Natalia z "Rolnik szuka żony" wytknęła szczegół na zdjęciu Adriana

Natalia z "Rolnik szuka żony" zauważyła ważny szczegół na zdjęciu Adriana. Na to uwagę mogła zwrócić tylko kobieta

Natalia z "Rolnik szuka żony" wytknęła szczegół na zdjęciu Adriana

Adrian  z "Rolnik szuka żony" jest bardzo aktywny w sieci. Postanowił zaprezentować fanom efekty swojej ostatniej sesji zdjęciowej. O komentarz pokusiła się Natalia, przyjaciółka Ilony z programu. Szczegół, który dojrzała na fotce i wytknęła Adrianowi mogła dostrzec tylko kobieta. Co na to Ilona? 

Zobacz także: Szykuje się wyjątkowa edycja "Rolnik szuka żony"! Do programu zgłosiło się... rodzeństwo!

Natalia z "Rolnik szuka żony" zauważyła ciekawy szczegół na zdjęciu Adriana. Co na to Ilona?

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa w Polsce zdecydowanie nie ułatwia spędzania wolnego czasu, którego w związku z obostrzeniami mamy więcej niż zwykle. Adrian z "Rolnik szuka żony" jednak się nie nudzi. Postanowił wykonać sesję zdjęciową z udziałem Atosa - konia. Efektami pochwalił się na Instagramie. 

Selfie mi nie wychodzą 😅 lecz efektami tej sesji aż chcę się z Wami podzielić, nigdy się tak nie cieszyłem jak z efektów tej współpracy z Atosem, a Wy czym teraz zajmujecie sobie czas wolny?

Natalia, przyjaciółka pary, poznana na planie hitowego programu TVP zwróciła uwagę na mały szczegół znajdujący się na zdjęciu. Skupiła swoją uwagę na damskiej dłoni, która podawała siano koniowi. 

Kogo to dłoń? Ilona Twoja? :D - zapytała

Ilona potwierdziła i otrzymała komplement od koleżanki: 

Bardzo ładne paznokcie kochana :*

Adrian nie krył swojego rozbawienia: 

Natka, jesteś niemożliwa 😂 zdjęcie konia, a Ty paznokcie zauważyłaś 😂

Na szczęście Natalia doceniła również modela oraz jego niestandardowe uczesanie. Jednak nie można jej odmówić spostrzegawczości.

Zobacz także: Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zapytani o ślub! Ich reakcja jest bardzo wymowna

Adrian z "Rolnik szuka żony" pokazał efekty ostatniej sesji zdjęciowej, którą wykonał. Natalia wytknęła mu pewien szczegół, który zauważyła na zdjęciu. Chodziło o damską dłoń. Zwrócilibyście na to uwagę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adrian Berkowicz (@adrianberkowicz)

Natalia również była uczestniczką szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Zaprzyjaźniła się z Iloną i do dziś pielęgnują swoją przyjaźń. Ilona pojawiła się nawet na niedawnych urodzinach przyjaciółki. 

Ilona i Natalia Rolnik szuka żony
Instagram

Adrian i Ilona poznali się na planie szóstej edycji "Rolnik szuka żony" i do dziś tworzą szczęśliwy związek. Ich uczuciom kibicuje wielu internautów, chociaż jak sami przyznali, męczą ich ciągłe pytania o to, kiedy staną na ślubnym kobiercu. 

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11