Marcin Popowski nie żyje
Facebook

Nie żyje Marcin Popowski. Współautor "Porad na zdrady" zmarł z powodu koronawirusa w wieku 50 lat

Marcin Popowski nie żyje
Facebook

Nie żyje Marcin Popowski. Znany detektyw i współautor "Porad na zdrady" miał zaledwie 50 lat i zmarł z powodu koronawirusa. Na jego profilu na Facebooku pojawiło się mnóstwo pożegnalnych wpisów od zrozpaczonych znajomych oraz fanów: 

Dobrze było Cię znać… Śpij spokojnie Kolego…

Opublikowany przez Jana Kasię Środa, 28 października 2020

Jeszcze w wakacje zeszłego roku tak pisał o swoim zdrowiu: 

Ostatnie moje doświadczenia życiowe na gruncie medycznym pokazały, że nie mam wpływu na długość mojego życia ale mogę dodać mu głębi i poszerzyć zasięg. Tego typu życiowe zdarzenia, uświadamiają, że szczęściem jest żyć na tej ziemi, Tu i Teraz. Życie jest darem, który jest mi dany tylko raz. Żyję „na swój sposób” szczęśliwie i z wdzięcznością, dziękując Bliskim, Przyjaciołom, lekarzom i wspaniałym ludziom, którzy byli ze mną i wspierali w trakcie stawiania trudnych medycznych diagnoz. Ich obecność, ciepło, zrozumienie, wsparcie i poczucie humoru, dodawało odwagi i nie pozwalało się poddać.

Marcin Popowski był znanym detektywem, ekspertem do spraw bezpieczeństwa i zarządzania sytuacją kryzysową. Często współpracował z dziennikarzami śledczymi m. in. przy słynnej sprawie Olewnika. 

Zobacz także: Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich"

Marcin Popowski zmarł z powodu koronawirusa w wieku zaledwie 50 lat. Był współautorem książek "Porady na zdrady. Kłamcy zdradzają a zdrajcy kłamią" i "Porady na zdrady. Jak przetrwać kryzys i spaść na cztery łapy". Ta druga publikacja stała się inspiracją scenariusza do komedii romantycznej pt. "Porady na zdrady". 

Marcin Popowski przez wiele lat pracował jako detektyw, specjalizował się w zbieraniu materiałów do spraw rozwodowych. Był również członkiem Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego, a w latach 1998–2006 sekretarzem i rzecznikiem prasowym Stowarzyszenia Detektywów Polskich. Często wypowiadał się w telewizji jako ekspert w wielu głośnych sprawach kryminalnych. 
 

Sprawa śmierci Magdaleny Żuk w sobotę 19.10 w programie Skandaliści Polsat News polsatnews.pl o godz. 20:00, prowadzi...

Opublikowany przez Marcina Popowskiego Sobota, 12 października 2019

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51