kolekcja-kapsulowa-jenny-fairy
Mat.prasowe

Nowa, kapsułowa kolekcja Jenny Fairy Own Occasion!

kolekcja-kapsulowa-jenny-fairy
Mat.prasowe

Dziewczęca, pełna kolorów i zatopiona w trendach – nowa, kapsułowa kolekcja Own Occasion Jenny Fairy to sześć butów, sześć torebek i sześć opasek, zaprojektowanych tak, by można je było dobrać do każdej, wybranej lub stworzonej przez nas okazji. 

Kapsułowa kolekcja Own Occasion Jenny Fairy

kolekcja-kapsulowa-jenny-fairy
Mat.prasowe

Kolejne restrykcje sprawiają, że tegoroczny, jesienno–zimowy sezon będzie inny niż te, które tak dobrze znamy. I choć najprawdopodobniej życie towarzyskie (wyjścia na przyjęcia, koncerty czy do klubu) zostanie mocno ograniczone, nie znaczy to przecież, że przestanie zupełnie istnieć. Niewielka kolacja, zorganizowana w kuchni z najbliższymi przyjaciółkami, wielogodzinne rozmowy na zoomie czy wspólne planowanie przyszłych wyjazdów i przyjemności, stają się tym bardziej cennymi momentami, w których chcemy pokazać swoją indywidualność, poczuć się dobrze i pewnie siebie. Bardziej niż dla innych, chcemy się stroić dla siebie, nawet kiedy musimy pozostać w domu. 

kolekcja-kapsulowa-jenny-fairy
Mat.prasowe

Marka Jenny Fairy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kochające modę dziewczyny chcą się nią bawić. W tych szczególnych czasach, cenią sobie wygodę, ale nie chcą zrezygnować z piękna i glamouru. Komfortową odzież rekreacyjną, łączą z eleganckimi akcesoriami. Dlatego też  stworzono trzy wyjątkowe projekty – balansujący między klasyką, a nowoczesnymi trendami model buta na niewielkim, wydłużającym nogę, obcasie z przewiązywanymi wokół kostki tasiemkami, torebka–worek zdobiona frędzlami i klasyczna opaska. Wszystkie szyte z delikatnej satyny. Każdy model dostępny jest w sześciu różnych kolorach, do których przypisane jest kobiece imię: czerń Claire, kremowo–beżowy Peggy, ostry róż Oprah, elektryzujący błękit Carrie, pastelowo–wrzosowy Bridget i intensywny fiolet Gloria. Choć zupełnie różne, doskonale się ze sobą zgrywają, pozwalając na dowolną zabawę odcieniami. Wszystko stworzone tak, by jeszcze łatwiej było świętować stworzoną przez siebie okazję. 

kolekcja-kapsulowa-jenny-fairy
Mat.prasowe

Akcesoria z kapsułowej kolekcji Own Occasion Jenny Fairy, choć osadzone w trendach, są projektami ponadczasowymi, czerpiącymi zarówno z klasycznej elegancji, jak i z panujących na wybiegach tendencji. Szeroka paleta barw ma być hołdem dla indywidualnych potrzeb, by każda klientka Jenny Fairy sama mogła wybrać, jaka gama kolorystyczna najbardziej jej odpowiada. 

kolekcja-kapsulowa-jenny-fairy
Mat.prasowe

Nowa, kapsułowa kolekcja jest też ponadsezonowa. Buty doskonale sprawdzą się zarówno w ciepłych miesiącach, jak i (w połączeniu z kryjącymi rajstopami w stylu Charlotte Gainsbourg) w tych chłodniejszych. Podobnie jest z oscylującą między estetyką boho, a glamour torbą–workiem i klasyczną opaską. Doskonale oddaje to sfotografowana przez Stanisława Bonieckiego kampania reklamowa. 

Kapsułowa kolekcja Own Occasion Jenny Fairy dostępna będzie w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki od 16.11.2020.  

kolekcja-kapsulowa-jenny-fairy
Mat.prasowe

Kampania reklamowa: 

Fotograf: Stanisław Boniecki

Modelki: Matea Brakus, Harriet Longhurst

Stylizacja: Michał Koszek

Make-up: Wilson

Włosy: Michał Bielecki

Scenografia: Anna Witko

Produkcja: Masik Production
 

Materiał powstał z udziałem marki Jenny Fairy

Więcej na temat moda CCC
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51