allONS_Reporters_lmd152 (2).jpg
ONS
Newsy

Ojciec Amy pisze o niej książkę!

Czego dowiemy się o nieżyjącej artystce?

Ojciec nieżyjącej gwiazdy, Amy Winehouse pisze książkę o swojej córce. Mitch Winehouse opisze w niej prywatne życie piosenkarki, jej drogę do sukcesu oraz walkę z nałogami.

- Czuję, że muszę napisać tę książkę, aby opowiedzieć prawdziwą historię Amy i podczas pracy nad nią pogodzić się ze śmiercią córki- zdradził w magazynie „Rolling Stone” ojciec artystki.

Mitch Winehouse podpisał już umowę z wydawnictwem HarperCollins. Pieniądze ze sprzedaży książki mają trafić na konto fundacji, którą założył ojciec gwiazdy.

Opowieść „Amy, My Daughter” ukaże się latem przyszłego roku.

allONS_Reporters_lmd152 (2).jpg
ONS
Newsy
Sukienka Amy Winehouse trafiła na aukcję
Ojciec oddał kreację córki na licytację

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Od śmierci Amy Winehouse minęło już kilka miesięcy, jednak jej nazwisko wciąż przyciąga tłumy fanów. Rodzice piosenkarki postanowili uczcić pamięć swojej córki i założyli fundację „ Amy Winehouse ”. Jakiś czas temu ojciec gwiazdy postanowił napisać książkę o życiu Amy i zapowiedział, że cały dochód z jej sprzedaży przekaże na konto fundacji. Okazuje się, że Mitch Winehouse postanowił również zlicytować sukienkę swojej słynnej córki, w której pozowała na okładce albumu „Back to Black”. Jak twierdzi ojciec gwiazdy, pieniądze z aukcji mają trafić do „Amy Winehouse Foundation ”. Sukienka Amy zostanie zlicytowana na aukcji KerryTaylor.

allONS_Reporters_lmd152 (2).jpg
ONS
Newsy
Już wkrótce nowa płyta Amy Winehouse
„To będzie hołd dla jej talentu i część jej dziedzictwa”

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman"; mso-bidi-"Times New Roman";} Już wkrótce wszyscy fani nieżyjącej Amy Winehouse będą mogli znowu usłyszeć jej głos. 5 grudnia na sklepowe półki trafi krążek z piosenkami , które powstały m.in. tuż przed śmiercią gwiazdy. Pomimo wielu protestów ze strony fanów, którzy obawiali się, że może to zepsuć  wizerunek gwiazdy, ojciec Amy zdecydował się wydać 12 utworów swojej córki. - Wierzę, że o będzie hołd dla jej talentu i część jej dziedzictwa. Po przesłuchaniu całości aż mi dech zaparło. To jest niesamowicie piękne- zdradził w rozmowie z „The Sun” Mitch Winehouse. Słowa do większości piosenek napisała sama Amy Winehouse. Będą one opowiadać o jej własnych doświadczeniach i przeżyciach ze związku  i rozwodu z mężem, Blakem Fielderem- Civilem. Kupicie płytę Amy?

allONS_Reporters_lmd152 (2).jpg
ONS
Newsy
Amy kupiła narkotyki kilka godzin przed swoją śmiercią?!
Znajomy gwiazdy twierdzi, że pomógł jej skontaktować się z dilerem

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Chociaż policja nie poinformowała jeszcze o przyczynie śmierci Amy Winehouse , to media wciąż próbują dowiedzieć się co mogło spowodować odejście wielkiej gwiazdy. Według ostatnich doniesień dzień przed śmiercią, Amy kupiła kokainę i heroinę. Znajomy gwiazdy, Tony Azzopardi , zdradził w rozmowie z Daily Mail, że spotkał się z artystką 22 lipca. Azzopadri twierdzi, że przyjechał po Amy około 23:30 i razem pojechali do zachodniego Hampstead, gdzie umówili się z dilerem. Chwilę później Winehouse kupiła od niego 25 gramów kokainy i heroiny, za które zapłaciła 1200 funtów! Rewelacje znajomego piosenkarki z pewnością sprawdzi policja, która wciąż wyjaśnia okoliczności jej śmierci. Myślicie, że kolejny „znajomy” chce zaistnieć w mediach?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner