Opole 2020
ONS.pl

Opole 2020: Gwiazdy podczas trzeciego dnia festiwalu! Zjawiskowa Anna Karwan, piękna Halina Mlynkova i inni - zobaczcie zdjęcia! 

Opole 2020
ONS.pl

Niedziela 6. września, to trzeci dzień 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Jak zawsze możemy podziwiać mnóstwo gwiazd! Tego wieczoru, 45. lecie pracy artystycznej świętowali Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Ponadto mogliśmy wysłuchać koncertu "Premiery" - jest to jeden z najstarszych koncertów Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Prowadzącym tego wydarzenia został Tomasz Kammel. O główną nagrodę im. Karola Musioła rywalizowało dziesięciu artystów wyłonionych przez Radę Artystyczną Festiwalu. Zobaczcie zatem jak prezentowały się gwiazdy! 

Zobacz także: Opole 2020: Największe gwiazdy zjeżdżają na festiwal! Kogo dziś usłyszymy?

Opole 2020: Gwiazdy podczas trzeciego dnia festiwalu

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz podczas 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu świętowali 45. lecie pracy artystycznej! Mogliśmy usłyszeć wiele znanych i uwielbianych przez publiczność przebojów, między innymi "Odkryjemy miłość nieznaną", "Być kobietą", czy "Jeszcze się tam żagiel bieli". 

Opole 2020
ONS.pl

Izabela Trojanowska zasiadła w jury koncertu "Premiery".

Opole 2020
ONS.pl

Anna Karwan - jak zawsze - elegancka i zjawiskowa! Wokalistka postawiła na długą, czarną suknię z białymi bokami, która idealnie podkreśliła jej piękne kształty. Piosenkarka na opolskiej scenie wykonała swój wielki hit "Słucham Cię w radiu co tydzień". 

Opole 2020
ONS.pl

Halina Mlykova wystąpiła u boku Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Artystka postawiła na krótką, błyszczącą, czerwoną sukienkę.

Opole 2020
ONS.pl

Lanberry wystąpiła w koncercie "Premiery". Wykonała utwór "Plan awaryjny". Zdecydowała się na skromną, białą kreację.

Opole 2020
ONS.pl

W koncercie wystąpiła również sanah, do której zdecydowanie należy ten rok! Młoda artystka wykonała utwór "No sory" i... zdobyła kolejną nagrodę!

Opole 2020: sanah
AKPA

Na opolskiej scenie mogliśmy usłyszeć również Rafała Brzozowskiego

Opole 2020
AKPA

Trzeciego dnia 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wystąpił również Sławomir Uniatowski

Opole 2020: Sławomir Uniatowski
AKPA

 

 

Więcej na temat Opole
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55