Olaf Lubaszenko w czarnej koszuli i czarnej marynarce
Eastnews

Olaf Lubaszenko znowu schudł? Już tak nie wygląda! Zobacz nowe zdjęcia

Olaf Lubaszenko w czarnej koszuli i czarnej marynarce
Eastnews

Olaf Lubaszenko znowu schudł? Na imprezie Choinki Jedynki aktor wyglądał znowu szczuplej. A jeszcze na początku roku ważył 135 kilo. Niedawno informowaliśmy, że Olaf Lubaszenko schudł już 40 kg. Pokazywaliśmy jego zdjęcia po tym jak się odchudził. Potem aktor schudł kolejne 10 kilogramów. I mamy wrażenie, że jego waga ciągle spada! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z weekendowej imprezy, na której się pojawił!

 

Jak odchudzał się Olaf Lubaszenko

Kilka lat temuOlaf Lubaszenko zniknął z życia publicznego. Wszyscy zastanawiali się wówczas, co dzieje się z utalentowanym aktorem. Po jakimś czasie w mediach pojawiły się informacje o problemach z nadwagą Olafa Lubaszenki. Ale aktor dopiero kilka miesięcy temu przyznał, że ciągle walczy ze zbędnymi kilogramami. Zobacz: Szok! Lubaszenko waży 135 kilo i wciąż tyje.

W tym czasie Olaf Lubaszenko przestać pokazywać się publicznie. W programie „Uwaga” aktor tłumaczył:

Nie ukrywam, że jestem znużony, zmęczony sobą, bo w życiu tyle o sobie nie myślałem, nie mówiłem co w ostatnich tygodniach. Nawet powziąłem postanowienie, że jak to się skończy, to wrócę do starego, dobrego rytmu i nie będę się pokazywał publicznie przez długi, długi czas...- stwierdził w wywiadzie. Nie powiem, ile muszę zrzucić, by być zadowolonym. Dużo... dużo... bardzo dużo. To nie będzie łatwa walka.

Walkę tę aktor najwyraźniej wygrywa! Na akcji charytatywnej Choinki Jedynki zwracała uwagę znowu szczuplejsza twarz Olafa Lubaszenki. Gratulujemy aktorowi silnej woli!

 

Szczuplejszy Olaf Lubaszenko na Choinkach Jedynki

 

Olaf Lubaszenko w czarnej koszuli i czarnej marynarce
Eastnews

 

Olaf Lubaszenko i Anna Dymna na Choinkach Jedynki

 

Olaf Lubaszenko w czarnej koszuli i czarnej marynarce
Eastnews

 

Olaf Lubaszenko na początku roku i po pierwszej fazie odchudzania

Olaf Lubaszenko schudł 40 kg
EAST NEWS (2)

Więcej na temat diety gwiazd Olaf Lubaszenko
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48