Anna Lewandowska
Instagram

290 tys. złotych w 20 minut! To kolejny rekord Anny Lewandowskiej! Za co?

Anna Lewandowska
Instagram

Nie ma już miejsc na zimowy obóz Anny Lewandowskiej! Trenerka poinformowała na swoim profilu, że wszystkie - a było ich aż 100 - sprzedały się w zaledwie 20 minut! To rekordowy wynik. Obozy treningowe Lewandowskiej cieszą się wielką popularnością, lecz w tym roku fani trenerki przeszli sami siebie.

Zobacz też: Anna Lewandowska ma w końcu jedną z najdroższych toreb na świecie! Jej cena? Można za to kupić NOWY samochód!

Z roku na rok jesteście coraz szybsi! Niestety miejsca na mój obóz się już skoczyły - blisko 100 miejsc w 20 minut! Serwer ledwo żyje, skrzynka mailowa zapchana! Aaaaaaaaaa! Widzimy się już 29.01.2017!!!!

Zimowy obóz Anny Lewandowskiej - miejsce, cena, program

Najbliższy obóz treningowy Lewandowskiej odbędzie się w terminie 29.01.2017 – 05.02.2017. Uczestnicy spotkają się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”, gdzie po okiem Anny Lewandowskiej oraz jej ekipy będą walczyć o dobrą formę. Zaplanowano treningi, wykłady, zdrowe posiłki, odnowę biologiczną oraz specjalistyczne konsultacje. Ile kosztuje trening po okiem gwiazdy fitnessu? Niemało!

Na cenę składa się wpisowe wysokości 500 zł, a następnie podzielona na dwie raty kwota 2400 zł. Mimo tego, chętnych nie brakuje! Miejsca rozeszły się jak ciepłe bułeczki!

 

Polecamy: Ćwiczenia na większy biust – zestaw 3 ćwiczeń oraz pompki do wykonywania w domu

 

 

Miejsca na zimowy obóz Anny Lewandowskiej sprzedały się w 20 minut!

Anna Lewandowska
Instagram

To kolejny sukces znanej trenerki! Brawo, Ania!

Anna Lewandowska
East News

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13