Doda w okularach

Doda z tajemniczym mężczyzną... Fani pytają kim jest Zorro, którego pokazała na Instagramie. Nowy chłopak?

Doda w okularach

Doda pokazuje na swoim Instagramie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, a fani znowu zaczynają snuć domysły. Czyżby to nowy chłopak?

Doda mówiła kiedyś, że wszystko oddałaby za prawdziwą miłość, a w związkach poświęca się na 100 proc. Niestety, pech chciał, że artystka ma za sobą kilka nieudanych relacji. Ostatnia była naprawdę poważna - Emil Haidar oświadczył się Dodzie, a para planowała już ślub. Niestety, ch związek rozpadł się, a Emil... spodziewa się dziecka z inną kobietą.

Rabczewska ma za sobą jeszcze jedne oświadczyny. Relacja z Nergalem również była na tyle poważna, że zakochani chcieli się pobrać. Po ciężkiej chorobie, jaką przeszedł muzyk, związek rozpadł się, z lider Behomotha zerwał z Rabczewską przez telefon. 

Jak wiadomo wakacje to idealny czas na to, aby zakochać się i znaleźć nową miłość. Fani bardzo kibicują Dodzie w poszukiwaniu miłości, dlatego pod fotką przetworzona przez popularną ostatnio aplikację, nie brakuje komentarzy:

skąd przybył taki Zorro 😀 fajny jest 😝

 

Super uroczo 💖

 

Ładnie RAZEM wygladacie 😍😘

Myślicie, że tajemniczy mężczyzna to nowa miłość Dody?

 

Zobacz: Doda zamieściła mocny wpis na Facebooku: "Nie można wrócić"​

 

Doda pokazała fotkę z tajemniczym mężczyzną

Doda używa aplikacji Prisma

Czy Doda w końcu znalazła prawdziwą miłość?

Doda na zagranicznym festiwalu

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33