Urodziny córeczki Olgi Frycz

Olga Frycz wyprawiła huczne urodziny córce! Mała Helenka skończyła rok

Urodziny córeczki Olgi Frycz

Córka Olgi Frycz skończyła właśnie rok! Z tej okazji znana aktorka wyprawiła Helence huczne urodziny z udziałem gwiazd - m.in. Odety Moro, Mai Bohosiewicz, Anny Czartoryskiej czy Natalii Klimas. W sieci pojawiło się kilka zdjęć z tej radosnej uroczystości. Zobaczcie! 

Olga Frycz wyprawiła urodziny córce!

Moda na imprezy z okazji ukończenia roczku wśród gwiazd utrzymuje się. Niedawno huczne urodziny świętował Liam, synek Mariny i Wojtka Szczęsnych, a teraz Helena - córeczka Olgi Frycz! Jej mama zadbała, aby uroczystość była wprost bajkowa:

Pierwsza urodzinowa balanga naszej Córki za nami 🧡 Dziękuję Wam moi kochani #followersi za wspaniale życzenia i prezenty 🦊Bardzo pragnę podziękować naszym wspaniałym przyjaciołom, że byliście dziś z nami i z Helenką i razem zaśpiewaliśmy „sto lat”🧡 DZIĘKUJEMY 

Jedna z fanek zapytała Olgę, co można kupić dziecku z okazji ukończenia roku. Rzeczywiście - dla wielu to ogromny problem. Frycz w komentarzu odpowiedziała:

super są te sztućce od bbox (taka łyżeczka i widelczyk), fajne są też zabawki gumowe do wanny :) i ubranka na zimę teraz jakieś rajstopy z antypoślizgiem, skarpety też - napisała aktorka.

Zobaczcie urocze zdjęcia z urodzin córki Olgi!

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧡Pierwsza urodzinowa balanga naszej Córki za nami 🧡 Dziękuję Wam moi kochani #followersi za wspaniale życzenia i prezenty 🦊Bardzo pragnę podziękować naszym wspaniałym przyjaciołom, że byliście dziś z nami i z Helenką i razem zaśpiewaliśmy „sto lat”🧡 DZIĘKUJEMY 🦔🧡🦔 @xgriszkax @elwirarutkowska @majabohosiewicz @aga.kurdziel @stary_dzidziutkow @kriskej @kowczarz @bwalczewski @ewelina_walczewska @aga.frycz @nataliaklimas @anka_kosinska @odetamoro @annaczartoryska_niemczycka @martaajuras @tuturkus @stary_dzidziutkow @tymoteuszfilm @agatakatarzyna6211 @michal_frycz i całej Reszcie która jest z nami całym sercem a IG ni ma też bardzo dziękuję 🧡❤️🦔🍁 i nasza najukochańsza @_zussska_ której nie było ciałem ale duchem była z nami jak ta zussssska ❤️

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 

Na urodzinach obecna była m.in. Maja Bohosiewicz, przyjaciółka Olgi.

Urodziny córeczki Olgi Frycz

 

Więcej na temat Olga Frycz
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48