ONS

Natalia Kukulska po raz pierwszy o kłótni z przyrodnim bratem

ONS

Konflikt pomiędzy Natalią Kukulską a jej przyrodnim bratem trwa już od dawna. Niestety, w mediach coraz częściej możemy znaleźć wypowiedzi Piotra Kukulskiego, który ma żal do sławnej siostry o brak wsparcia i pomocy na początku jego przygody z muzyką. Natalia Kukulska przez wiele miesięcy milczała, jednak w rozmowie z dwutygodnikiem "Gala" gwiazda skomentowała oskarżenia młodszego brata.


- Trudno się z tym pogodzić i być obojętnym, gdy ktoś bliski chce ugrać coś dla siebie twoim kosztem. Mnie to przerasta. Wiem, że na skandalu wywindować się najłatwiej. Takie są prawa kierujące współczesnymi mediami- wyznała Natalia Kukulska. On zawsze marzył o popularności. Kręciło go, gdy ktoś mnie rozpoznawał na ulicy: zawsze mówił, że kręci go ta cała otoczka, którą daje bycie znanym. Coś, co dla mnie jest czymś najmniej potrzebnym. Od dawna mnie namawiał, bym nagrała z nim duet, choć nigdy przedtem nie śpiewał.

Pomimo wielu oskarżeń ze strony brata, Natalia Kukulska wciąż wierzy, że relacje między nimi kiedyś się poprawią. Piosenkarka ma jednak ogromny żal do Piotra Kukulskiego, który jako pierwszy postanowił rozpocząć konflikt na łamach kolorowej prasy.


Więcej na temat Natalia Kukulska Piotr Kukulski
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36