Party Stories
Oliwia Bieniuk została modelką
Instagram/Oliwia Bieniuk
Newsy

Oliwia Bieniuk obchodzi dziś 18. urodziny! Czy pójdzie w ślady mamy? Zagra ją w filmie?

Choć 18. urodziny to wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka, to Oliwia Bieniuk swoich, które obchodzi 18 października, wyjątkowo nie mogła się już doczekać. Dotychczas musiała prosić tatę o zgodę na udział w kampaniach reklamowych i filmach, a Jarosław Bieniuk odrzucał niemal wszystkie propozycje, które dostawała.

Oliwka ma jeszcze czas na wszystko. Na razie dla mnie najważniejsze jest to, aby się dobrze uczyła. Jeśli będzie chciała rozpocząć przygodę z show-biznesem, to omówimy to po jej maturze – mówił trzy lata temu Bieniuk „Party”. 

Kiedy sześć lat temu zmarła jego partnerka Anna Przybylska, nie było mu łatwo, bo został sam z trójką ich dzieci: dwójką małych synów oraz nastolatką. Teraz, jeśli Bieniuk dotrzyma słowa, Oliwia już w wakacje będzie mogła bez ograniczeń zacząć swoją przygodę z aktorstwem i modelingiem.

Czy czeka ją popularność na miarę Julii Wieniawy, która tuż po maturze awansowała do pierwszej ligi gwiazd i dziś zarabia krocie?

Zobacz także: Oliwia Bieniuk uczciła pamięć Anny Przybylskiej wyjątkowym zdjęciem: "Kocham Cię mamusiu"

"Oliwia Bieniuk ma potencjał aktorski! Ale łatwo się spalić" Reżyser Życia szczerze o współpracy z córką Anny Przybylskiej

Czy Oliwia Bieniuk zostanie aktorką?

Wydaje się, że Jarosław Bieniuk już trochę odpuścił córce, bo tuż przed osiemnastką Oliwia zaczęła reklamować na Instagramie marki odzieżowe, została twarzą włoskiej firmy produkującej torebki, a nawet zagrała kilka epizodycznych ról w krótkometrażowych filmach. Tata dobierał je starannie, tak by miały wymiar edukacyjny. Każdy z nich okazał się sukcesem – np. 20-minutową produkcję „Jak nie zgubić siebie” na YouTubie obejrzało już 2,5 mln ludzi. Choć rola Bieniuk była niewielka, internauci nie szczędzili dziewczynie słów uznania: 

„Jesteś śliczna i masz taki sam głos jak mama!”, pisali. 

Czy to właśnie z aktorstwem Oliwia wiąże swoją przyszłość?

„Podoba mi się ten zawód. Myślę nawet o studiach w szkole teatralnej, ale nie wiem, czy się dostanę”, mówiła ostatnio w „Vivie!”. 

Teraz kończy liceum w klasie o profilu teatralno-filmowym i szlifuje swój talent: uczy się śpiewu i perfekcyjnej dykcji, ma też zajęcia aktorskie u samej Katarzyny Figury. W przyszłości to na pewno zaprocentuje, tym bardziej że już dziś wiele osób z branży zwróciło na nią uwagę. 

– To jest przesympatyczna dziewczyna z genialną aparycją i wielkim potencjałem. Chętnie bym ją widziała w mojej agencji gwiazd – mówi Małgorzata Leitner, która kiedyś przyczyniła się do sukcesu Joanny Krupy, a teraz Karoliny Pisarek. 

Czy Oliwia zagra główną rolę w filmie o swojej mamie?

To, że Oliwia na wielu zdjęciach wygląda niemal jak Anna Przybylska, powoduje też pewnie u niej ogromną presję. Może dlatego twierdzi, że nie czuje się podobna do mamy i nazywa siebie „damską wersją taty”? 

„Mama na przykład bardzo lubiła sprzątać (…). A ja nie lubię biegać z odkurzaczem, nie jestem pedantką”, opowiada Oliwia w „Vivie!”, lecz przyznaje, że talent odziedziczyła w genach. „Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy”, dodała. 

Wie za to, że jej mama wcześnie zaczęła karierę, bo w wieku 16 lat. Odkrył ją Radosław Piwowarski na castingu do „Ciemnej strony Wenus”. Jego zdaniem Oliwia ma przed sobą trudne zadanie. 

– Córka Ani będzie musiała zmierzyć się z mitem genialnej matki. Ludzie z branży będą jej obiecywali różne złote pantofelki, a nawet już to robią. Wiem, że są na nią ogromne naciski – mówi Piwowarski. – Ania trzymała rodzinę silną ręką, to była kobieta, która nie ulegała presji, nie wchodziła w układy i cudownie wychowała dzieci. Nie znam Jarka, ale on też podobno mądrze steruje karierą córki – dodaje reżyser. 

Czy Oliwia ma szansę zagrać swoją matkę w filmie o Annie Przybylskiej, który Piwowarski chciał nakręcić po tym, jak aktorka zmarła? 

– Teraz to już nie wiem, czy taki film kiedykolwiek powstanie. Gdyby to była biografia, uważałbym za niezwykle ryzykowne obsadzenie córki w roli Ani. Wiem, że pół Polski chciałoby to zobaczyć, ale ja bym się nie odważył. Może gdyby to był film inspirowany tą historią, taki o kopciuszku z Wybrzeża, który przyjechał do Warszawy i na którego punkcie wszyscy oszaleli, to… wtedy tak – wyznaje reżyser. – Jeśli okazałoby się, że Oliwka ma nawet tylko 50 proc. talentu mamy, to i tak by wystarczyło – dodaje. 

Oliwka ma na kogo liczyć!

Dzisiaj, sześć lat po śmierci Anny Przybylskiej, u Bieniuków wszystko zaczyna się układać. Jarosław długo szukał miłości i przez chwilę wydawało się, że znalazł szczęście u boku Martyny Gliwińskiej, projektantki wnętrz. Pół roku temu na świecie pojawił się Kazimierz, trzeci brat Oliwii. Wszystko wskazuje jednak na to, że para postanowiła się rozstać jeszcze przed narodzinami dziecka. 

Niedawno okazało się, że Jarosław układa sobie życie z robiącą karierę za granicą modelką Zuzanną Pactwą.

– Wyglądają razem na bardzo szczęśliwych, spotykają się już kilka miesięcy, a z wyboru Jarka najbardziej cieszy się właśnie Oliwka – mówi znajoma rodziny.

Najprawdopodobniej nastolatka, która sama stawia pierwsze kroki w modelingu, chętnie posłucha rad profesjonalistki. Oliwka może też zawsze liczyć na Martynę Gliwińską, swoje obie babcie i siostrę mamy. Kobiece wsparcie na pewno jej się przyda w dorosłym świecie.

Oliwia już świetnie radzi sobie jako modelka:

Oliwia Bieniuk w czarnych botkach z perłami z Sinsay
Instagram/Sinsay

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Oliwia Bieniuk w bluzie w paski
Instagram
Newsy
"Oliwia Bieniuk ma potencjał aktorski! Ale łatwo się spalić" Reżyser Życia szczerze o współpracy z córką Anny Przybylskiej
Reżyser Życia opowiedział nam o współpracy z Oliwią Bieniuk. Jak ocenia telant aktorski córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka?

Reżyser Życia opowiedział nam o współpracy z Oliwią Bieniuk. Jak ocenia talent aktorski córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka? Zaledwie kilka tygodni temu w sieci pojawił się poruszający film z udziałem nastolatki. Reżyser Życia stworzył wartościowy film "JAK nie ZGUBIĆ SIEBIE" o tematyce społecznej.  Oliwia Bieniuk zagrała w nim wolontariuszkę z hospicjum. Teraz Reżyser Życia opowiedział nam o współpracy z Oliwią Bieniuk i ocenił jej talent aktorski! Zobacz także:   Oliwia Bieniuk po raz pierwszy opowiedziała o dniu śmierci Anny Przybylskiej: "Nie odbierałam telefonu..." Oliwia Bieniuk zagrała w filmie "JAK nie ZGUBIĆ SIEBIE".

Anna Przybylska - czy córka pójdzie w jej ślady?
Newsy
Czy Oliwka pójdzie w ślady sławnej mamy? Co o tym pomyśle sądzi jej tata Jarosław Bieniuk? Mamy wypowiedź!

Odkąd trzy lata temu zmarła Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk jest samotnym ojcem. Jak sobie radzi w tej roli? Jak szczerze przyznaje, gdyby nie pomoc rodziców, byłoby mu ciężko. Jego ojciec pomaga mu w codziennej logistyce. Czasem odwozi wnuki do szkoły albo na pozalekcyjne zajęcia piłki nożnej czy karate. Mama Jarka zaś pomaga mu w prowadzeniu kuchni. Zobacz:  "Szczęście zaczyna się, gdy..." Martyna Gliwińska potwierdziła rozstanie z Jarosławem Bieniukiem? Jej słowa wyjaśniają wszystko! Bieniukowi bardzo zależy na tym, by jego dzieci, podobnie jak uczestnicy „Małych gigantów”, rozwijały swoje talenty . Na razie obaj chłopcy idą w jego ślady i trenują piłkę nożną, a Oliwka interesuje się modą i... aktorstwem. Czy pójdzie w ślady swojej sławnej mamy? Jej tata twierdzi, że za wcześnie na takie dywagacje. "Oliwka ma jeszcze czas na wszystko. Na razie dla mnie najważniejsze jest to, aby się dobrze uczyła. Jeśli będzie chciała rozpocząć przygodę z show-biznesem, to omówimy to po jej maturze" mówi stanowczo. ZOBACZ:  Oliwia Bieniuk to już duża dziewczynka! Zobacz jej wspólne ZDJĘCIA z Gdyni z Jarkiem Bieniukiem! Jarosław Bieniuk i Oliwka Bieniuk Jarosław Bieniuk i Oliwka Bieniuk

Oliwia Bieniuk w sukience z Sinsay za 70 złotych. To najmodniejszy model na jesień 2020
EastNews
Newsy
Czy Oliwia Bieniuk zagra swoją mamę, Annę Przybylską!? "Wiem, że są na nią ogromne naciski" - mówi znany reżyser! 
Czy Oliwia Bieniuk zagra swoją mamę, Annę Przybylską w filmie?

Niedługo córka Anny Przybylskiej będzie obchodziła 18. urodziny. Czy w tym momencie jej kariera nabierze przyspieszenia? Oliwka Bieniuk będzie zdawała maturę w liceum o profilu teatralno-artystycznym. Na swoim profilu na Instagramie już pracuje jako modelka i influencerka: reklamuje kosmetyki, ubrania, torebki. Zagrała też w kilku nieskobudżetowych produkcjach filmowych. Czy teraz Oliwia Beiniuk będzie mogła przyjmować takich zleceń więcej? „Nie wiem, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy”, mówiła niedawno Oliwka w wywiadzie dla Vivy!. Jej mama wcześnie zaczęła karierę, bo w wieku 16 lat. Odkrył ją Radosław Piwowarski na castingu do „Ciemnej strony Wenus”. Jego zdaniem Oliwia ma przed sobą trudne zadanie. Córka Ani będzie musiała zmierzyć się z mitem genialnej matki. Ludzie z branży będą jej obiecywali różne złote pantofelki, a nawet już to robią. Wiem, że są na nią ogromne naciski – mówi Radosław Piwowarski. – Ania trzymała rodzinę silną ręką, to była kobieta, która nie ulegała presji, nie wchodziła w układy i cudownie wychowała dzieci. Nie znam Jarka, ale on też podobno mądrze steruje karierą córki", dodaje  reżyser. Czy Oliwia ma szansę zagrać swoją matkę w filmie o Annie Przybylskiej, który Piwowarski chciał nakręcić po tym, jak aktorka zmarła? Teraz to już nie wiem, czy taki film kiedykolwiek powstanie. Gdyby to była biografia, uważałbym za niezwykle ryzykowne obsadzenie córki w roli Ani. Wiem, że pół Polski chciałoby to zobaczyć, ale ja bym się nie odważył. Może gdyby to był film inspirowany tą historią, taki o kopciuszku z Wybrzeża, który przyjechał do Warszawy i na którego punkcie wszyscy oszaleli, to… wtedy tak. Jeśli okazałoby się,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner