Czym jest Blaze House?
Instagram

Niezwykły projekt czołowych polskich influencerów! O co chodzi z "Blaze House"? Wiemy!

Czym jest Blaze House?
Instagram

Dominik Rupiński, Filip Kłoda oraz Paweł Zmitrowicz, czyli popularni twórcy internetowi, gwiazdy Instagrama oraz TikToka ruszają z niezwykłym projektem - "Blaze House"! Na czym polega? Co będą robić? Znamy plany czołowych polskich influencerów. Szykuje się ogień! 

"Blaze House" - znamy szczegóły!

„Blaze House” to dom contentowy, czyli miejsce w którym trzech influencerów wraz z zaproszonymi gośćmi, będą tworzyć wszelkiego rodzaju treści na Instagrama, TikToka czy YouTube!

Działamy na schemacie podobnym do vlog squad - trzech stałych członków i goście, z którymi będziemy nagrywać - twórcy, artyści, znajomi - wszyscy, którzy mają coś fajnego do pokazania! Nazwę wymyśliliśmy podczas jednej z burzy mózgów na face time. Przechodziliśmy już przez tysiące różnych słówek, aż wpadł mi do głowy „Blaze House” i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że ma to sens. Blaze to z angielskiego płomień, który szybko się rozprzestrzenia - czyli idealna metafora naszego projektu - mówi nam Paweł Zmitrowicz.

Co dokładnie będą robić Paweł, Dominik i Filip w domu?

Mamy zamiar dostarczać naszym odbiorcom masę treści, rozrywkowych i tych edukacyjnych. Jesteśmy świadomi tego, jak duży wpływ mamy na młodych ludzi i chcemy to wykorzystać w jak najlepszy sposób pokazując, że mogą rozwijać swoje swoje pasje i spełniać marzenia - mówi Paweł w rozmowie z Party.pl.

Na YouTubie na kanałach chłopaków pojawiły się pierwsze filmy zapowiadające działalność "Blaze House". Zobaczcie niektóre z nich!

A kim są twórcy "Blaze House"? Poznajcie ich bliżej! 

Dominik Rupiński: 

Idol nastolatek, jeden z czołowych polskich influencerów. Zgromadził ponad milion fanów na Instagramie, zaś aż 2,5 mln na TikToku! Ma na swoim koncie szereg kampanii reklamowych, jest stałym gościem programów śniadaniowych. Ma własną markę modową (DRStyle), a w 2019 roku wprowadził na rynek własną watę cukrową. Wydał również książkę "So Sweet Challenge"!

Dominik Rupiński
Instagram

Paweł Zmitrowicz:

Model, influencer. Karierę w branży rozpoczął już w wieku 14 lat i to od razu na światowych wybiegach! Tysiące fanów na jego profilu szuka modowych inspiracji i ciekawych stylizacji. Paweł współpracował z ponad 90 markami, a na Party.pl prowadził własną rubrykę dotyczącą fotografii! 

Paweł Zmitrowicz
Instagram

Filip Kłoda:
 

YouTuber, Influencer. Karierę zaczął w już 2013 roku, mając 15 lat zgromadził na swoim kanale setki tysięcy widzów. Skupia się na tworzeniu filmów rozrywkowych - challange’y i vlogów. Jego wielka popularność przełożyła się już na masę kontraktów reklamowych. Ponadto - dubbingował w takich filmach jak „Kapitan Ameryka - Civil War” oraz „Auta 3”. 

Filip Kłoda - smaveg
Instagram

Trzymacie za nich kciuki?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Witamy w domu🔥

Post udostępniony przez Blaze House🔥 (@theblazehouse)

 

Więcej na temat Dominik Rupiński
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48