Paulina Krupińska bierze ślub
ONS

Paulina Krupińska źle znosi ciążę? "Najchętniej nie wychodziłaby z domu i nie pokazywałaby się nikomu"!

Paulina Krupińska bierze ślub
ONS

Zdjęcia Pauliny Krupińskiej w zaawansowanej ciąży potwierdziły plotki o ciąży modelki. Ojcem jej dziecka jest Sebastian Karpiel-Bułecka, który ostatnio zabrał ukochaną do Sopotu, gdzie grał koncert w ramach Super Hit Festiwalu. Ku rozczarowaniu wszystkich dziennikarzy i fotoreporterów, Paulina nie pojawiła się w Operze Leśnej. Dlaczego?

 

“Obawiała się, że gdy pojawi się na widowni od razu skupi na sobie uwagę wszystkich fotoreporterów. W swoim stanie nie chciała także stanąć twarzą w twarz z Kayah”, mówi “Na żywo” znajoma modelki.

 

Podobno modelka słabo znosi ciążę.

 

“Paulina przytyła kilkanaście kilogramów i czuje się ociężała. Tak znaczne przybieranie na wadze to skutek zatrzymania wody w organizmie. Jej ciało jest opuchnięte. Paulina czuje się nieatrakcyjna Najchętnie nie wychodziłaby z domu i nie pokazywałaby się nikomu”, mówi znajoma modelki.

 

Paulina rzeczywiście zawsze chętnie pokazywała się na salonach, ale od kilku miesięcy unika publicznych wyjść. Ale patrząc na jej zdjęcie z Sebastianem jakoś trudno nam uwierzyć, Krupińska źle wygląda... Ale też nie dziwimy się, że woli spędzać czas w domu z ukochanym. Znajomi pary mówią, że Sebastian bardzo opiekuje się Pauliną. Zachęca ją do spacerów i kontaktów towarzyskich. Przystojny, zdolny i opiekuńczy - taki facet to prawdziwy skarb!

 

Więcej na temat Paulina Krupińska
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00