Rafał Bryndal w Dzień dobry TVN
East News

Nie żyje żona Rafała Bryndala. Dorota Bryndal miała 55 lat

Rafał Bryndal w Dzień dobry TVN
East News

 

Nie żyje Dorota Bryndal. Żona znanego radiowca i satyryka Rafała Bryndala miała 55 lat. Zmarła 22 stycznia 2019 roku. O jej śmierci poinformowała kancelaria prawna GESSEL, w której Dorota Bryndal pracowała od 1999 roku. 

 

- Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 22 stycznia 2019 roku odeszła Mecenas Dorota Bryndal, nasza wspaniała Koleżanka, doskonała prawniczka i dobry człowiek.
Była radcą prawnym i szefową praktyk Prawa własności intelektualnej, Life Sciences & Health Care oraz Prawa pracy. Cechowała ją pracowitość, chęć pomocy, spokój i opanowanie, kultura osobista i niezwykła elegancja. Była świetną słuchaczką, z empatią podchodzącą do innych.
Mecenas Dorota Bryndal była związana z Kancelarią GESSEL od 1999 roku, od 2004 roku była wspólniczką, czytamy w oświadczeniu na profilu kancelarii na Facebooku. 

 

Informację o śmierci żony potwierdził na Instagramie Rafał Bryndal, który opublikował czarną wstążkę. Para wychowywała razem syna 26-letniego Tymona. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafal Bryndal (@agentbryndal)

 

Nieznane są przyczyny śmierci żony Rafała Bryndala. 

Składamy wyrazy współczucia rodzinie Doroty Bryndal.

Więcej na temat Rafał Bryndal
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05