Party Stories
Olga Frycz ostrzega przed zboczeńcem
Instagram
Newsy

Olga Frycz była śledzona podczas spaceru z córką. Aktorka obawia się "zboczeńca" i publikuje dramatyczny wpis!

 

Olga Frycz we wrześniu została mamą. Aktorka cieszy się macierzyństwem i publikuje coraz więcej wpisów o tematyce parentingowej. Jednak w ostatnim, dramatycznym, wpisie Olga ostrzega kobiety przed podejrzanym mężczyzną, który śledzi ją w okolicach Lasu Kabackiego.

 

UWAGA KOBIETY !!! Okolice Lasu Kabackiego. Pyry. Od jakiegoś czasu kręci się tutaj podejrzany mężczyzna, który chowa się w krzakach i wykonuje dziwne ruchy. Jestem przerażona. Człowiek ten śledził mnie jak byłam w ciąży i teraz gdy spaceruje z dzieckiem też mnie śledzi. Nie wiem czy w krzakach się onanizuje czy planuje zrobić nam krzywdę. 

 

Aktorka bojąc się, zadzwoniła do narzeczonego i wezwali policję. Jednak postanowiła ostrzec inne kobiety, aby zachowały czujność wybierając się w tę okolicę. 

 

Dziś całe szczęście udało mi się zadzwonić po mojego narzeczonego i szybko zainterweniował oraz wezwał policję. Policja spisała tego człowieka. Mam jego dane. Nie wiem czy osoba ta jest zboczeńcem, ale wydaje mi się dziwne, że chodzi za mną czyli za kobietą w połogu, z wózkiem i czai się w krzakach oraz za samochodami. Podejrzewam, że ma złe intencje wobec mnie. Uważajcie na siebie kobiety ! 

 

Zobacz:  Olga Frycz pokazała swoją córeczkę! "Najpiękniejszy widok na świecie!"

 

O całej sytuacji na swoim blogu napisał też narzeczony Olgi Frycz,  Grzegorz Sobieszek. Okazało się, że podejrzany mężczyzna miał ze sobą aparat i robił zdjęcia aktorce i jej dziecku. Sytuacja wygląda podejrzanie, ponieważ śledzi on aktorkę od kiedy jest w ciąży. Frycz ma zdjęcia tego człowieka, jednak na razie nie zamierza ich publikować, chyba że, jak pisze, sytuacja się powtórzy. 

 

Sądzicie, że mężczyzna wystraszy się i przestanie śledzić aktorkę?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UWAGA KOBIETY !!! Okolice Lasu Kabackiego. Pyry. Od jakiegoś czasu kręci się tutaj podejrzany mężczyzna, który chowa się w krzakach i wykonuje dziwne ruchy. Jestem przerażona. Człowiek ten śledził mnie jak byłam w ciąży i teraz gdy spaceruje z dzieckiem też mnie śledzi. Nie wiem czy w krzakach się onanizuje czy planuje zrobić nam krzywdę . Dziś całe szczęście udało mi się zadzwonić po mojego narzeczonego i szybko zainterweniował oraz wezwał policję. Policja spisała tego człowieka. Mam jego dane. Nie wiem czy osoba ta jest zboczeńcem, ale wydaje mi się dziwne, że chodzi za mną czyli za kobietą w połogu, z wózkiem i czai się w krzakach oraz za samochodami. Podejrzewam, że ma złe intencje wobec mnie. Uważajcie na siebie kobiety ! Dziś nie pokaże jeszcze jego twarzy ale jeśli sytuacja się powtórzy to będę zmuszona to zrobić żeby ostrzec przez tym człowiekiem inne kobiety oraz dzieci !!!!! ☠️Więcej o całej sytuacji na górze w bio ☠️.

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

Olga Frycz na spacerze z córką.

Olga Frycz
Instagram

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Olga Frycz
Instagram
Newsy
Olga Frycz jest prześladowana?! Aktorka opublikowała wstrząsający post!

Olga Frycz opublikowała kolejny wstrząsający wpis, w którym komentuje sytuację, do której doszło ostatnio w okolicach Lasu Kabackiego. Aktorka przyznała wczoraj, że była śledzona podczas wspólnego spaceru z córeczką. Olga ostrzegała wówczas inne kobiety, żeby uważały na podejrzanego mężczyznę, który pojawił się właśnie w okolicach Lasu Kabackiego.    Jestem przerażona. Człowiek ten śledził mnie jak byłam w ciąży i teraz gdy spaceruje z dzieckiem też mnie śledzi. Nie wiem czy w krzakach się onanizuje czy planuje zrobić nam krzywdę- relacjonowała na Instagramie.  Olga Frycz nie ukrywała przerażenia. Na szczęście mogła liczyć na pomoc swojego partnera, który szybko zjawił się na miejscu i wezwał policję. Dziś aktorka opublikowała kolejny mocny wpis, w którym zdradza kim był mężczyzna, którego tak bardzo się bała.  Mocny wpis Olgi Frycz Okazuje się, że mężczyzna, który śledził Olgę Frycz to... paparazzi, który robił zdjęcia aktorce! Co więcej, fotograf w rozmowie z portalem wp.pl skomentował oskarżenia aktorki.  Wiem, że moja praca jest kontrowersyjna i może sprawiać dyskomfort gwiazdom, ale oskarżanie mnie o pedofilię, jednocześnie wiedząc, że jestem fotografem, to poważne naruszenie - powiedział mężczyzna.  Sprawę skomentowała Olga Frycz, która w bardzo ostrych słowach odpowiedziała forografowi! Okazało się,że osobnik, który mnie prześladuje jest paparazzi i jest mu przykro, że w poprzednim poście napisałam, że podejrzewam, iż jest zboczeńcem. Wcale nie jest mi jego żal, bo polowanie na mnie i na moje dziecko z jebutnym aparatem, robienie mi zdjęć zza krzaków, prześladowanie, wystawanie pod moim domem, robienie zdjęć kiedy siedzę w MOIM ogrodzie , śledzenie każdego mojego kroku to jest k...a mać jakaś chora akcja- napisała na Instagramie.  Zobaczcie cały MOCNY wpis...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner