materiały prasowe Marks & Spencer

Najważniejsze trendy na wiosnę 2015 wg Marks & Spencer

materiały prasowe Marks & Spencer

Marks & Spencer na sezon wiosna-lato 2015 proponuje żywiołową, eklektyczna kolekcję inspirowaną stylem lat 70-tych. Znajdziecie w niej charakterystyczne dla tego okresu kwiatowe motywy, delikatne prążki, orientalne kroje, aksamit i ponadczasowy dżins w wielu zaskakujących odsłonach.

Przeczytajcie więcej o modnych nowościach

Główne trendy z wiosenno-letniej kolekcji Marks & Spencer:

1. Uniform

Wysmakowana prosta kolekcja, która wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnej kobiety. Ciepłe odcienie brązów, kontrastują z czernią i bielą.

2. Współczesny romantyzm

Misterne koronki, przykuwające wzrok detale i intrygujące przezroczystości składają się na nonszalancki i bardzo kobiecy look. Tutaj subtelność splata się ze zmysłowością!

3. Niebieski

Utrzymana w  szlachetnych odcieniach niebieskiego i granatu kolekcja, w której dominują prążki i ponadczasowy dżins. Wygodny styl casualowy w świeżym, kobiecym wydaniu.

4. Orient

Nowoczesne ubrania, osadzone w orientalnej estetyce, które można nosić jako total look lub łączyć z innymi kolekcjami. Kimonowe kroje, trójwymiarowe faktury tkanin i egzotyczne wzory pozwolą wam stworzyć niepowtarzalny awangardowy styl.

5. Letnia miłość

Kolekcja utrzymana jest w ciepłych odcieniach brązu i złota, przywodzi na myśl letni zachód słońca. Swobodny krój, aksamitny zamsz i subtelne motywy kwiatowe to kwintesencja stylu retro

Więcej na temat trendy
Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18