F&F

Wiktoriański romantyzm w jesiennej kolekcji F&F! Musisz to mieć!

F&F

W jesiennej kolekcji F&F projektanci marki na nowo interpretują brytyjską klasykę i dziedzictwo monarchii. Kolorystyka tylko z pozoru wydaje się być jednostajna - bogactwo wzorów, haftów i nadruków sprawia, że całość zaskakuje jesienną feerią barw. W różnorodnej palecie znajdują się klasyczne szarości i beże, czysta biel i czerń ożywione odcieniami śliwki, jagód, róż i mahoniu.

 

Kluczowe wzory na nowy sezon są zgodne z najnowszymi trendami. Płaszcze są wyrafinowane, eleganckie i nowocześnie wykończone: skórzanymi obszyciami dużymi metalowymi guzikami.

F&F
Materiały Prasowe

 

Kwieciste motywy, które pojawiają się na sukienkach, nawiązują do stylu romantycznego.

F&F
Materiały Prasowe

 

Kurtki typu bomber zostały wykonane z satyny w kolorze czarnym i bladoróżowym. Urozmaicone pikowaniem, pokryte orientalnymi motywami oraz haftowanymi kwiatami łączą w sobie prostotę z oryginalnością. 

F&F
Materiały Prasowe

 

Uwagę zwraca również bielizna - ekstrawaganckie modele wykonane w całości z koronki przywołują ducha dekadencji, a kokardki przyszyte na wykończeniach podkreślają kobiecość.

F&F
Materiały Prasowe

 

Jesienna kolekcja, będzie sukcesywnie pojawiać się w sklepach.

 

 

Więcej na temat F&F
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27