Party Stories
Dramat Małgorzaty Sochy. Nie żyje tata aktorki
Newsy

Wielki dramat Małgorzaty Sochy, nie żyje tata gwiazdy "Przyjaciółek"

Długo chorował...

 

Bardzo smutne wiadomości dotyczące taty Małgorzaty Sochy. Niestety, ojciec uwielbianej przez widzów aktorki nie żyje - Jerzy Socha odszedł w wieku 85 lat. Tata gwiazdy serialu "Przyjaciółki" od kilku lat chorował na Alzheimera.

Niestety, nie ma na to lekarstwa, ale robimy wszystko, żeby był szczęśliwy. Alzheimer to straszna choroba, moim zdaniem najgorsza na świecie, bo zabiera to, co człowiek ma najpiękniejszego, czyli umysł i wspomnienia - Małgorzata Socha mówiła już dwa lata temu w rozmowie z "Pani". 

Jak przypomina "Super Express", tata Małgosi Sochy w przeszłości był pilotem wojskowym. Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że bardzo żałuje, że jej dzieci nie poznały swojego dziadka, zanim dopadła go choroba. 

Szkoda mi bardzo, że moje dzieci nie będą znały tego wysportowanego, mądrego dziadka z fiołem na punkcie historii, który świetnie grał w szachy i siatkówkę - mówiła w rozmowie z magazynem "Skarb".

Smutne informacje dotyczące śmierci taty Małgorzaty Sochy przekazali przedstawiciele Akson Studio, producenta serialu "Przyjaciółki".

Odszedł Tata Małgosi Sochy. Małgosiu Jesteśmy z Tobą. Przyjaciele z Akson Studio i ekipa serialu "Przyjaciółki". 

Bliskim Jerzego Sochy składamy kondolencje. 

 

Zobacz także: „Choroba taty uświadomiła mi, jak bardzo ważna jest...”, wzruszające wyznanie Małgorzaty Sochy o nieuleczalnej chorobie ojca!

 

Nie żyje tata Małgorzaty Sochy.

Małgorzata Socha w nowej fryzurze

 

Tata aktorki chorował na Alzheimera.

ONS.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Córka znanego sportowca nie żyje!
Newsy
Nie żyje 19-miesięczna córeczka znanego sportowca! "Jesteśmy całkowicie zdruzgotani"!

Co się stało?!

Dramat Małgorzaty Sochy. Nie żyje tata aktorki
Newsy
"Dałeś nam skrzydła..." Małgorzata Socha w poruszającym wpisie żegna swojego tatę

  Małgorzata Socha zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym żegna swojego tatę. 12 czerwca w mediach pojawiła się bardzo smutna wiadomość dotycząca taty gwiazdy serialu "Przyjaciółki"- Jerzego Sochy, który od kilku lat chorował na Alzheimera i zmarł w wieku 85 lat. O śmierci ojca aktorki poinformowali przedstawiciele Akson Studio, producenta serialu "Przyjaciółki".    Wczoraj odbył się pogrzeb taty Małgorzaty Sochy. Aktorka opublikowała poruszający wpis na Instagramie, w którym żegna się z ukochanym ojcem i dziękuje fanom za wsparcie w tych trudnych dla niej chwilach. Zobaczcie, co napisała!  Dzisiaj pożegnaliśmy naszego Tatę ... to był trudny czas dla nas wszystkich ... Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia , otuchy i troski , to dla nas wiele znaczyło . Kochany Tato , dałeś nam skrzydła i nauczyłeś jak realizować swoje wielkie i te całkiem przyziemne marzenia. Dziękuje ze byłeś moim Tatą . Kocham Cię ❤️ - napisała Małgorzata Socha.  Pod poruszającym wpisem Małgorzata Socha zamieściła zdjęcie swojego taty sprzed lat.   Bliskim Jerzego Sochy składamy kondolencje.   Zobacz także:  Wzruszające wyznanie Małgorzaty Sochy o  nieuleczalnej   chorobie  ojca!   Małgorzata Socha pożegnała swojego tatę.   Dzisiaj pożegnaliśmy naszego Tatę ... to był trudny czas dla nas wszystkich ... Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia , otuchy i troski , to dla nas wiele znaczyło . Kochany Tato , dałeś nam skrzydła i nauczyłeś jak realizować swoje wielkie i te całkiem przyziemne marzenia. Dziękuje ze byłeś moim Tatą . Kocham Cię ❤️ Post udostępniony przez @ malgosia_socha Cze 19, 2018 o 2:55 PDT   Tata aktorki zmarł w wieku 85 lat.

Małgorzata Socha w nowej fryzurze
Newsy
Socha pierwszy raz tak szczerze o śmierci ojca i o narodzinach trzeciego dziecka: "Wypełni tę pustkę..."
Wzruszające słowa!

Minął ponad miesiąc od śmierci ojca Małgorzaty Sochy, który od kilku lat chorował na Alzheimera. Socha sama mówiła, że jej zdaniem Alzheimer, to straszna choroba - zabiera w życiu wszystko co najpiękniejsze - wspomnienia i umysł. Pan Jerzy, ojciec Sochy, zmarł ponad miesiąc temu ( "Dałeś nam skrzydła..." Małgorzata Socha w poruszającym wpisie żegna swojego tatę ). Aktorka dopiero teraz otrząsnęła się po wielkiej stracie i powiedziała jak się czuje: Chyba łatwiej pogodzić się ze stratą kogoś bliskiego, gdy się z tym liczysz. Chociaż nigdy nie można być gotowym na odejście najbliższych, to jednak mój tata nas do tego w jakiś sposób przygotował. Chorował przez wiele lat. Wielką rekompensatą jest to, że wkrótce w naszej rodzinie pojawi się nowy człowiek i wypełni tę pustkę. Moja trzecia ciąża daje mi więc nową energię i siłę  ( Poród coraz bliżej, a brzuszka nie widać! Ciężko uwierzyć, że Małgorzata Socha jest w ciąży! ) - powiedziała Socha w wywiadzie dla "Pani". Więcej:  Tak będzie mieć na imię trzecie dziecko Sochy?!   Socha o swoim ojcu - jak ją wychowywał? Socha bardzo kochała swojego ojca - to z domu wyniosła to co najważniejsze - dzięki swoim rodzicom: (...) rodzice próbowali mnie trochę wyciszyć. Nie byłam dzieckiem, któremu się mówiło: „Jesteś świetna, najlepsza!”. W ten sposób kiedyś raczej się nie wychowywało. Za każdym razem, gdy coś mi się nie udało, otrzepywałam się i szłam dalej. I ta postawa przydała mi się także w życiu zawodowym - powiedziała Socha. Okazuje się, że gwiazda niemal idealna, nie zawsze odnosi same sukcesy - sama to powtarza" Teraz wszystkim wydaje, że jestem osobą, która odnosi same sukcesy, ale mogę powiedzieć, że jakieś 80% zawodowych rzeczy mi nie wyszło . Tyle że media czy widzowie nie mają o tym pojęcia. A dzięki wyniesionej z domu...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner