Dermedic

Niesamowita akcja marki Dermedic! Przekazała do laboratoriów w całej Polsce produkty do pielęgnacji skóry rąk za 30 000 złotych

Dermedic

Niesamowita akcja marki Dermedic, która przekazała dla pracowników laboratoriów diagnostycznych w całym kraju, produkty do pielęgnacji skóry rąk o wartości rynkowej 30 000 złotych! Jest to odpowiedź marki Dermedic na apel Pani dr Matyldy Kłudkowskiej, Wiceprezes Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych, zawarty w materiale „Niewidzialni bohaterowie na pierwszej linii frontu”, wyemitowanym 17.03.2020 w stacji TVN24.pl.

Zarząd i pracownicy marki Dermedic, w ten sposób pragną okazać swoje wsparcie i solidarność z pracownikami laboratoriów diagnostycznych, którzy w tej chwili wykonują bardzo ważną pracę dla całego społeczeństwa. Przekazane produkty to dermokosmetyki Linum Emolient z Olejem Lnianym bogatym w NNKT Omega 3, 6 i 9, które przyspieszają regenerację bariery ochronnej i zapewniają ulgę dla wysuszonej i napiętej skórze. Stanowią wsparcie w odbudowie naturalnej bariery naskórkowej.

Pierwsze przesyłki zostały wysłane do 18 placówek w całym kraju! To wspaniały gest! Gratulacje!

Dermedic

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48