Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów Anita Sokołowska Anita Sokołowska odchodzi z teatru w Bydgoszczy po 10 latach
Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów
Instagram
1/5
Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów
Instagram

Anita Sokołowska rozpoczęła nagrania do drugiej edycji programu "The Brain. Genialny Umysł", który zobaczymy jesienią w Polsacie. Nowe odcinki to również... nowy kolor na głowie znanej aktorki! Gwiazda "Przyjaciółek" zdecydowała się na... jasne refleksy! 

Zobacz także: FARBOWANIE WŁOSÓW W DOMU TO BANAŁ! OTO 6 NAJLEPSZYCH FARB Z KWC

Anita Sokołowska zmieniła fryzurę

Anita Sokołowska, mimo wakacji, ma sporo pracy! Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu "Przyjaciółek", a ponadto - gwiazda jest jurorką programu "The Brain. Genialny Umysł". I właśnie na tę okazję gwiazda udała się do fryzjera! Efekty zobaczycie na kolejnej stronie.

Zobacz także:

"Przyjaciółki": Nie tylko praca, ale i dużo śmiechu! Zobaczcie zdjęcia zza kulis 10. sezonu!

Skończyły 40 lat i zachwycają swoim wyglądem! Rusin, Sokołowska, Kalczyńska, Przetakiewicz, a może inna gwiazda zasługuje na miano najseksowniejszej? Zagłosuj w gorącym PLEBISCYCIE!

2/5
Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Anita Sokołowska postawiła na refleksy! 

Zaczęliśmy nagrania do @thebrainpolska nowe #wyzwania#osobowości #talent #zachwyt 😃@da_midays i @atelierstylissimo nowy #kolor#refleksy #hair #hair #haircolor@uzynskamakeup 👄💋💄@bellerwarsaw 💍💎🎀 - pisze aktorka!

3/5
Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Jeszcze jakiś czas temu Anita Sokołowska miała długie, ciemniejsze włosy. Zmiana na plus?

4/5
Anita Sokołowska
Instagram

Anita Sokołowska jest bardzo zapracowana! Jesienią będziemy mogli ją oglądać m.in.  w "Przyjaciółkach" czy "The Brain. Genialny umysł". 

5/5
Anita Sokołowska odchodzi z teatru w Bydgoszczy po 10 latach
Instagram