Natalia Kukulska do tej pory chroniła swoje życie prywatne i choć czasem w mediach pojawiają się rodzinne zdjęcia artystki, ona sama rzadko mówi o bliskich. Jak wiadomo gwiazda jest mamą trójki dzieci: Jana, Anny i Laury. Niedawno Natalia Kukulska pochwaliła się pięknymi zdjęciami z córkami, a teraz zdecydowała się pokazać wspólne zdjęcia z mężem, Michałem Dąbrówką. Fani gwiazdy są zachwyceni i gratulują ponad 20-letniego stażu!

Reklama

Natalia Kukulska zaskoczona opiniami na temat jej małżeństwa

Natalia Kukulska w sezonie letnim postawiła na podróże. Najpierw odpoczywała w Andaluzji na południu Hiszpanii, potem przyszedł czas na relaks na Kaszubach, a aktualnie artystka jest z mężem Michałem Dąbrówką na wakacjach we Francji. Piosenkarka pochwaliła się pięknymi zdjęciami z niezwykle urokliwego średniowiecznego miasteczka Eze na lazurowym Wybrzeżu, które wymownie podpisała:

Średniowieczne igraszki małżeńskie. Magic hour. Świecie Nasz… pięknyś! - napisała Natalia Kukulska na Instagramie pod wspólnym zdjęciem z mężem.

Fani Natalii Kukulskiej są pod wrażeniem zdjęć pary i podkreślają, że widać uczucie między nimi. Internauci nie ukrywają też, że są pod wrażeniem stażu małżeńskiego artystki i muzyka:

takie małżeństwo jak Wy to CUD????

Przepiękna z was para widać nadal u was miłość i szacunek wobec siebie tylko pozazdrościć i gratulować????

Jak można być tak zwyczajnym???? takim szczęśliwym z bliskości, z miłości, ze zwykłych rzeczy. Takich "celebrytów" to ja kocham????

Artystka podziękowała Internautom za mnóstwo miłych słów i nie ukrywa, że zaskoczyły ją komentarze na temat długiego stażu:

Tyle pięknych komentarzy dostały ostatnio umieszczone przeze mnie zdjęcia z romantycznej podróży na Lazurowe Wybrzeże, za co bardzo dziękuję. Wśród wielu z nich nie brakuje gratulacji i podziwu dla mojego wieloletniego związku z mężem

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała wyjątkowe zdjęcie z córkami. Anna i Laura to kopie swojej mamy!

Zobacz także

Natalia Kukulska po raz pierwszy tak otwarcie podsumowała swoje małżeństwo i zdradziła, że razem przeszli wiele etapów i z pewnością nie można mówić o nudzie:

Rzeczywiście, staż 21 lat, już nie tylko w branży artystycznej staje się ewenementem. Nie wiem, co o tym myśleć... Jedno jest pewne. Bycie w związku to wyzwanie. Każdy etap inny - piękny, ciekawy, trudny, bolesny, zaskakujący. Zatem o nudzie mowy nie ma - podsumowała Natalia Kukulska.

Tylko spójrzcie na wyjątkowe zdjęcia pary!

Natalia Kukulska w te wakacje sporo podróżuje. Na początek wybór pary padł na Hiszpanię, potem przyszedł czas na polskie Kaszuby, a teraz pora na Lazurowe Wybrzeże we Francji.

Instagram

Wokalistka niedawno pochwaliła się na Instagramie pięknym zdjęciem z córkami. Internauci nie mają wątpliowści po kim Anna i Laura odziedziczyły urodę i wprost piszą: "cała mama".

Instagram / natalia.kukulska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama