Anna Wendzikowska
Instagram

Dla Anny Wendzikowskiej 2015 to był rok spełnienia marzeń. A czego życzy sobie w 2016? Podróży do Buenos Aires i...

Anna Wendzikowska
Instagram

Jak Anna Wendzikowska wspomina 2015 rok? Dla dziennikarki był on przełomowy, bo urodziła jej córeczka Kornelia, która jest dla Ania całym światem (i którą pokochali internauci). A co jeszcze bylo dla niej ważnym przeżyciem?

2015 zawsze będę pamiętać jako rok, w którym przywitałam Kornelię na świecie. W tym roku spełniło się też jedno z moich zawodowych marzeń: zrobiłam wywiad z Ryanem Goslingiem. W końcówce roku zagrałam w filmie z Jimem Carreyem. Kiedy jako dwunastolatka marzyłam o tym, żeby zostać aktorka nigdy bym nie pomyślała, że kiedyś zagram w hollywoodzkim filmie. Moja rola to epizod, ale przyniosła mi dużo radości i satysfakcji - wylicza Party.pl Wendzikowska.

2015 mija, a co dziennikarka życzyłaby sobie, aby się spełniło w Nowym Roku? Okazuje się, że jest parę rzeczy na, które Anna Wendzikowska czeka z niecierpliwością. 
W 2016 na pewno czeka mnie wiele pierwszy razów z moją córeczka. Już w styczniu jej pierwsze urodziny. Chciałabym, żeby Kornelia była zdrowa, szczęśliwa i nadal tak pełna radości. Marze też o kilku wywiadach, niezmiennie od kilku lat o rozmowie z Edwardem Nortonem. Cieszę się na nowe zawodowe wyzwania. Mam nadzieje, że w tym roku uda mi się zrealizować plan podróży do Buenos Aires - zdradza Party.pl Wendzikowska.
Na razie Ania Wendzikowska realizuje plan spełnienia marzeń z 2015 roku, czyli jest w podróży z cała rodzina w RPA. Jak my zazdrościmy tego słońca i tych widoków!
 
Anna Wendzikowska z Kornelią w Kapsztadzie:
 

Good morning #joburg 👍 #southafrica #johannesburg #sightseeing ☺️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 
Anna Wendzikowska z żyrafą w RPA:
 

Meet Zoe #giraffe #lionpark #johannesburg #somuchfun

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 

Anna Wendzikoska i Patryk Ignaczak na safari:

 

 

#today #safari 🐘🐒🐘 #krugernationalpark #southafrica 👍😳

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 

Więcej na temat Anna Wendzikowska
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47