Party Stories
Rafał Bryndal w Dzień dobry TVN
East News
Newsy

Nie żyje żona Rafała Bryndala. Dorota Bryndal miała 55 lat

 

Nie żyje Dorota Bryndal. Żona znanego radiowca i satyryka Rafała Bryndala miała 55 lat. Zmarła 22 stycznia 2019 roku. O jej śmierci poinformowała kancelaria prawna GESSEL, w której Dorota Bryndal pracowała od 1999 roku. 

 

- Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 22 stycznia 2019 roku odeszła Mecenas Dorota Bryndal, nasza wspaniała Koleżanka, doskonała prawniczka i dobry człowiek.
Była radcą prawnym i szefową praktyk Prawa własności intelektualnej, Life Sciences & Health Care oraz Prawa pracy. Cechowała ją pracowitość, chęć pomocy, spokój i opanowanie, kultura osobista i niezwykła elegancja. Była świetną słuchaczką, z empatią podchodzącą do innych.
Mecenas Dorota Bryndal była związana z Kancelarią GESSEL od 1999 roku, od 2004 roku była wspólniczką, czytamy w oświadczeniu na profilu kancelarii na Facebooku. 

 

Informację o śmierci żony potwierdził na Instagramie Rafał Bryndal, który opublikował czarną wstążkę. Para wychowywała razem syna 26-letniego Tymona. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafal Bryndal (@agentbryndal)

 

Nieznane są przyczyny śmierci żony Rafała Bryndala. 

Składamy wyrazy współczucia rodzinie Doroty Bryndal.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Rafał Bryndal pożegnał żonę poruszającym wierszem. "My bez Ciebie brak w tym sensu"

  Rafał Bryndal przeżywa teraz trudne chwile. Zmarła bowiem jego ukochana żona. Dorota Bryndal odeszła 22 stycznia 2019 roku. Informację tę podała między innymi kancelaria prawna, w której pracowała od ponad 20 lat.    - Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 22 stycznia 2019 roku odeszła Mecenas Dorota Bryndal, nasza wspaniała Koleżanka, doskonała prawniczka i dobry człowiek - można było przeczytać w komunikacie.    Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci Doroty Bryndal. Wiadomo jedynie, że odeszła nagle i niespodziewanie w wieku 55 lat.   Rafał Bryndal napisał wiersz dla zmarłej żony   Rafał Bryndal postanowił pożegnać swoją ukochaną żonę w wyjątkowy sposób. Dziennikarz wysłał do mediów wiersz skierowany do Doroty Bryndal. Jego słowa wzruszają do łez...   "Dla Dorotki. Wiatr bez skrzydeł. Dzień bez grzechu. Gra bez końca. Żart bez śmiechu. Sen bez nieba. Ból bez wnętrza. Pies bez kota. Chrzest bez zdjęcia. Seks bez serca. Myśl bez wiary. Strach bez boga dłoń bez pary. Gość bez krzesła. Chleb bez świtu. Koń bez celu czas bez zgrzytu. Szał bez szczęścia. Dom bez plamy. Świat bez echa. Zjazd bez granic. Krew bez walki. Staw bez rzęsów. My bez Ciebie brak w tym sensu - napisał Rafał Bryndal.    Dorota i Rafał doczekali się syna, któremu dali na imię Tymon. Chłopak przyszedł na świat w Kanadzie w 1992 roku. 26-latek został muzykiem. Pogrzeb Doroty Bryndal odbył się 29 stycznia. Żona Rafała Bryndala została pochowana na Starych Powązkach w rodzinnym grobie.    POLECAMY: Śmierć w rodzinie - jak sobie poradzić ze stratą i żałobą?   Rafał i Dorota byli szczęśliwym małżeństwem Dziennikarz przeżywa teraz bardzo trudne chwile

Dorota Szelągowska
x-news
Newsy
Dorota Szelągowska na zdjęciu sprzed 20 lat! Pamiętacie, że prowadziła wtedy hitowy program w TVP?

Dorota Szelągowska już od kilku lat jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Polacy pokochali jej poradnikowe programy w których pokazuje, jak urządzać domy i mieszkania. Zanim jednak Dorota Szelągowska trafiła do TVN przez wiele lat była związana z Telewizją Publiczną, gdzie była m.in. prowadzącą "Pytanie na śniadanie"! Znacznie wcześniej prowadziła również hitowe show "Rower Błażeja". Jak wtedy wyglądała?  Dorota Szelągowska na zdjęciu sprzed lat Dorota Szelągowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, pod którym napisała, że zostało wykonane 20 lat temu! Fani gwiazdy z pewnością pamiętają, że była wowczas jedną z prowadzących hitowy program dla młodzieży "Rower Błażeja".  1999 rok - zeszły wiek 😂 Szukałam zdjęcia, żeby jakoś zilustrować myśl, która właśnie na mnie niespodziewanie spłynęła. Wiecie jaka jest najprostsza recepta na szczęście? Doskonale pamiętać czas kiedy marzyło się o tym, co ma się teraz. Ściskam mocno - Wasz Paulo Koelio polskiej budowlanki 😘- napisała pod zdjęciem. Jak na zdjęcie i wpis Doroty Szelągowskiej zareagowali internauci? -Piękna -A ja pamietam „Rower Błażeja” mega program i mega ludzie ❤️ -Jesteś najlepsza ❗️- komentowali fani.  Zobaczcie sami, jak 20 lat temu wyglądała Dorota Szelągowska. Bardzo się zmieniła? Dorota Szelągowska na zdjęciu sprzed lat.            Wyświetl ten post na Instagramie.                   1999 rok - zeszły wiek 😂 Szukałam zdjęcia, żeby jakoś zilustrować myśl, która właśnie na mnie niespodziewanie spłynęła....

Marta Borowska w programie "Rolnik szuka żony 2"
Facebook
Newsy
Marta z "Rolnik szuka żony" 2 pokazała odważne zdjęcia. Razem z partnerem poleciała na egzotyczne wakacje...

Marta Borowska była jedną z kandydatek Rafała w 2. edycji " Rolnik szuka żony ". Nie znalazła miłości w programie i ostatecznie Rafał nie nawiązał dłuższej relacji z żadną z kobiet zaproszonych do jego gospodarstwa. Niedługo potem pielęgniarka z Mławy, mieszkająca w Warszawie, wzięła udział w kolejnym show, tym razem w stacji Polsat - "Wyjdź za mnie", gdzie dalej szukała miłości.  Obecnie Marta Borkowska już od jakiegoś czasu spotyka się z przystojnym Karolem, a teraz opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie. Sami spójrzcie! Marta z "Rolnik szuka żony" 2 pozuje w bikini! Marta Borowska już od jakiegoś czasu publikuje w mediach społecznościowych mnóstwo zdjęć z podróży. W niemal każdej towarzyszy jej partner. Oboje zwiedzili już Tajlandię, Ukrainę, Włochy, Czarnogórę. Widać, że podróże to ich prawdziwa pasja, którą wspólnie mają okazję dzielić. Ostatnio była kandydatka na żonę rolnika opublikowała na Instagramie swoje zdjęcia z Bangkoku. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że pozuje w bikini. Trzeba przyznać, że może pochwalić się doskonałą figurą.  Sami spójrzcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Marta Borowska (@martuh89) Lis 8, 2019 o 12:43 PST Co prawda Marta Borowska nie znalazła miłości w żadnym z programów, ale z pewnością dały jej sporą popularność. Widać, że w końcu jest zakochana i być może niedługo pochwali się pierścionkiem zaręczynowym!        ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner