Olga Frycz
Instagram
1/5
Olga Frycz
Instagram

Olga Frycz niedawno została mamą i przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko - córeczkę Helenę. Aktorka nie ukrywała, że to wyjątkowy moment w jej życiu i jeszcze będąc w ciąży, założyła profil na Instagramie, który całkowicie poświęciła tematyce ciąży i macierzyństwa. 27 września Olga Frycz i jej partner Grzegorz w końcu zostali rodzicami, o czym poinformowała znajoma pary, Joanna Jędrzejczyk.

 

Olga, Grzesiu gratuluje wam malej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Buziaczki. Dziękuję za zdjęcia. Cudowne maleństwo - powiedziała podczas relacji na InstaStories. 

 

Teraz Olga Frycz chętnie dzieli się pierwszymi chwilami życia swojej córeczki, pokazuje wiele zdjęć i opisuje swoje uczucia. Równie chętnie pokazuje wózki swojej pociechy. Okazuje się, że zaledwie tygodniowa Helena ma już dwa pojazdy! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Z ŻYCIA GWIAZD Zobacz wzruszające zdjęcia córeczki Olgi Frycz na rękach u taty i dziadka!

2/5
Olga Frycz
Instagram

Ostatnio Olga Frycz pokazała pierwszy wózek dla swojej córki. To model Dubatti Stoller ze sklepu Muppetshop. To cacko kosztuje aż 4300 złotych, więc do tanich nie należy. Helena ma również drugi wózek. Zobaczcie go na następnej stronie.

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Olga Frycz podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z córeczką!

3/5
Olga Frycz
Instagram

Olga Frycz właśnie pokazała na Instagramie kolejną gondolę. To model Thule Sleek i jest to wózek wielofunkcyjny. Jest jeszcze droższy niż pierwszy model! Sprawdźcie, ile kosztuje. 

Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI Olga Frycz urodziła! „Cudowne maleństwo”

4/5
Olga Frycz
Mat. prasowe

Za wózek Thule trzeba zapłacić aż 4469 złotych! W tej cenie można mieć gondolę i siedzisko spacerowe. Nie da się ukryć, że Helena wozi się już bardzo luksusowymi pojazdami. 

 

Zobacz: Z ŻYCIA GWIAZD Olga Frycz chce podarować córeczce wyjątkowy prezent. Nauczy ją w ten sposób tolerancji 

 

Olga Frycz
Mat. prasowe
Mat. prasowe

5/5
Olga Frycz
Instagram

Który wózek bardziej wam się podoba? 

 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Olga Frycz zaręczyła się! Aktorka wkrótce zostanie mamą

Więcej na temat Olga Frycz