Natalia z "Rolnik szuka żony" dała się poznać w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Dziś jest już szczęśliwie zakochana, pomimo tego, że w programie nie udało jej się znaleźć miłości. Uczestniczka nie straciła jednak pogody ducha i wiary w miłość. Jak się okazało na uczucie nie musiała wcale aż tak długo czekać. Jednak wygląda na to, że Natalia od zawsze była pozytywnie nastawiona do życia. Pokazała właśnie zdjęcie z przeszłości. Tylko spójrzcie na tę radość w jej oczach!

Reklama

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" kąpie się w basenie w... mieszkaniu! Jak to się skończyło?

Natalia z "Rolnik szuka żony " pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Natalia z "Rolnik szuka żony" uwielbia szalone pomysły. Podczas kwarantanny stwierdziła, że napełnienie basenu z wodą będzie idealnym pomysłem na relaks. Zabawnymi zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Na szczęście ta zabawa skończyła się dobrze i udało jej się nie zalać sąsiadów z dołu czego nieco obawiali się zachwyceni jej pomysłem internauci.

Wygląda na to, że Natalia od zawsze była taka radosna. Na Instagramie pochwaliła się uroczym zdjęciem z dzieciństwa. Tylko spójrzcie na tę małą dziewczynkę czy nie wygląda tak, jakby zaraz miała narozrabiać?

Przeglądając zdjęcia znalazłam mała Natalkę ???? Jak ten czas szybko zleciał... Kiedy to było...

Poznalibyście ją na tym zdjęciu?

Zobacz także

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" opublikowała zaskakujące zdjęcie. Internauci pytają "czy buduje dom?"

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z dzieciństwa.

Czy poznalibyście ją po latach? Bardzo się zmieniła?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama