Kossmann - kolekcja jesień-zima 2013/2014

Nowoczesna klasyka, czyli jesienna kolekcja Kossmann

Kossmann - kolekcja jesień-zima 2013/2014

Najnowsza kolekcja marki Kossmann na jesień i zimę 2013/2014 składa się z 3 linii. Każda z nich jednak mieści w kanonach współczesnej klasyki inspirowanej kultowymi kolekcjami największych domów mody. W kolekcji czujemy smaczek retro i tę prostotę, która na dobrą sprawę nigdy nie wychodzi z mody.

Zobaczcie więcej modowych kolekcji na jesień 2013
  • „Geometryczny komfort”. Triumfująca w tym sezonie czerń, oraz szafir o różnym stopniu nasycenia. Sylwetki pozbawione zbędnych dekoracji: perfekcyjnie dopasowane żakiety wpisują się idealnie w trend minimalistyczny – pozbawione klap i guzików, stanowią nowoczesny i bardzo kobiecy akcent.
  • „Zmysłowy szary”  jest utrzymana w wielu odcieniach szarości, formy stworzone w oparciu o miękkie linie konstrukcji i klasyczne fasony pozwalają podkreślić atuty sylwetki, a miękkie wełny i dżerseje poczuć się każdej kobiecie zmysłowo nawet w chłodniejsze dni.
  • „Celebracja” pozwala poczuć się wyjątkowo, elegancko i kobieco. Najwyższej jakości tkaniny, takie jak welur, jedwab i szlachetne wełny, fasony podkreślające  kobiecą sylwetkę, opływające linie, głębsze dekolty i subtelne detale są kwintesencją wieczorowego wyglądu.

Zobaczcie najnowszy lookbook marki Kossmann:

Więcej na temat trendy
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47