Przez jakiś czas fani Andziaks z zainteresowaniem śledzili nie tylko jej kolejne poczynania, ale byli ciekawi też ... związku jej ojczyma, Wojciecha Kurowskiego, z młodszą o ponad cztery dekady partnerką. Teraz jednak okazało się, że relacja ojczyma Andziaks z zaledwie 21-letnią influencerką, Julią Kuśmierek, to już przeszłość. Była partnerka Wojciecha Kurowskiego zabrała głos w sprawie!

Reklama

Ojczym Andziaks rozstał się z młodszą partnerką

Związek ojczyma Andziaks, Wojciecha Kurowskiego, z młodszą od niej partnerką, Julią Kuśmierek, budził ogromne emocje fanów - nic dziwnego, że fani komentowali różnicę wieku między partnerami - ta wynosiła bowiem aż 46 lat. Choć jeszcze niedawno Julia Kuśmierek zapowiadała, że nie przejmuje się negatywnymi opiniami na temat związku, teraz na Instagramie potwierdziła rozstanie z Wojciechem Kurowskim.

Jak się okazuje, to właśnie 21-letnia Julia Kuśmierek podjęła decyzję o rozstaniu ze starszym partnerem, jednak ma zamiar pozostać z Wojciechem Kurowskim w dobrych relacjach.

- Nasza relacja z Wojtkiem była publiczna, dlatego z szacunku do was i naszych odbiorców na kanale, chciałabym was powiadomić o naszym rozstaniu. Była to moja decyzja, natomiast pozostajemy z Wojtkiem w dobrych stosunkach. Życzymy sobie jak najlepiej i w tej kwestii się nic nie zmieni - napisała na Instagramie Julia Kuśmierek.

YouTube / Wojtek&Julia

Zobacz także: Marcin Hakiel nie rozpacza po rozstaniu z Dominiką? Pokazał wymowne zdjęcie

Jeszcze jakiś czas temu Julia Kuśmierek podkreślała, że otrzymuje od partnera ogrom wsparcia i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami na temat ich relacji. Publikacje filmów na wspólnym kanale na YouTube też wskazywały na to, że związek pary rozwija się jak najlepiej.

Zobacz także

- Oczywiście byliśmy świadomi, pokazując naszą relację w internecie, że nie każdemu nasza różnica wieku może się spodobać. Nie oszukujmy się, nie jest to codzienne i często spotykane, natomiast nigdy nie oczekiwałam razem z partnerem akceptacji ze strony innych. Najważniejsze jest nasze wspólne szczęście i to, że w trudnych chwilach mamy w sobie ogrom wsparcia - mówiła Julia Kuśmierek w wywiadzie z "Plejadą".

YouTube / Wojtek&Julia

Myślicie, że mimo rozstania Julia Kuśmierek i Wojciech Kurowski faktycznie pozostają przyjaciółmi? Jak do tej pory, ojczym Andziaks nie odniósł się do słów byłej partnerki.

Reklama

Zobacz także: Andziaks pokazała projekt nowej łazienki. Fani: "Hotelowo i mało przytulnie"

YouTube / Wojtek&Julia
YouTube / Wojtek&Julia
YouTube / Wojtek&Julia
Reklama
Reklama
Reklama