Dramat Małgorzaty Sochy. Nie żyje tata aktorki

Wielki dramat Małgorzaty Sochy, nie żyje tata gwiazdy "Przyjaciółek"

Dramat Małgorzaty Sochy. Nie żyje tata aktorki

 

Bardzo smutne wiadomości dotyczące taty Małgorzaty Sochy. Niestety, ojciec uwielbianej przez widzów aktorki nie żyje - Jerzy Socha odszedł w wieku 85 lat. Tata gwiazdy serialu "Przyjaciółki" od kilku lat chorował na Alzheimera.

Niestety, nie ma na to lekarstwa, ale robimy wszystko, żeby był szczęśliwy. Alzheimer to straszna choroba, moim zdaniem najgorsza na świecie, bo zabiera to, co człowiek ma najpiękniejszego, czyli umysł i wspomnienia - Małgorzata Socha mówiła już dwa lata temu w rozmowie z "Pani". 

Jak przypomina "Super Express", tata Małgosi Sochy w przeszłości był pilotem wojskowym. Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że bardzo żałuje, że jej dzieci nie poznały swojego dziadka, zanim dopadła go choroba. 

Szkoda mi bardzo, że moje dzieci nie będą znały tego wysportowanego, mądrego dziadka z fiołem na punkcie historii, który świetnie grał w szachy i siatkówkę - mówiła w rozmowie z magazynem "Skarb".

Smutne informacje dotyczące śmierci taty Małgorzaty Sochy przekazali przedstawiciele Akson Studio, producenta serialu "Przyjaciółki".

Odszedł Tata Małgosi Sochy. Małgosiu Jesteśmy z Tobą. Przyjaciele z Akson Studio i ekipa serialu "Przyjaciółki". 

Bliskim Jerzego Sochy składamy kondolencje. 

 

Zobacz także: „Choroba taty uświadomiła mi, jak bardzo ważna jest...”, wzruszające wyznanie Małgorzaty Sochy o nieuleczalnej chorobie ojca!

 

Nie żyje tata Małgorzaty Sochy.

Małgorzata Socha w nowej fryzurze

 

Tata aktorki chorował na Alzheimera.

ONS.pl

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55