Anna Przybylska
EastNews

Smutna wiadomość dla fanów Anny Przybylskiej. Film o aktorce nie powstanie

Anna Przybylska
EastNews

Nie na taką wiadomość czekali fani Anny Przybylskiej. Reżyser Radosław Piwowarski ogłosił, że film o aktorce, która zmarła w 2014 roku nie powstanie. Od kilku lat zastanawiano się, kto mógłby wcielić się w serialową Marylkę ze "Złotopolskich" oraz, czy w dokumencie biograficznym zostałaby pokazana rodzina 36-latki. Niestety dylematy te są już nieważne, bo produkcja na pewno nie dojdzie do skutku. Dlaczego?

Film o Annie Przybylskiej 

Po śmierci Anny Przybylskiej w październiku 2014 roku, reżyser Radosław Piwowarski ogłosił, że zamierza nakręcić film o aktorce. Wiadomość ta bardzo ucieszyła fanów gwiazdy! Niestety szybko zaczęły się komplikacje, podobno już na drodze kontaktów z rodziną. 

- Po pierwsze, rodzina Ani nie chciała kontaktować się z producentami bezpośrednio tylko przez kancelarię prawną - powiedział reżyser w rozmowie z "Na żywo".

Dodał, że z drugiej strony realizacja filmu mogłaby źle wpłynąć na dzieci aktorki. 

Teraz najważniejszy jest spokój córki i synów Ani. Tymczasem realizowanie zdjęć do biograficznej produkcji wprowadziłoby zamęt w ich życie. Dlatego rodzina zmarłej uważa, że będzie najlepiej, jeśli ten obraz nigdy nie powstanie - zakończył.

Nieoficjalne mówi się, że decyzja o odwołaniu zdjęć ma związek z wieloletnim partnerem Anny, Jarosławem Bieniukiem. Przypomnijmy, kilka tygodni temu modelka Sylwia Sz. oskarżyła sportowca o gwałt. Bieniuk wyszedł z aresztu za kaucją i nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sprawa wciąż jest w toku... 

Anna Przybylska
East News

Radosław Piwowarski chciał nakręcić film o Annie, ponieważ gwiazdy znały się i aktorka debiutowała u niego filmie "Ciemna strona Wenus". W tym samym roku Przybylska dołączyła do obsady "Złotopolskich". 36-latka na swoim koncie ma także role w  "Dniu Świra", "Karierze Nikosia Dyzmy" czy w serialu "Daleko od noszy". 

Anna Przybylska zmarła w wieku 36 lat w 2014 roku. Aktorka walczyła z nowotworem trzustki. 

- Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam - powiedziała Ania w ostatnim wywiadzie dla "VIVY!".

Aktorka osierociła trójkę dzieci (Oliwkę, Szymona i Jasia), które wychowywała z Jarosławem Bieniukiem.

Anna Przybylska
EastNews

Anna Przybylska przegrała walkę z chorobą

Anna Przybylska
EastNews

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08