Poland portrait 2.jpg

Ona będzie reprezentować Polskę na Miss Intercontinental 2012

Poland portrait 2.jpg
 
Reprezentantką Polski w międzynarodowym konkursie Miss Intercontinental 2012 będzie I wice Miss Polonia Województwa Łódzkiego i Miss Polonia Studentek Łodzi, Anna Kowalska. Finał wyborów Miss Intercontinental odbędzie się 23 listopada w Niemczech.
 
Anna Kowalska jest studentką technologii żywności i żywienia człowieka Politechniki Łódzkiej. Już 11 listopada wyleci do Niemiec na zgrupowanie konkursu, którego finał odbędzie się 23 listopada. Weźmie w nim udział ponad 70 kandydatek z całego świata.
 
Garderobę na wyjazd naszej Miss do Niemiec przygotowuje grupa młodych i uzdolnionych projektantów: Arkadiusz Taraska – projektant sukni finałowej, sukni narodowej oraz wszystkich strojów na zgrupowanie, Goshico – projektantki torebek na zgrupowanie oraz Baga Baga – projektantka dodatków i biżuterii. Anna na zgrupowanie konkursu zabierze także ze sobą zaprojektowane specjalnie dla niej kostiumy kąpielowe marki Mewa Styl, której twarzą od kilku lat jest Natalia Siwiec (zobacz: Półnaga Miss Euro reklamuje bikini).

Tak prezentują się zdjęcia z przygotowań do konkursu:

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23