EOS
Dziewczynka jest przesłodka!
1/4
EOS

Polskie gwiazdy lubią luksusowe produkty. Okazuje się jednak, że często można je także spotkać na lokalnych bazarkach, gdzie zaopatrują się między innymi w owoce i warzywa. Ostatnio paparazzi wypatrzyli jedną ze znanych celebrytek na zakupach w Warszawie. Towarzyszył jej mąż oraz urocza córeczka, która była wyjątkowo grzeczna. Dzięki temu jej znana mama mogła spokojnie zrobić wszystkie zakupy.

 

Jesteście ciekawi, o kogo chodzi? Zobaczcie naszą galerię!

 

POLECAMY: Polska piosenkarka zdradziła płeć dziecka! "Cholera mnie zaraz strzeli!"

2/4
EOS

Znana celebrytka bardzo długo krążyła po bazarku w poszukiwaniu najlepszych produktów. Na rękach trzymała swoją grzeczną córeczkę, która ani przez chwilę nie pomyślała o tym, że mogłaby grymasić. Takie dziecko to skarb! O kogo chodzi? Sprawdź na następnej stronie!

3/4
EOS

Tą grzeczną dziewczynką jest oczywiście Mia, córeczka Natalii Siwiec. Córka znanej celebrytki przyszła na świat w sierpniu 2017 roku. Dziewczynka od początku towarzyszyła swoim rodzicom w dalekich podróżach. Przypomnijmy, że gdy miała zaledwie kilka miesięcy, Natalia Siwiec i jej mąż, Mariusz Raduszewski, zabrali ją do Meksyku. Być może dlatego Mia jest przyzwyczajona do zgiełku i towarzystwa obcych osób. Dzięki temu jej mama może zrobić zakupy w miłej, rodzinnej atmosferze!

 

Zobacz: Córka Natalii Siwiec skończyła pół roku! Jest coraz bardziej podobna do mamy! NOWE ZDJĘCIA

4/4
EOS

Oczywiście tym dwóm pięknym paniom towarzyszył również tata i mąż. Mariusz Raduszewski nie odstępował swoich kobiet ani na krok i dzielnie nosił za nimi wszystkie zakupy. Złoty człowiek!

Więcej na temat paparazzi