Ślub księżniczki Eugenii

Niezwykły gest królowej Elżbiety. Dała to przed ślubem księżniczce Eugenii!

Ślub księżniczki Eugenii

 

Królewski ślub księżniczki Eugenii został zorganizowany z dużym rozmachem. Jest to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Księżniczka wyszła za mąż za biznesmena, Jacka Brooksbanka. Jak się okazuje ceremonia kosztowała więcej niż ślub Meghan i Harry'ego. Jej koszt jest orientacyjnie wyceniany na 2 miliony funtów.

 

Księżniczka na swój ślub wybrała białą suknię ślubną z bardzo długim trenem. Dekolt w kształcie litery V, delikatnie odsłaniał ramiona. Autorami kreacji jest duet projektantów: Peter Piloto i Christopher de Vos.

 

Jaki prezent księżniczka dostała od królowej Elżbiety?

 

Księżniczka zrezygnowała z welonu, a na jej głowie pojawiła się wyłącznie... tiara. Jak się okazuje otrzymała ją od samej królowej Elżbiety, która do tej pory miała ją w swojej kolekcji biżuterii. Tiara jest wysadzana szmaragdami i brylantami. Jej cena nie jest znana, ale orientacyjnie eksperci wyceniają jej koszt na ok. milion dolarów.


Zobacz: Księżna Kate na ślubie księżniczki Eugenii. Kolor jej sukienki odwrócił uwagę nawet od... panny młodej! ZDJĘCIA

 

Tiara zamiast welonu to na ślubach królewskich dosyć częsty wybór. Jak Wam się podoba ślubna stylizacja księżniczki Eugenii?

 

Suknia ślubna księżniczki Eugenii

Suknia ślubna księżniczki Eugenii

Ceremonia ślubna księżniczki Eugenii

Suknia ślubna księżniczki Eugenii

Więcej na temat księżniczka Eugenia
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17