Olga Kalicka na Instagramie
Instagram

Na początku roku Olga Kalicka po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się wówczas synek gwiazdy, Aleksy. Od tamtej chwili minęło zaledwie kilka miesięcy - w tym czasie młoda mama chętnie pokazywała, jak po narodzinach dziecka wygląda jej życie. W najnowszym wywiadzie Olga Kalicka nie ukrywa, że jest zachwycona macierzyństwem. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" w rozmowie z magazynem "Gala" opowiedziała, jak się czuje jako młoda mama i jak wspomina swoją ciążę. Synek Olgi Kalickiej wkrótce będzie miał rodzeństwo? Na to pytanie też odpowiedziała!

Zobaczcie, co zdradziła Olga Kalicka!

1/3
Olga Kalicka

Olga Kalicka w rozmowie z "Galą" nie ukrywa, że jest zachwycona macierzyństwem i spełnia się w roli mamy. Co mówi o swoim synku?

Jestem szczęśliwa, bo Aleksy jest cudownym dzieckiem! Macierzyństwo bardzo mnie uspokoiło - zapewniła aktorka. 

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" zdradziła przy okazji, że bardzo dobrze wspomina swoją ciążę. Olga Kalicka nie miała mdłości i obaw związanych z porodem. Aktorka nie ukrywa, że zależało jej na porodzie naturalnym. 

(...) Nie było łatwo, ale już tego nie pamiętam - przyznała młoda mama. 

2/3
Olga Kalicka
Instagram

Co ciekawe, Olga Kalicka głośno przyznaje, że myśli już o kolejnym dziecku! Aktorka chce, żeby drugie dziecko pojawiło się przed jej trzydziestymi urodzinami. 

(...) ja nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa. Rodzeństwo to błogosławieństwo, sama mam dwie siostry, więc przed trzydziestką chciałabym jeszcze powiększyć rodzinę - zdradziła w wywiadzie dla magazynu "Gala". 

Aktorka potwierdziła przy okazji, że szykuje się do ślubu ze swoim partnerem Cezarym. 

Tak, ale to będzie prywatne wydarzenie - zdradziła gwiazda. 

3/3
Olga Kalicka
Instagram

W najnowszym wywiadzie aktorka zdradziła również, dlaczego tak szybko po narodzinach syna zdecydowała się wrócić do pracy. 

Bo nie chciałam, żeby dziecko zmieniło moje życie. I chciałam udowodnić sobie, że dam radę - przyznała młoda mama. 

Jak widać, Olga Kalicka udowadnia, że nawet będąc mamą można spełniać swoje zawodowe marzenia. 

 

Więcej na temat Olga Kalicka