Piotr Machalica nie żyje
East News

Nie żyje Piotr Machalica. Co było przyczyną śmierci?

Piotr Machalica nie żyje
East News

65-letni Piotr Machalica zmarł w jednym z warszawskich szpitali.

"Po dzielnej walce Piotr Machalica zmarł dziś o 02.03 w szpitalu MSWIiA w Warszawie" - taki komunikat pojawił się na profilu aktora w poniedziałek ranem.

Co było przyczyną śmierci aktora? 

Piotr Machalica nie żyje 

O śmierci Piotra Machalicy poinformowała też Krystyna Janda. Aktorka podała, że został wprowadzony w  stan śpiączki farmakologicznej i podłączono go do respiratora.

Piotr w ciężkim stanie w szpitalu, pod respiratorem, w śpiączce farmakologicznej. Trzymajcie razem z nami za niego kciuki. Straszny czas

Nie podano, co było przyczyną śmierci. Nieoficjalnie mówi się, ze mógł to być koronawirus, ale nikt nie potwierdził tej wersji.

Piotr Machalica zagrał w wielu polskich filmach. Miał dwójkę dzieci - Franciszka i Sonię. Tej tragicznej wiadomości dramatyzmu dodaje fakt, że Piotr Machalica we wrześniu zaczął nowe życie - ożenił się. 

Było bajkowo i jestem bardzo szczęśliwy. Takie przypieczętowanie miłości było dla nas ważne - powiedział Piotr Machalica o swoim ślubie „Faktowi”.

Jednak nie było mu dane zbyt długo cieszyć się miłością... Piotr Machalica odszedł zaledwie 3 miesiące po ślubie z ukochaną, Aleksandrą... Tak żegnają go przyjaciele: 

🖤 Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że odszedł tej nocy, nasz wielki przyjaciel, kolega, wspaniały Człowiek i cudowny Artysta Piotr Machalica.🖤 Kochaliśmy i podziwialiśmy Go wszyscy. (...)
Piotrusiu, kochanie, to pożegnanie, najczulsze z możliwych, to podziękowanie za Twój talent, przyjaźń, Twoje ciepło, czar, lojalność, rzetelność, poczucie humoru, prawość, wielkie Człowieczeństwo.🖤 Żegnaj piękny i czuły książę, cieszymy się że byłeś ostatnie lata bardzo szczęśliwy i dzieliłeś się z nami i publicznością Twoim szczęściem.(...) 🖤Rozstajemy się w połowie przerwanego zdania. Zawsze będziemy pamiętać, nasze życie i teatry bez Ciebie tracą barwy. Kochamy Cię🖤 - napisała Krystyna Janda 

Ze stratą trudno pogodzić się również Basi Kurdej-Szatan: 

Pod koniec sierpnia brałam udział w „bitwie poetyckiej” na „Imieninach Jana Kochanowskiego”... dopiero co... chwilę temu... Jego głos... przyprawiający o dreszcze, pełen ogromnych emocji, porażająco piękny i głęboki, niezwykła osobowość teatralna i filmowa ... Piotr Machalica [*] jeszcze tyle mógł Pan dać światu :( to tak potwornie smutne ... :((((((((((((

Zobacz także: Piotr Machalica wziął ślub z młodszą o 21 lat partnerką! Na prawdziwą miłość czekał bardzo długo

Piotr Machalica nie żyje. Zmarł w wieku 65 lat 

Piotr Machalica i jego sekrety serca

Wybitny aktor w nocy trafił w ciężkim stanie do warszawskiego szpitala. Niestety nad ranem poinformowano o jego śmierci. Rodzinie i bliskim składamy kondolencje. 

Piotr Machalica wziął cichy ślub

 

Więcej na temat Piotr Machalica
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55