Jerzy Kalibabka "Tulipan" nie żyje
fot. wikipedia
Newsy

Najsłynniejszy uwodziciel PRL nie żyje! Jerzy Kalibabka, pierwowzór "Tulipana", miał 62 lata

Najsłynniejszy uwodziciel PRL nie żyje! Jerzy Kalibabka, pierwowzór "Tulipana", miał 62 lata

Jerzy Kalibabka, słynny uwodziciel w czasach PRL nie żyje. Informację o śmierci mężczyzny, który w przeszłości uwodził kobiety i wyłudzał ich majątek, przekazał dziś "Super Express". Jerzy Kalibabka zmarł w wieku 62 lat. Media nie informują o przeczynach śmierci uwodziciela, którego poczynania zainspirowały twórców kultowego serialu "Tulipan".

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Kim był Jerzy Kalibabka?

Jerzy Kalibabka urodził się w Kamieniu Pomorskim. Mężczyzna ukończył szkołę podstawową i pracował jako rybak. W 1977 roku postanowił jednak, że znajdzie sobie łatwiejszą "pracę". Przeprowadził się do Międzyzdrojów, gdzie zaczął uwodzić turystki i wyłudzać od nich pieniądze.  W 1980 roku trafił do aresztu, z którego uciekł podczas wykonywania badań lekarskich. Kalibabka wrócił do uwodzenia kobiet i działalności przestępczej- mężczyzna posługiwał się fałszywymi nazwiskami.

W 1982 roku został ponownie zatrzymamy. Jerzy Kalibabka usłyszał wówczas zarzut popełnienia 103 przestępstw: m.in. oszustwa, rozboje, uwodzenie nieletnich. Oszacowano, że przestępca łącznie ukradł i wyłudził 15 milionów złotych! Sąd skazał go na 15 lat więzienia, jednak więzienne mury opuścił już po blisko 10 latach. 

Historia Jerzego Kalibabki zrobiła się na tyle głośna, że zainspirowała twórców do produkcji serialu "Tulipan". Sam Kalibabka był konsultantem na planie serialu - według medialnych doniesień, dzięki temu udało mu się spłacić zasądzoną wcześniej grzywnę, w wysokości blisko 1 mln zł. 

Po latach Jerzy Kalibabka prowadził szkołę uwodzenia dla mężczyzn i chętnie pojawiał się w programach telewizyjnych- był gościem m.in. w talk-show Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku".

Jerzy Kalibabka nie żyje.

East News
Newsy
Co tak naprawdę stało się w escape roomie w Koszalinie?!
Nowe fakty!

  Escape roomy w ciągu ostatnich lat bardzo zyskały na popularności jednak nikt nie spodziewał się, że w jednym z nich może rozegrać się prawdziwa tragedia.  Pięć nastoletnich przyjaciółek świętowało urodziny w jednym z takich lokali w Koszalinie, kiedy wybuchł pożar. 25-letni pracownik escape roomu próbował ratować dziewczyny, ale ogień odciął mu drogę i sam uległ bardzo poważnym oparzeniom. Pokój zagadek nie był odpowiednio przygotowany, nie było w nim drogi ewakuacyjnej i nastolatki zostały uwięzione w śmiertelnej pułapce. Za nieumyślne spowodowanie śmierci nastolatek zostały już postawione zarzuty Miłoszowi S., który urządzał escape room w Koszalinie.   Obejrzyj wideo i dowiedź się, co tak naprawdę stało się w pokoju zagadek! To prawdziwy horror!   Zobacz:  Ekspert komentuje tragedię w Koszalinie! Co zawiodło?     Tragedia w Koszalinie, pożar w escape roomie Tragedia w Koszalinie

Internauci krytykują Grację Kalibabkę za wspominanie ojca w "Top Model"
Instagram
Newsy
"Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy! 
"Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy! 

Gracja i Jacek Kalibabka wzięli udział w castingach do " Top Model ". Mimo tego, że oboje przeszli do kolejnego etapu, tylko Gracja dostała się do domu modeli i modelek. Kiedy Marcin Tyszka podczas castingu nawiązał do słynnego przestępcy Jerzego Kalibabki "Tulipana", okazało się, że jest to ojciec rodzeństwa. Jednogłośnie stwierdzili, że nie chcą być kojarzeni z jego przestępczą przeszłością. Jednak po emisji ostatniego odcinka show, internauci skrytykowali Grację, która przy każdej możliwej okazji wspominała tatę. Zobacz także:  Dzieci słynnego "Tulipana" w "Top Model"! Kim są Gracja i Jacek Kalibabka? Internauci krytykują Grację Kalibabkę z "Top Model"  Jerzy Kalibabka "Tulipan" to przestępca matrymonialny, o którego podbojach powstał serial. "Tulipan" zasłynął jako uwodziciel, który wykorzystywał kobiety i wyłudzał od nich pieniądze. Spędził 15 lat w więzieniu, a jego postać nie kojarzy się zbyt pozytywnie.  Gracja mimo wcześniejszych zapewnień, że chce odciąć się od przeszłości ojca, postanowiła wspominać go na wizji. To jest dla mnie tak ważne, że tutaj jestem i chciałabym, żeby tata tutaj ze mną był. Jest mi naprawdę ciężko Internautom przeszkadzał również sposób bycia modelki i zachowanie podczas sesji zdjęciowej, gdy ingerowała w pracę makijażysty oraz płakała.  - Bardzo niesprawiedliwe, beksa Gracja powinna odpaść, która nie chciała mieć na początku nic wspólnego z ojcem, a teraz udaje, że jej jego brak - Gracja cwana jak ojciec w młodości. Kto zna historię, ten wie XD - Powinna odpaść Gracja, lecz ktoś musi robić dramy... - Ciekawe ile razy jeszcze będzie sie zasłaniała tatą... - Gracja: nie chcę być kojarzona tylko z tatą. Także Gracja: tęsknię za tatą. -...

Jerzy Łapińskie nie żyje. Miał 79 lat
East News
Seriale
Jerzy Łapiński nie żyje. Wybitny aktor, znany m.in. z "Ojca Mateusza" i "Złotopolskich", miał 80 lat
Jerzy Łapiński nie żyje. Zmarł aktor Jerzy Łapiński. Na co zmarł Jerzy Łapiński?

Nie żyje Jerzy Łapiński, wybitny aktor serialowy i filmowy. O śmierci poinformowała córka aktora na swoim Facebooku. Jerzy Łapiński miał 80 lat. Zagrał w kilkudziesięciu kultowych produkcjach. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. Nie żyje Jerzy Łapiński Jerzy Łapiński pochodził z aktorskiej rodziny. Aktorstwem zajmowali się dziadek aktora - Stanisław Łapiński oraz jego mama, Krystyna Łapińska. W 1963 roku ukończył PWSTiF w Łodzi. Jerzy Łapiński pojawił się w takich serialach jak: "Miodowe Lata", "Ojciec Mateusz", "13 posterunek", "Rodzina zastępcza", "Złotopolscy", "Plebania" czy "Prawo Agaty", a także filmach: "Amok", "Złoto dezerterów" oraz "Chopin. Pragnienie miłości". 2 listopada skończyłby 80 lat. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. W serialu "Ojciec Mateusz" Jerzy Łapiński wcielał się w rolę Witolda. W 2014 zagrał również w sitcomie "Słodkie życie"  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner