Grzegorz „Guzik” Guziński nie żyje
East News
Newsy

Nie żyje Grzegorz "Guzik" Guziński! Wokalista miał koronawirusa

Nie żyje Grzegorz "Guzik" Guziński! Wokalista miał koronawirusa

Grzegorz „Guzik” Guziński nie żyje. Miał 46 lat. O śmierci wokalisty poinformował jako pierwszy portal Soundrive. Według tych doniesień muzyk zmarł w szpitalu w wyniku powikłań związanych z Covid-19. 

O tym, że jest w ciężkim stanie wcześniej informowali znajomi muzyka i rodzina. 

„Sytuacja wyjątkowa, więc trzymajcie kciuki, a ja proszę o modlitwę. Guzik w ciężkim stanie na OIOM-ie” - pisał Maciej „Ślimak” Starosta, perkusista Acid Drinkers, który grał z "Guzikiem" w grupie Flapjack.

Niestety, walkę przegrał. O śmierci Gusińskiego informują na swoich profilach społecznościowych liczne gwiazdy:

Właśnie dotarła do nas bardzo ....... wiadomość, Guzik odszedł....

Opublikowany przez Organek Sobota, 9 stycznia 2021

 

Czuję się fatalnie ;( GUZIK - nie wierzę ;( Dlaczego ? Brak mi słów ;(

Opublikowany przez Liroy Sobota, 9 stycznia 2021

 

Grzegorz „Guzik” Guziński znany był jako wokalista zespołu Flapjack wykonującego metal, założonego przez muzyków słynnego Acid Drinkers. Był również liderem grupy Homosapiens.

Grzegorz „Guzik” Guziński nie żyje
East News

Marcin Popowski nie żyje
Facebook
Newsy
Nie żyje Marcin Popowski. Współautor "Porad na zdrady" zmarł z powodu koronawirusa w wieku 50 lat
Nie żyje Marcin Popowski. Współautor "Porad na zdrady" zmarł z powodu koronawirusa w wieku 50 lat

Nie żyje Marcin Popowski. Znany detektyw i współautor "Porad na zdrady" miał zaledwie 50 lat i zmarł z powodu koronawirusa. Na jego profilu na Facebooku pojawiło się mnóstwo pożegnalnych wpisów od zrozpaczonych znajomych oraz fanów:  Dobrze było Cię znać… Śpij spokojnie Kolego… Opublikowany przez Jana Kasię   Środa, 28 października 2020 Jeszcze w wakacje zeszłego roku tak pisał o swoim zdrowiu:  Ostatnie moje doświadczenia życiowe na gruncie medycznym pokazały, że nie mam wpływu na długość mojego życia ale mogę dodać mu głębi i poszerzyć zasięg. Tego typu życiowe zdarzenia, uświadamiają, że szczęściem jest żyć na tej ziemi, Tu i Teraz. Życie jest darem, który jest mi dany tylko raz. Żyję „na swój sposób” szczęśliwie i z wdzięcznością, dziękując Bliskim, Przyjaciołom, lekarzom i wspaniałym ludziom, którzy byli ze mną i wspierali w trakcie stawiania trudnych medycznych diagnoz. Ich obecność, ciepło, zrozumienie, wsparcie i poczucie humoru, dodawało odwagi i nie pozwalało się poddać. Marcin Popowski był znanym detektywem, ekspertem do spraw bezpieczeństwa i zarządzania sytuacją kryzysową. Często współpracował  z dziennikarzami śledczymi m. in. przy słynnej sprawie Olewnika.  Zobacz także:  Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich" Marcin Popowski zmarł z powodu koronawirusa w wieku zaledwie 50 lat. Był współautorem książek " Porady na zdrady. Kłamcy zdradzają a zdrajcy kłamią" i "Porady na zdrady. Jak przetrwać kryzys i spaść na cztery łapy".  Ta druga publikacja stała się inspiracją scenariusza do komedii romantycznej pt. "Porady na zdrady".  Marcin Popowski przez...

edytabartosiewicz.jpg
Edyta Bartosiewicz
Newsy
Edyta Bartosiewicz

Prawdziwe imię i nazwisko: Edyta Małgorzata Bartosiewicz Data urodzenia: 11 stycznia 1966r. Znak zodiaku: Koziorożec Zawód: piosenkarka, autorka tekstów Edyta Bartosiewicz zaczynała jako wokalistka grupy Staff, która później zmieniła nazwę na Holloee Poloy. Z nimi nagrała swoją pierwszą płytę "The Big Beat" (1990). Album nie była sukcesem komercyjnym, ale krytyce docenili umiejętności wokalne Edyty. Po rozstaniu z zespołem Bartosiewicz rozpoczęła karierę solową. Edyta Bartosiewicz współpracowa z takimi polskimi arystami jak: Wojciech Waglewski, Ziyo, Róże Europy, Acid Drinkers, Hey, Varius Manx, Human, Kobranocka, Edyta Górniak, Justyna Steczkowka, Anita Lipnicka czy Krzysztof Krawczyk.. W całej swojej dotychczasowej karierze nagrała sześć płyt: "Love", "Sen", "Szok'n'show","Dziecko", "Wodospady ", "Dziś są moje urodziny – The Best Of".

Doda żegna Michała Kasprzaka. Toxic Fucker przed śmiercią zagrał w "Dziewczynach z Dubaju"
Newsy
Michał Kasprzak przed śmiercią zagrał jeszcze w "Dziewczynach z Dubaju". Tak żegna go Doda 
Michał Kasprzak przed śmiercią zagrał jeszcze w "Dziewczynach z Dubaju". Tak żegna go Doda 

Wczoraj media obiegła smutna informacja o śmierci Michała Kasprzaka. Wielu widzów może kojarzyć go m. in. z "Klanu", „M jak miłość”, „Barw szczęścia” czy „Ojca Mateusza”. ale popularność przyniosły mu również filmy dla dorosłych, z których znany był jako Toxic Fucker. Aktor przed śmiercią wystąpił jeszcze w filmie "Dziewczyny z Dubaju", do którego zdjecia zakończyły się miesiąc temu. Producentka kontrowersyjnego obrazu, Doda , pożegnała aktora wzruszającym wpisem.  Zobacz także:  Michał Kasprzak nie żyje. Aktor znany z "Klanu" i produkcji dla dorosłych zmarł w wieku 35 lat Doda żegna zmarłego Michała Kasprzaka Michał Kasprzak zmarł nagle w wieku zaledwie 35 lat. Niestety nie podano przyczyn śmierci. Okazuje się, że kilka miesięcy przed śmiercią Michał Kasprzak znany również z filmów dla dorosłych jako Toxic Fucker, wystąpił w filmie Dody pt. "Dziewczyny z Dubaju".  Kilka miesięcy temu producentka kontrowersyjnego filmu o "dubajskiej seksaferze" zapowiadała, że w swojej produkcji oprócz zwykłych aktorów zatrudnieni zostaną również aktorzy porno, wśród nich znalazł się również Toxic Fucker.  Wczoraj Doda zamieściła w sieci smutny wpis wspominający aktora:  Wczoraj zmarł aktor filmu "Dziewczyny z Dubaju" i wspaniały człowiek. Ciężko pozbierać myśli. Bardzo się polubiliśmy na planie.  Niestety Michał Kasprzak nie doczekał premiery, która zapowiedziana jest na styczeń 2021 roku. Odszedł w młodym wieku pozostawiając pogrążonych w smutku rodzinę i przyjaciół...  Zobacz także:  Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy Boczek ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat Doda zamieściła...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner