Party Stories
Natalia z "Rolnik szuka żony" wytknęła szczegół na zdjęciu Adriana
Newsy

Natalia z "Rolnik szuka żony" zauważyła ważny szczegół na zdjęciu Adriana. Na to uwagę mogła zwrócić tylko kobieta

Adrian z "Rolnik szuka żony" pochwalił się nowym zdjęciem. Natalia dostrzegła dziwny szczegół. Co na to Ilona?

Adrian  z "Rolnik szuka żony" jest bardzo aktywny w sieci. Postanowił zaprezentować fanom efekty swojej ostatniej sesji zdjęciowej. O komentarz pokusiła się Natalia, przyjaciółka Ilony z programu. Szczegół, który dojrzała na fotce i wytknęła Adrianowi mogła dostrzec tylko kobieta. Co na to Ilona? 

Zobacz także: Szykuje się wyjątkowa edycja "Rolnik szuka żony"! Do programu zgłosiło się... rodzeństwo!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Natalia z "Rolnik szuka żony" zauważyła ciekawy szczegół na zdjęciu Adriana. Co na to Ilona?

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa w Polsce zdecydowanie nie ułatwia spędzania wolnego czasu, którego w związku z obostrzeniami mamy więcej niż zwykle. Adrian z "Rolnik szuka żony" jednak się nie nudzi. Postanowił wykonać sesję zdjęciową z udziałem Atosa - konia. Efektami pochwalił się na Instagramie. 

Selfie mi nie wychodzą 😅 lecz efektami tej sesji aż chcę się z Wami podzielić, nigdy się tak nie cieszyłem jak z efektów tej współpracy z Atosem, a Wy czym teraz zajmujecie sobie czas wolny?

Natalia, przyjaciółka pary, poznana na planie hitowego programu TVP zwróciła uwagę na mały szczegół znajdujący się na zdjęciu. Skupiła swoją uwagę na damskiej dłoni, która podawała siano koniowi. 

Kogo to dłoń? Ilona Twoja? :D - zapytała

Ilona potwierdziła i otrzymała komplement od koleżanki: 

Bardzo ładne paznokcie kochana :*

Adrian nie krył swojego rozbawienia: 

Natka, jesteś niemożliwa 😂 zdjęcie konia, a Ty paznokcie zauważyłaś 😂

Na szczęście Natalia doceniła również modela oraz jego niestandardowe uczesanie. Jednak nie można jej odmówić spostrzegawczości.

Zobacz także: Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zapytani o ślub! Ich reakcja jest bardzo wymowna

Adrian z "Rolnik szuka żony" pokazał efekty ostatniej sesji zdjęciowej, którą wykonał. Natalia wytknęła mu pewien szczegół, który zauważyła na zdjęciu. Chodziło o damską dłoń. Zwrócilibyście na to uwagę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adrian Berkowicz (@adrianberkowicz)

Natalia również była uczestniczką szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Zaprzyjaźniła się z Iloną i do dziś pielęgnują swoją przyjaźń. Ilona pojawiła się nawet na niedawnych urodzinach przyjaciółki. 

Ilona i Natalia Rolnik szuka żony
Instagram

Adrian i Ilona poznali się na planie szóstej edycji "Rolnik szuka żony" i do dziś tworzą szczęśliwy związek. Ich uczuciom kibicuje wielu internautów, chociaż jak sami przyznali, męczą ich ciągłe pytania o to, kiedy staną na ślubnym kobiercu. 

Adrian i Ilona z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
pary Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
QUIZ ze znajomości par w "Rolnik szuka żony"! Trudne pytania ze wszystkich edycji

"Rolnik szuka żony" od sześciu edycji cieszy się ogromną popularnością. Już od września zobaczymy kolejny sezon programu i z tej okazji mamy dla Was trudny quiz dotyczący wszystkich par, które znalazły miłość dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony". Pamiętacie, którzy uczestnicy byli razem w pierwszych sezonach?

Jeśli jesteś prawdziwym fanem "Rolnika" te pytania nie powinny sprawić Ci trudności. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź,  jak dobrze pamiętasz pary ze wszystkich edycji programu. Koniecznie pochwal się wynikiem!

Zobacz także: Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

" Rolnik szuka żony " od sześciu edycji cieszy się ogromną popularnością. Już od września zobaczymy kolejny sezon programu i z tej okazji mamy dla Was trudny quiz dotyczący wszystkich par, które znalazły miłość dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony". Pamiętacie, którzy uczestnicy byli razem w pierwszych sezonach? Jeśli jesteś prawdziwym fanem "Rolnika" te pytania nie powinny sprawić Ci trudności. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź,  jak dobrze pamiętasz pary ze wszystkich edycji programu. Koniecznie pochwal się wynikiem! Zobacz także:  Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Jak dobrze znasz Ilonę i Adriana z programu "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Ilona i Adrian poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Ich związek szczęśliwie trwa po dziś dzień, a para zyskała tysiące fanów, którzy stale obserwują ich poczynania za pośrednictwem mediów społecznościowych! Jeśli uważnie śledziłeś losy Ilony i Adriana w programie, a także wiesz co dzieje się u tej wspaniałej pary teraz, to z pewnością nie będziesz miał żadnego problemu z rozwiązaniem naszego QUIZU! Sprawdź się w naszej zabawie i koniecznie pochwal się wynikiem. Do dzieła!

Zobacz także: Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty wspólnej sesji zdjęciowej. Ile w niej namiętności!

Ilona i Adrian poznali się w programie "Rolnik szuka żony" . Ich związek szczęśliwie trwa po dziś dzień, a para zyskała tysiące fanów, którzy stale obserwują ich poczynania za pośrednictwem mediów społecznościowych! Jeśli uważnie śledziłeś losy Ilony i Adriana w programie, a także wiesz co dzieje się u tej wspaniałej pary teraz, to z pewnością nie będziesz miał żadnego problemu z rozwiązaniem naszego QUIZU! Sprawdź się w naszej zabawie i koniecznie pochwal się wynikiem. Do dzieła! Zobacz także:   Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty wspólnej sesji zdjęciowej. Ile w niej namiętności!

Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Natalia z "Rolnik szuka żony" 6 pokazała nowe zdjęcie z sesji ślubnej! Fani dopatrzyli się zaskakującego szczegółu!

Natalia Niemiec z szóstej edycji " Rolnik szuka żony " pod koniec lipca wzięła ślub. To była mała, rodzinna uroczystość ze względu na epidemię koronawirusa i obowiązujące obostrzenia. Na liście gości pojawiło się kilku uczestników show, z którymi Natalia nawiązała kontakty po programie. Niedługo po ślubie Natalia opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcia z uroczystości. Teraz pochwaliła się kolejna ślubną fotką. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół na zdjęciu! O co chodzi? Zaskakujące zdjecie ślubne Natalii z "Rolnik szuka żony" 6 Natalia Niemiec w szóstej edycji "Rolnik szuka żony" była kandydatką Sławomira. Chociaż ich randka w programie była udana, to rolnik zdecydował, że ostatecznie wybiera Martę, z którą szybko się rozstał. Tymczasem Natalia w programie znalazła przyjaźń i głośno było o jej spotkaniach z Dianą. Niestety wygląda na to, że ich drogi rozeszły się na dobre.   Na początku roku Natalia zaczęła publikować zdjęcia z tajemniczym mężczyzną, ich relacja błyskawicznie się rozwinęła i w lipcu para stanęła na ślubnym kobiercu. Teraz Natalia pochwaliła się zdjęciem z sesji ślubnej na Instagramie. Pod zdjęciem pary pojawiły się gratulacje od fanów programu, ale i dociekliwe pytania .  Internauci zwrócili bowiem uwagę na smutny wyrazu twarzy Natalii. Niektórzy wprost piszą, że ślub to szczęśliwy dzień, a mina panny młodej wcale nie szczęście nie wskazuje: Dlaczego Pani młoda jest taka smutna? UPS...cos tu nie poszło z tym zdjęciem. A smutniejszej miny to się nie dało? Warto przypomnieć sobie, że już w czasie trwania szóstej edycji "Rolnik szuka żony" fani programu zarzucali Natalii, że cały czas jest smutna. Gdyby uśmiechała się na...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner