Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Święta, Boże Narodzenie, łamanie się opłatkiem
East News
Newsy

Jakie życzenia składać na Boże Narodzenie? Wybraliśmy dla Was najpiękniejsze bożonarodzeniowe cytaty!

Jakie życzenia składać na Boże Narodzenie? Wybraliśmy dla Was najpiękniejsze bożonarodzeniowe cytaty!


Zastanawiasz się, jakie życzenia napisać w sms-ie, na facebooku… Co umieścić na kartce bożonarodzeniowej, by nie była banalna? Co wypada życzyć szefowi, co babci, co dalekiemu kuzynowi? Wybraliśmy dla Was najpiękniejsze życzenia na Boże Narodzenie, cytaty które z pewnością trafią do każdego.

 

Niech przeżywana na nowo Tajemnica Narodzenia Chrystusa będzie źródłem światła i radości oraz mocy i pokoju wraz z nadzieją na Nowy Rok.

św. Jan Paweł II

 

Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok – Dobrym Czasem.

Konstanty Ildefons Gałczyński

 

I pomyśl, jakie to dziwne, że Bóg miał lata dziecinne, matkę, osiołka, Betlejem.

ks. Jan Twardowski

 

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy, Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory...

Krzysztof Dzikowski, Czerwone Gitary

 

Przyszła nareszcie chwila ciszy uroczystej, Stało się – między ludzi wszedł Mistrz – Wiekuisty

Cyprian Kamil Norwid

 

Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym…

św. Jan Paweł II

 

Gdyby każda noc w naszym życiu mogła być jak noc Bożego Narodzenia, rozjaśniona światłem wewnętrznym…

Brat Roger Schutz, założyciel wspólnoty ekumenicznej z Taizé

 

Udzielcie dachu nad głową bezdomnemu Chrystusowi i przemieńcie domowe ognisko na dom pokoju, radości i miłości, troszcząc się o każdego spośród waszej rodziny lub po prostu o bliźnich.

Matka Teresa z Kalkuty

 

Odwieczne Słowo, „Bóg z Boga, Światłość ze światłości” stało się ciałem i zamieszkało wśród nas

św. Jan Paweł II

Papież Jan Paweł II i dziecko
Mat. prasowe

 

I na koniec cytat z Biblii:

Lecz anioł rzekł do nich: „Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. A to będzie znakiem dla was: Znajdziecie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie”.

Biblia, Łk 2, 10–11

 

Zobacz też: Życzenia na Boże Narodzenie – czego życzyć rodzinie i przyjaciołom?

źródło: wikicytaty, Internet

©Gennadiy Poznyakov/Fotolia
Styl życia
Życzenia świąteczne w pracy – czego życzyć szefowi i kolegom?
Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie składamy nie tylko rodzinie, czy przyjaciołom, ale także współpracownikom i szefowi w pracy. Życzenia można złożyć osobiście, telefonicznie bądź coraz częściej wysyłając SMS.

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie składamy nie tylko rodzinie, czy przyjaciołom, ale także współpracownikom i szefowi w pracy. Życzenia można złożyć osobiście, telefonicznie bądź coraz częściej wysyłając SMS. Jakie świąteczne życzenia składać w pracy? Najczęściej szefowi i współpracownikom życzymy sukcesów w pracy, tolerancji, odpoczynku w gronie osób najbliższych, miłości, radości, cierpliwości, wytrwałości w realizacji planów i dalszej owocnej pracy w nadchodzącym Nowym Roku.   Oto przykładowe życzenia świąteczne dla szefa i współpracowników: 1) Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia W gronie najbliższych osób, W miłości, radości i ciepłej atmosferze. Sukcesów w pracy i wytrwałości w realizacji planów. Nowy Rok niech przyniesie pełno radosnych chwil I spełni najskrytsze marzenia. 2) Niech Gwiazda Betlejemska przyniesie dobroć, spokojne chwile z rodziną po stokroć i uśmiechu na twarzy na rok cały, który z pewnością będzie wspaniały! 3) Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Pani/Panu/Państwu, aby świąteczny czas przepełniony był radością, ciepłem i rodzinną atmosferą. Niech przyniesie odpoczynek i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków oraz energię i pomyślność na cały następny rok. Podczas Świąt Bożego Narodzenia każdy składa sobie życzenia. Sprawdź, co można życzyć rodzinie i przyjaciołom .  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i nie wiesz co można życzyć. Dowiedz się, czy składać życzenia z motywem religijnym czy bez .  Niedługo urodziny bliskiej dla ciebie osoby? Zobacz przykłady poważnych życzeń urodzinowych .  Życzenia świąteczne możesz wysyłać jak tylko chcesz: drogą pocztową, elektroniczną oraz telefoniczną .  Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia jest...

życzenia na święta
©olejx/Fotolia
Styl życia
Kartka, mail czy SMS - jak składać życzenia świąteczne?
Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie można składać telefonicznie, elektronicznie, czy pocztowo. Którą drogą najlepiej składać życzenia?

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie można składać telefonicznie, elektronicznie, czy pocztowo. Którą drogą najlepiej składać życzenia? Życzenia świąteczne – tradycyjna kartka pocztowa Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie można składać drogą pocztową. Niestety, większość Polaków odchodzi od tradycji wysyłania kartek świątecznych . Klasycznej formy składania życzeń przestrzegają przeważnie starsze osoby. Życzenia świąteczne elektroniczne Życzenia świąteczne drogą elektroniczną zazwyczaj wysyłają młodzi ludzie do przyjaciół, bądź dyrektorzy większych firm do pracowników, czy kontrahentów. Można je wysłać jako zwykły e-mail bądź jako e-kartka, czyli kartkę elektroniczną, która obok treści zawiera też grafikę lub obrazek multimedialny i dźwięk . Życzenia świąteczne SMS-em Życzenia świąteczne telefoniczne są najbardziej popularną formą składania życzeń. Polacy z zamiłowaniem wysyłają świąteczne SMS-y. Jest wiele stron internetowych z gotowymi wierszykami do wysłania. Można skorzystać z wierszyka, który się otrzymało i przesłać go dalej . Warto uważać na usunięcie podpisu poprzednika aby nie zaliczyć świątecznej wpadki.   Odbieranie SMS-ów czy maili nie sprawia tyle radości, co kartka świąteczna, dlatego może warto powrócić do klasycznej metody składania życzeń? Z pewnością każdy ucieszy się z niespodzianki , jaką będzie kolorowa świąteczna karta w skrzynce pocztowej! W Święta Bożego Narodzenia każdy z nas składa sobie nawzajem życzenia. Sprawdź, co można życzyć dla szefa i współpracowników.  Święta Bożego Narodzenia to okres magiczny. Dowiedz się, co życzyć swojej rodzinie i przyjaciołom .  Zastanawiasz się jakie życzenia będą najlepsze? Sprawdź, czy składać życzenia z motywem religijnym czy bez ?  Nadchodzą urodziny bliskiej ci osoby?...

życzenia świąteczne
©GuerraGPhoto/Fotolia
Styl życia
Życzenia na Święta Bożego Narodzenia – na wesoło i tradycyjnie
Życzenia świąteczne występują w różnych formach, w tej poważnej, zazwyczaj z akcentami religijnymi, bądź w formie żartobliwiej. Tradycyjne, wzniosłe życzenia świąteczne z składa się przeważnie osobom starszym, babciom, dziadkom, czy krewnym.

Życzenia świąteczne występują w różnych formach, w tej poważnej, zazwyczaj z akcentami religijnymi, bądź w formie żartobliwiej. Tradycyjne, wzniosłe życzenia świąteczne z składa się przeważnie osobom starszym, babciom, dziadkom, czy krewnym.   Zazwyczaj podczas świąt życzymy zdrowia, miłości, sukcesów w pracy, wyrozumiałości, cierpliwości i spełnienia najskrytszych marzeń. Inaczej jest w przypadku rodzeństwa, przyjaciół, czy znajomych, gdzie można sobie pozwolić na bardziej luźną i wesołą formę życzeń . Życzenia świąteczne z motywem religijnym 1) W czas Bożego Narodzenia, życzę Wam Bożego błogosławieństwa. Niech Boża Dziecina przyniesie Wam łaskę, napełni Wasze serca spokojem i radością, aby te rodzinne święta były dla Was czasem przeżywanym w gronie najbliższych. Życzenia świąteczne z motywem humorystycznym 1) Gdy stół rozstawiony w salonie, a choinka czeka na balkonie, znak to, że wieczerza się zbliża a gwiazdka, chcąc się ujawnić, lot swój zniża. Spędź radośnie ten czas z rodziną, pogódź się nawet z teściową-gadziną, nie licz kalorii, lecz tylko uśmiechy i prezenty, które dostały twoje pociechy. 2) Przy rodzinnym stole, wśród śmiechu i kolędowania, gdy w telewizorze króluje Pasterka, a nie Superniania, przełam się opłatkiem ze swymi bliskimi i ciesz się ich obecnością - nimi samymi. 3) Życzeń tych nie pisałam w Wordzie, lecz na kolanie, siedząc w Fordzie. Z tej racji szczersze są niż z monitora, zwłaszcza że przyłapała mnie drogowa kontrola. Życzę Ci więc mocy prezentów , zdrowia, radości, o rękę konkurentów. Sobie zaś życzę małego mandatu, inaczej mąż mi da do wiwatu! 4) Gdy zabłyśnie pierwsza gwiazda i podjedzie wujka Mazda, znak że na wieczerzę czas....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner