Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Nie żyje Barbara Sass
Akpa
Newsy

Nie żyje wybitna scenarzystka i reżyserka Barbara Sass

Miała 78 lat

Wczoraj wieczorem pojawiła się kolejna bardzo smutna wiadomość. W Warszawie zmarła wybitna reżyserka i scenarzystka - Barbara Sass. Informację o śmierći podała "Rzeczpospolita". Artystka miała 78 lat.

Zobacz: Kulisy śmierci Roberta Leszczyńskiego

Reżyserka znana jest z takich filmów jak "Krzyk", "Pokuszenie", "Tylko strach" i "Pajęczarki". Do większości ze swoich dzieł sama napisała scenariusze. W pracy nad filmami towarzyszył jej także mąż, operator Wiesław Zdort. Jej ostatnim filmem była produkcja "W imieniu diabła", którą zrealizowała po 12 latach milczenia.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Zobacz: Flinta została gwiazdą dzięki Leszczyńskiemu. Po śmierci Roberta przypomniało się jej "coś bardzo ważnego"
 


 

Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim wspomina Roberta Leszczyńskiego
ONS
Newsy
Na Językach: Szulim wspomina Leszczyńskiego: Mam nadzieję, że...
Dziennikarz pojawił się w programie dwa lata temu

Śmierć Roberta Leszczyńskiego to najgłośniejszy temat ostatnich dni. Grono gwiazd i przyjaciół nie mogło uwierzyć w to, co się stało, a jak oficjalną przyczynę śmierci podawano niewykrytą cukrzycę. Prokuratura ma jednak pewne wątpliwości i wszczęła w tej sprawie śledztwo. Zobacz:  Ruszyło śledztwo w sprawie śmierci Leszczyńskiego. Prokuratora ma pewne wątpliwości W świątecznym wydaniu programu "Na językach" również nie mogło zabraknąć tego tematu. Dziennikarz dwa lata temu był gościem w show, gdzie komentował bieżące wydarzenia z polskiego show-biznesu. Redakcja zdecydowała się na wyemitowanie krótkiego fragmentu z jednego z odcinków jako krótkie wspomnienie Leszczyńskiego. Ponadto Agnieszka Szulim wypowiedziała się na ten temat: Robert, mam nadzieję, że gdzieś tam grają dobrą muzykę. Jak widać dziennikarz miał bardzo wielu przyjaciół w branży. Zobacz:   Hołownia wspomina zasługi Leszczyńskiego: To nie był tylko facet z mopem na głowie     Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Michał Wiśniewski wybacza Robertowi Leszczyńskiemu
ONS/Akpa
Newsy
Leszczyński wielokrotnie krytykował muzykę Wiśniewskiego. Michał skomentował to w tabloidzie
"Dziś mogę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro..."

Szokująca informacja o śmierci Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła wszystkimi. Przyjaciele dziennikarza wciąż wspominają jego życie, dokonania i we wzruszających słowach żegnają się z nim. Na pogrzebie, który odbył się na warszawskich Powązkach zjawiło się wielu znajomych Leszczyńskiego, którzy nie kryli łez wzruszenia w trakcie ceremonii. Zobacz: Hołownia ze wzruszeniem wspomina pogrzeb Leszczyńskiego. Zacytował słowa matki dziennikarza Nagłe odejście dziennikarza zasmuciło również jego wrogów. Do tego grona z pewnością zaliczany jest Michał Wiśniewski , którego Leszczyński przez wiele lat krytykował za jego utwory i zachowanie. Okazuje się, że Wiśniewski na łamach jednego z tabloidów, w związku z tragicznymi wydarzeniami postanowił ogłosić, że wybacza Robertowi Leszczyńskiego. - Mama Roberta nad trumną powiedziała wszystko. Myślę, że wiele osób jej słowa odebrało pozytywnie . To, że zdecydowała się o tym powiedzieć, świadczy o jej odwadze. Jest to absolutnie wzruszające i piękne - stwierdza w rozmowie z Super Expressem . W moim przypadku nie ma o czym mówić. Już dawno wszystko zostało wybaczone. Są gorsze krzywdy na świecie niż to, co robił Leszczyński. Dziś mogę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro, że Robert nie żyje . Nikomu nie życzę źle. Jak widać to wydarzenie wstrząsnęło wieloma osobami z branży muzycznej. Zobacz: Gwiazdy wspominają Roberta Leszczyńskiego Gwiazdy i uczestnicy "Idola" pożegnali Roberta Leszczyńskiego:  

Robert Leszczyński śmierć pogrzeb
ONS
Newsy
Znamy datę i miejsce pogrzebu Leszczyńskiego. Szczegóły zdradziła jego była partnerka
Na cmentarzu nie zabraknie najbliższych przyjaciół

Nagła śmierć Roberta Leszczyńskiego wywołała w mediach ogromne poruszenie. Jako oficjalną przyczynę śmierci podawano niewykrytą cukrzycę. Prokuratura natomiast miała pewne wątpliwości i postanowiła zbadać sprawę dokładniej. Wczoraj podano pierwsze wyniki sekcji zwłok. Zobacz: Znamy przyczynę śmierci Roberta Leszczyńskiego Fani dziennikarza zastanawiali się również gdzie i kiedy zostanie pochowany. Jego była partnerka, Alicja Borkowska wszystkich zainteresowanych poinformowała za pomocą Facebooka. Okazuje się, że uroczystości pogrzebowe odbędą się 10 kwietnia o godzinie 14 w domu pogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach: Drodzy Przyjaciele, pożegnanie Roberta odbędzie się w piątek, 10 kwietnia o godzinie 14.00. Ceremonia rozpocznie się w domu przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Z pewnością pojawią się wszyscy najbliżsi przyjaciele i fani Leszczyńskiego. Rodzinie jeszcze raz składamy szczere wyrazy współczucia. Zobacz: Szulim wspomina Leszczyńskiego: Mam nadzieję, że...     Tak zapamiętamy Roberta Leszczyńskiego:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner