Łukasz Gajdzis nie żyje. O śmierci 38-letniego aktora i byłego dyrektora Teatru Polskiego w Bydgoszczy poinformowało Stowarzyszenie Dyrektorów Teatrów na Facebooku:

Reklama

Zmarł Łukasz Gajdzis, aktor, reżyser, były dyrektor Teatr Polski w Bydgoszczy. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne kondolencje.

Śmierć Łukasza Gajdzisa potwierdzili również jego przyjaciele.

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Miał 38 lat

Łukasz Gajdzis dał się poznać szerszej publiczności, dzięki epizodycznym rolom w serialach takich jak "Na Wspólnej", "Kryminalni" czy "Komisarz Alex". Aktor był również mocno związany z teatrem. Łukasz Gajdzis był też reżyserem, ukończył naukę na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W latach 2017-2020 był dyrektorem Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Tragiczna informacja o śmierci Łukasza Gajdzisa, została podana do wiadomości publicznej w niedzielę 19. marca 2023 roku. Nie zdradzono jednak, jakie były przyczyny śmierci 38-letniego aktora.

Zobacz także: Nie żyje raper Adek WWA. Został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu

Zobacz także

Łukasza Gajdzisa w pożegnalnym wpisie wspomniała aktorka Agnieszka Radzikowska:

Nie napiszę niczego mądrego, bo nic nie da się w takich chwilach napisać. Żegnaj... Takiego Cię zapamiętam, jak na tym zdjęciu, takiego Cię znałam... Łukasz Gajdzis aktor, reżyser, były dyrektor Teatru Polskiego w Bydgoszczy, a przede wszystkim empatyczny, wrażliwy człowiek, który za chwilę miałby urodziny. (1984-2023)

A także scenograf i kostiumograf Łukasz Błażejewski:

SNULIŚMY PLANY O WSPÓLNEJ OPERZE (...) Jako reżyser przywiązywał dużą uwagę do scenografii i kostiumów wiec jako scenograf miałem z nim możliwość do spełniania marzeń o obrazach z rozmachem. Wiele mu zawdzięczam. Lubiłem nasze rozmowy o wielkich i małych sprawach i o eksperymentach w pracy i w życiu, o sukcesach i porażkach. Podejmował nieoczywiste i zaskakujące dla mnie decyzje. W pracy nigdy nie wybierał drogi na skróty, zawsze poszukiwał na nowo aktualnych odpowiedzi.
Między nami wciąż powracał temat marzenie: ZROBIĆ RAZEM OPERĘ! Podejmowaliśmy kroki by te rozmowy przekuć w fakty. Niestety to już się nie dokona. Żegnaj Łukaszu ! ????

Rodzinie i bliskim Łukasza Gajdzisa składamy wyrazy współczucia.

W ostatnim czasie pożegnaliśmy jeszcze jednego aktora "Na Wspólnej". Wieść, że Mirosław Kowalczyk nie żyje przekazana została 17. marca.

Zobacz także : Znany model i influencer nie żyje. Jeff Thomas zmarł w wieku 35 lat

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama