Cellular Power Charge Night to najnowszy przeciwstarzeniowy produkt pielęgnacyjny przygotowany przez laboratoria La Prairie. Dzięki unikalnemu systemowi dostarczania powstaje silna synergia składników teoretycznie niemożliwych do połączenia. La Prairie udało się stworzyć kombinację łączącą retinol z tlenem dla spotęgowania rezultatów odnowy energii komórkowej, będącej wynikiem stosowania Cellular Power Infusion.

Krem został zaprojektowany, by wzmocnić naturalną zdolność skóry do regeneracji, która jest najefektywniejsza podczas snu.
Zaawansowana formuła łączy niezwykłe właściwości retinolu z unikalnym systemem energetyzującego tlenu. Połączenie tlenu i retinolu wspiera naturalny system odnowy skóry, umożliwiając pobudkę z bardziej zrewitalizowaną gładszą i młodo wyglądającą skórą.

Cellular Power Charge Night działa w nocy, gdy ciało odpoczywa i jest najbardziej podatne na przyswajanie aktywnych składników produktu. By zastosować produkt należy nacisnąć pompkę uwalniając dwa niezależne strumienie substancji: białego kremu z retinolem oraz niebieskiego żelu
z aktywnym tlenem. Następnie delikatnie wymieszać obie substancje opuszkami palców na dłoni i rozprowadzić na skórze twarzy i szyi. Działanie retinolu jest najskuteczniejsze, gdy jest on zastosowany bezpośrednio na oczyszczoną skórę - nie powinno się stosować przed nim żadnych innych produktów.


Krem nienależy z pewnością do tanich, ale jego działanie zostało poparte nietylok badaniami, ale także pozytywnymi opiniami klientek.

Cena: 1620 zł za 40 ml.