Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy?

Natalia Kukulska wspomina ostatnie święta, które spędziła z mamą! "Wiem, że jest zawsze po mojej stronie"

Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy?

Już za kilka miesięcy minie 40 lat od katastrofy lotniczej, w której zginęła Anna Jantar. Jej córka, Natalia Kukulska, miała zaledwie 3 lata, kiedy straciła swoją ukochaną mamę. We wzruszającym wywiadzie dla "Na Żywo" wokalistka opowiedziała, jak wspomina ostatnie święta Bożego Narodzenia, na których była jeszcze jej mama. 

Natalia Kukulska opowiedziała o ostatnich świętach spędzonych z mamą

Chociaż Natalia była małą dziewczynką, kiedy Anna Jantar zginęła w katastrofie, to jednak wokalistce udało się zapamiętać kilka momentów, związanych z ostatnimi, wspólnymi świętami Bożego Narodzenia. Piosenkarka przyznała również, że bardzo wierzy w to, iż mama cały czas się nią opiekuje. 

Ostatni raz wspólnie rozpakowałyśmy prezenty i ostatni raz śpiewała kolędy. Dlatego dziś, gdy słucham Lulajże Jezuniu zawsze towarzyszy mi wzruszenie. Wiem, że jest zawsze po mojej stronie. Myślę o niej jak o aniele, który stale się mną opiekuje. - powiedziała Natalia Kukulska w wywiadzie dla "Na Żywo". 

Natalia Kukulska od najmłodszych lat była związana z muzyką. Jej rodzice byli znanymi, polskimi artystami, dlatego też w rodzinnym domu wokalistki nigdy nie brakowało wspólnego śpiewania. Nic więc dziwnego, że Natalia poszła w ślady swojej mamy i dzisiaj również jest cenioną wokalistką. Już niedługo piosenkarkę czeka dużo pracy, ponieważ w styczniu artystka rozpoczyna nagrywanie swojego nowego albumu. 

W tym roku u mnie grudzień nie jest aż tak bardzo bogaty koncertowo i intensywny jak zazwyczaj. Zwykle to właśnie grudzień jest tym najbardziej pracowitym miesiącem. Tym razem jednak musiałam odpuścić, ponieważ przygotowuję materiał na swoją nową płytę i do studia wchodzę już w styczniu - podsumowała artystka. 

Oczywiście trzymamy kciuki za Natalię i jej dalsze sukcesy zawodowe! 

natalia kukulska
eastnews

W marcu 2020 roku minie 40 lat, odkąd Anny Jantar nie ma wśród nas.

Anna Jantar

 

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08