Z pojawieniem się programu "Project Runway" w wiosennej ramówce TVN wiązano dużo nadzieje. W końcu amerykański oryginał show zrobił prawdziwą furorę i okazał się przepustką do wielkiej kariery dla kilku projektantów, którzy brali w nim udział. Polski odpowiednik też zdążył już wywołać sporo emocji. Przypomnijmy: Wpadki, kłótnie i zgrzyty w pierwszym odcinku "Project Runway"

Reklama

W dzisiejszym odcinku aspirujący projektanci stanęli przed trudnym zadaniem - mieli stworzyć kolekcję przyszłości, modę z... 2054 roku. Podzielono ich na dwie grupy, z których każda miała swojego lidera - Jakuba Bartnika i Militę Nikonorow. Tym razem za materiały do kreacji posłużyły im kolorowe parasolki. Tradycyjnie już dostali zaledwie kilka godzin na wykonanie zadania, a do grona oceniających, oprócz jury, dołączyła znana i ceniona kostiumograf, Dorota Roqueplo. Podczas pokazu kolekcji grup Kuby i Mility zabrakło natomiast Anji Rubik - modelka była w tym czasie w Nowym Jorku.

Podczas programu doszło też do zabawnej sytuacji. Jakub próbował poderwać jedną z modelek, Magdę. Proponował jej randkę, wspólne wyjście na piwo i dopytywał, czy ma chłopaka. Niestety, jego zaloty nie zostały przyjęte, a śliczna modelka kwitowała je tylko pobłażliwym uśmiechem.

Rywalizację wygrała grupa Jakuba, a z programem pożegnała się Monika Lemańska. Oglądaliście dzisiaj Project Runway?

Zobacz: TVN w "Project Runway" lansuje "Taniec z gwiazdami". Wpadka?

Zobacz także

Reklama

Zdjęcia z planu "Project Runway":

Reklama
Reklama
Reklama