Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Odpadła z X-Factor, ale i tak wyda płytę

Wiemy kto wystąpi w finale 2 edycji show!

I wszystko już jasne! Za nami półfinał 2. edycji "X-Factor", który okazał się pechowy dla Eweliny Lisowskiej. A to oznacza, że w sobotnim finale o nagrodę główną powalczą: Marcin Spenner, Dawid Podsiadło i wykreowane na potrzeby show trio The Chance. Podopieczna Tatiany Okupnik, nie przekonała telewidzów swoim wykonaniem przeboju "Sweet Dreams" Beyonce i ostatecznie pożegnała się z szansą na wydanie własnej płyty. Przynajmniej tej sponsorowanej przez program.

Jakiś czas temu AfterParty.pl rozmawiało z Eweliną o jej planach związanych z karierą. Sympatyczna "dziewczyna z gwiazdką" pochwaliła się, że powstają już piosenki na jej pierwszy oficjalny album. Jak wiadomo, już wcześniej Lisowska nagrała sporo utworów z zespołem Nurth, który w sieci zrobił swego czasu spore zamieszanie.


Lisowska nie wygląda na załamaną odejściem z "X-Factor" tuż przed finałem. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku umieściła takie zdjęcie podkreślając, że "na X-Factor świat się nie kończy":

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy młodej wokalistki. Przypomnijmy wszystkie wcielenia Eweliny w "X-Factor". Które lubicie najbardziej?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Ewelina Lisowska - Dziewczyna z gwiazdką podbija Polskę
Kim jest Ewelina Lisowska z "X-Factor"?

W poprzedniej edycji "X-Factor" najwięcej emocji wywoływał Michał Szpak , na temat którego dyskutowali wszyscy. Tym razem jego miejsce zajęła równie wyrazista  Ewelina Lisowska . Różnica jest tylko (albo aż) taka, że Szpak nie do końca radził sobie z wokalem, który w przypadku Lisowskiej jest mocnym atutem. Ewelina ma za sobą występ w programie "Mam talent!", a także kilka koncertów ze swoim zespołem Nurth. Po tym jak Ewelina odpadła w IV edycji "Mam talent!" nikt nie spodziewał się, że zobaczymy ją w innych programów serii talent-show, a już na pewno, że nastąpi to tak szybko. Dzięki świetnie wykonanemu na żywo utworowi "Hurt" Christiny Aguilery, który według Cheryl Cole jest "piosenką samobójcą", Lisowska zapewniła sobie miejsce w finale "X-Factor" i zaskarbiła sympatię jurorów. Na jej interpretację, publiczność zareagowała owacją na stojąco . Zszokowana talentem Eweliny, Tatiana Okupnik powiedziała: " Kruszynko, jesteś zawodowa! ". Wzruszony Czesław Mozil dziękował jej za dramaturgię i subtelność, a Kuba Wojewódzki w swoim stylu - metaforycznie gratulował: "Co by było, gdybyś śpiewem zarabiała na jedzenie? Miałabyś dużo jedzenia!". Na co dzień Ewelina jest studentką filologii angielskiej. Uchodzi za normalną, skromną dziewczynę . Czy starczy jej siły, odwagi i pewności siebie, by zaistnieć w polskim show-biznesie? Tylko teraz, zanim rozpoczął się prawdziwy szał na program TVN-u, Ewelina na swoim Facebooku ma ponad 7 tysięcy fanów! Poza tym dysponuje potężnym głosem, który w zestawieniu z charyzmą może doprowadzić ją nawet do ścisłego finału II edycji "X-Factor". Jeśli rzeczywiście tak się stanie wydanie płyty nie powinno być problemem, zwłaszcza że Lisowska ma już gotowe demo . Przeczytaj więcej na temat pozostałej części finalistów "X-Factor":

Ewelina Lisowska wyda płytę
Newsy
Ewelina z X-Factor już robi karierę
Nagrała już płytę! Kiedy premiera?

Ewelina Lisowska odpadła z "X-Factor" tuż przed wielkim finałem, ale dla niej nie oznaczało to jednak zakończenia przygody z show-biznesem. Młoda piosenkarka już 17 lipca wyda swoją pierwszą mini-płytę . Na album EP złoży się pięć zróżnicowanych stylistycznie utworów, które poprzedzą wydanie dużej płyty jesienią. - Uparcie dążę do wyznaczonych sobie celów i wierzę w marzenia, które niejednokrotnie się już spełniły. Teraz pełna energii i gotowa do pracy zabieram się za realizowanie autorskiego materiału , którego efekty będzie można usłyszeć już niebawem! W talent Eweliny uwierzyła wytwórnia HQT Music Group dystrybuowana przez Universal Music Polska. I słusznie, bo tylko dotychczas występy Eweliny z "X-Factor" obejrzało już prawie 3 miliony razy, a na Facebooku ma ma prawie 20 tysięcy fanów. Myślicie, że Lisowska przerwie złą passę uczestników obu edycji "X-Factor" i jako pierwsza odniesie znaczący sukces na rynku? Na pewno w przeciwieństwie do swoich poprzedników wygrywa tym, że zamiast bywać na salonach, wkroczy na nie z czymś więcej niż znanym nazwiskiem . Tak Ewelina Lisowska prezentowała się w programie "X-Factor":

Wojewódzki wyśmiewa Lisowską
ONS
Newsy
Wojewódzki kiedyś wspierał Lisowską. Teraz bezpardonowo ją wyśmiał
Co mu się nie spodobało?

Kilka dni temu w mediach zadebiutowała nowa reklama Media Expert, w której po raz pierwszy zobaczyliśmy nową ambasadorkę sklepu, Ewelinę Lisowską . Wcześniej w spotach firmy występowała Doda , a jej kampanie były zrealizowane z ogromnym rozmachem. Przypomnijmy: Doda straciła kontrakt z Media Expert? Mamy oficjalne stanowisko gwiazdy Fani Eweliny przyjęli jej udział w kampanii z entuzjazmem, a reklama cieszy się ogromną popularnością w rozgłośniach radiowych i największych telewizjach. Nie wszyscy jednak docenili nowy projekt wokalistki. Wśród krytyków znalazł się Kuba Wojewódzki, który Lisowską pamięta jeszcze z X-Factora, gdzie doszła aż do półfinału. W swoim najnowszym felietonie wyśmiewa reklamę z młodą gwiazdą i sugeruje, że jej budżet nie był najwyższy.   Wokalistka Ewelina Lisowska, jedna z najbarwniejszych uczestniczek programu ‚X Factor’, wystąpiła w reklamie sieci sklepowej. Dokładnie: została twarzą niskich cen. I rzeczywiście, jakość spotu reklamowego udowadnia, że nie wydali za dużo - kpi w nowej "Polityce" Kuba. Powinna odpowiedzieć swojemu byłemu mentorowi? Zobacz: Lisowska pokazała mamę. Byłyby identyczne, gdyby nie TO Ewelina Lisowska na planie teledysku "Nowe Horyzonty":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner