Olaf Lubaszenko znowu schudł? Na imprezie Choinki Jedynki aktor wyglądał znowu szczuplej. A jeszcze na początku roku ważył 135 kilo. Niedawno informowaliśmy, że Olaf Lubaszenko schudł już 40 kg. Pokazywaliśmy jego zdjęcia po tym jak się odchudził. Potem aktor schudł kolejne 10 kilogramów. I mamy wrażenie, że jego waga ciągle spada! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z weekendowej imprezy, na której się pojawił!

Reklama

Jak odchudzał się Olaf Lubaszenko

Kilka lat temuOlaf Lubaszenko zniknął z życia publicznego. Wszyscy zastanawiali się wówczas, co dzieje się z utalentowanym aktorem. Po jakimś czasie w mediach pojawiły się informacje o problemach z nadwagą Olafa Lubaszenki. Ale aktor dopiero kilka miesięcy temu przyznał, że ciągle walczy ze zbędnymi kilogramami. Zobacz: Szok! Lubaszenko waży 135 kilo i wciąż tyje.

W tym czasie Olaf Lubaszenko przestać pokazywać się publicznie. W programie „Uwaga” aktor tłumaczył:

Nie ukrywam, że jestem znużony, zmęczony sobą, bo w życiu tyle o sobie nie myślałem, nie mówiłem co w ostatnich tygodniach. Nawet powziąłem postanowienie, że jak to się skończy, to wrócę do starego, dobrego rytmu i nie będę się pokazywał publicznie przez długi, długi czas...- stwierdził w wywiadzie. Nie powiem, ile muszę zrzucić, by być zadowolonym. Dużo... dużo... bardzo dużo. To nie będzie łatwa walka.

Walkę tę aktor najwyraźniej wygrywa! Na akcji charytatywnej Choinki Jedynki zwracała uwagę znowu szczuplejsza twarz Olafa Lubaszenki. Gratulujemy aktorowi silnej woli!

Zobacz także

Szczuplejszy Olaf Lubaszenko na Choinkach Jedynki

Eastnews

Olaf Lubaszenko i Anna Dymna na Choinkach Jedynki

Eastnews

Reklama

Olaf Lubaszenko na początku roku i po pierwszej fazie odchudzania

Reklama
Reklama
Reklama