Zatrzymanie aktorki Olgi O.
mat. policji/srodmiescie.policja.waw.pl

Gwiazda serialu "Ojciec Mateusz" zatrzymana za kradzież! Chodzi o biżuterię za 50 tys. zł! JEST NAGRANIE

Zatrzymanie aktorki Olgi O.
mat. policji/srodmiescie.policja.waw.pl

Olga O. aktorka, którą widzowie z pewnością kojarzą z roli w serialu "Ojciec Mateusz" została zatrzymana przez policję! Okazuje się, że serialowa gwiazda jest podejrzana o kradzież biżuterii o łącznej wartości 50 tysięcy złotych.

Z informacji i nagrania zamieszczonego na stronie policji - można je obejrzeć TUTAJ - wynika, że 31-letnia aktorka zabrała pozostawioną przez inną kobietę biżuterię w klubie fitness.

Biżuteria przeszkadzała w ćwiczeniach pokrzywdzonej, dlatego zdjęła ją z palców i położyła na parapet, wychodząc kobieta zapomniała o niej. Kiedy zorientowała się, co się stało zadzwoniła do klubu z prośbą o odnalezienie i zabezpieczenie pierścionków. Niestety, po biżuterii nie było już śladu - czytamy na stronie srodmiescie.policja.waw.pl

Według informacji Faktu, po obejrzeniu zapisu monitoringu z siłowni policja miała już pewność, że to właśnie Olga O. ukradła zaginioną biżuterię. Aktorka została zatrzymana tuż po wyjściu z premiery spektaklu w warszawskim Teatrze Ochoty. Funkcjonariusze przeszukali dom gwiazdy serialu "Ojciec Mateusz" w którym znaleziono kosztowne pierścionki.

 

Za kradzież biżuterii aktorce grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Zobacz także: Serial "Ojciec Mateusz" zniknie z anteny? Jest decyzja TVP!

 

Aktorka występująca w serialach ukradła pierścionki o wartości 50 tysięcy złotych. Szybko została namierzona przez policję. Czy serialowy Ojciec Mateusz, który rozwiązuje zagadki kryminalne, rozwiązałby tę sprawę równie szybko?

Więcej na temat Ojciec Mateusz
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17