? - Anna Czartoryska i Michał Niemczycki - znamy datę ślubu!  

makijazystki Sephora podczas SFD1.JPG
Newsy
Sephora: kulisy pracy makijażystki przy pokazach mody
Dowiedz się jak wyglądały kulisy Sopot Fashion Days 2012

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Dominiki Hamziuk z perfumerii Sephora w Klifie w Gdyni: Podczas Sopot Fashion Days , najbardziej prestiżowego modowego wydarzenia sezonu letniego w Trójmieście, należałam do zespołu wizażystek Sephora, które odpowiadały za wizerunek modelek biorących udział w dwudniowych pokazach mody. Na co dzień każda z nas pracuje w trójmiejskich perfumeriach Sephora . Jako lider rynku kosmetyków luksusowych oraz uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, Sephora uważa makijaż za swoje DNA, czyli obszar, w którym się specjalizuje, stale rozwija i wyznacza trendy. Wszystkie wizażystki Sephora to pasjonatki sztuki makijażu, które bezustannie doskonalą swoje umiejętności podczas szkoleń i warsztatów przeprowadzanych pod okiem ekspertów najlepszych światowych marek.   Praca w czasie pokazów mody to dla mnie zawsze bardzo emocjonujące i inspirujące doświadczenie. Uwielbiam emocje związane z wyjątkową atmosferą panującą za kulisami tuż przed rozpoczęciem pokazu, jak i w czasie jego trwania. Ponadto, współpraca z młodymi projektantami, ich nowatorskie pomysły, wrażliwość i wyobraźnia dają nam doskonałe pole do popisu. To świetna okazja do sprawdzenia siebie i swoich możliwości w świecie wielkiej mody i wykorzystania wszystkiego, czego dotychczas nauczyłam się o sztuce makijażu podczas codziennej pracy w perfumerii i w czasie szkoleń prowadzonych przez Sephora. Uczestniczymy w nich regularnie, a najnowszym przedsięwzięciem jest rozpoczynający sie właśnie  projekt Sephora University, czyli autorski program rozwoju talentów, w ramach którego najlepsi wizażyści Sephora uczestniczyć będą w wykładach i warsztatch prowadzonych przez czołowe  autorytety w makijażu z Polski i zagranicy. Makijażyści Sephora to prawdziwi wielbiciele i zapaleńcy wszystkiego, co wiąże się z wizażem, dlatego szansa na naukę w Sephora University jest marzeniem...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner