Olga Kalicka ochrzciła syna! Olga Kalicka z mamą Olga Kalicka z synem
Olga Kalicka

Ile powinien kosztować wózek dla dziecka? To zdecydowanie sprawa indywidualna, jednak ogromne ceny wciąż budzą ciekawość i oburzenie fanów. Olga Kalicka na Instagramie pokazała "pojazd" swojego dziecka. Internauci od razu zauważyli, że to już kolejny dziecięcy wózek małego Aleksego. Ile gwiazda serialu "Rodzinka.pl" zapłaciła za niego? Jak zapewne się domyślacie, to nie był tani wózek... 

1/3
Olga Kalicka ochrzciła syna!

Ile kosztował nowy wózek syna Olgi Kalickiej?

Na początku stycznia Olga Kalicka urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda i jej partner Cezary Nowak przywitali na świecie synka, który otrzymał na imię Aleksy. Celebryci, tak samo jak Anna Lewandowska, Małgosia Socha czy też Agnieszka Kaczorowska, nie zdecydowali się na pokazanie twarzy dziecka. Ostatnia z wymienionych aktorek wyznała, że nie zamierza rozpowszechniać wizerunku pociechy z uwagi na jej bezpieczeństwo. Najprawdopodobniej ten sam powód pomógł Oldze Kalickiej w podjęciu decyzji. 

2/3
Olga Kalicka z mamą
Instagram

Młoda mama na swoim Instagramie pokazuje za to wizerunek swojej mamy! Pani Danuta nie jest związana z show-biznesem, ale nie ma nic przeciwko upublicznianiu swoich zdjęć w sieci. Ostatnio Olga i pani Danuta wraz z Aleksym święciły zioła i kwiaty z okazji Matki Boskiej Zielnej. Fani byli zachwyceni tym, że aktorka pamięta o takich tradycjach. Przy okazji zauważyli także, że Aleksy ma nowy wózek! 

- Jak pięknie, że nie wstydzi się Pani tradycji.

- Jak dwie krople wody z mamą! Wyglądacie rewelacyjnie. 

- Super wózek! 😀 - rozpisywali się fani. 

3/3
Olga Kalicka z synem

Nowy dziecięcy wózek, którym ma teraz Aleksy, jest od marki Cybex. Za ten model trzeba zapłacić ponad 4 tysiące złotych, co wcale nie jest małą kwotą. Przypomnijmy, że ostatnio Izabela Janachowska została skrytykowana za kupno wózka za 20 tysięcy złotych! Tancerka przyznała, że pojazd otrzymała w ramach współpracy i nie zapłaciła za niego nawet złotówki. 

Czy Olga Kalicka również otrzymała rzecz dla Aleksego za darmo?

 

Więcej na temat Olga Kalicka